Fyter Fest

29.06.2019.

All Elite Wrestling
AlenB
Administrator
Administrator
Status: Offline

Fyter Fest

PostPostao/la AlenB » 29 lip 2019, 21:40

Jest :mrgreen:
slika
"If I was in a hot dog eating contest, I'd win, which is more than you can say about wrestling matches." Kevin Owens to Dolph Ziggler

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 29 lip 2019, 21:41

ne volim gemišt, jedino gore od toga je bevanda
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 30 lip 2019, 09:51

Christopher Daniels vs Cima
Zabavan opener. Daniels mi je ovdje nekako bolje ispao. Imao je nekoliko odličnih sekvenci, tipa onaj Moonsault u Crossface ili onaj Double Underhook Facebuster. Generalno je ispao dosta jako. I Cima je imao svojih trenutaka, a najviše mi se svidio onaj Backstabber u corneru. Meč je dosta dobro tekao, nije bio dug. Bilo mi je čudno što se završio Meteorom, ali to je vjerovatno zato jer u WWE-u taj potez služi samo kao signature pa nisam navikao da završava mečeve. Očekivana pobjeda Cime, ipak on ide na Omegu.
8/10

Riho vs Nyla Rose vs Yuka Sakazaki
Ovo je moglo malo i bolje. Prvi dio meča je otišao na Nylinu dominaciju, ali se nije ništa puno vidjelo. Onaj dupli Camel Clutch i to je to. Kad su se Riho i Yuka sudarile bilo je dosta bolje, pogotovo Rihine Double Foot Stompovi. Izgledali su prebrutalno. Vrhunac meča Nylin Knee Strike sa top ropea. Išli su sa tom pričom da je Rose sama kriva što je izgubila jer je imala prilika da završi meč. Recimo poslije Rock Bottoma na Yuki i poslije tog Knee Strikea na Riho, ali je bila previše samouvjerena i nije išla na pin ili je išla nonšalantno. No mislim da nisu sa tim otišli do kraja jer je Nyla imala nekoliko velikih poteza (tipa Death Valley Driver na Riho) gdje je išla na normalan pin, ali je ipak bila neuspješna. Tako da...mogli su malo konzistentniji biti ako su već išli sa tom pričom. Riho pobjedila, okej kraj. Na kraju kratki sukob. Ništa specijalno, ali meč je bio okej.
7/10

Adam Page vs MJF vs Jimmy Havoc vs Jungle Boy
Samo zato što je smio reći virginity i she swallows ne znači da je onaj MJFov promo bio išta drugo nego generični heel promo. Meč je bio okej, no bio je prekratak. Jungle Boy se najbolje ispao sa Cannonball Moonsaultom, Powerbombom na MJFu tako da mi je on baš onako ostao pamtljiv. MJF je isto tako bio toliko ljigavi oportunist, svidjelo mi se kad su on i Page jedan drugom prekidali cover. Nadam se da će Page biti prvi AEW Champion i da će feudati sa MJFom oko pojasa. Page je isto imao dobrih momenata u meču i na kraju je očekivano i dobio. Havoc je ovdje najgore prošao, nekako se izgubio u meču i nije ništa puno pokazao. Jedini pamtljivi spot koji je on imao je ono kad je pokazao srednji prst MJFu i na kraju je upravo Havoc i popio pin. Ne znam šta da kažem, u meču je bilo dobrih stvari, ali opet bilo je prekratko i nisu sva 4-ica pokazali šta mogu tj. Havoc nije.
8/10

AlenB
Administrator
Administrator

Fyter Fest

PostPostao/la AlenB » 30 lip 2019, 11:13

SCU vs. Best Friends vs. Private Party (Kassidy & Quen) - ***1/2
Stvarno super zabavan meč vrijedan glavnog dijela showa, ali možda je i okej da su ga stavili na Buy In da malo zagrije publiku. Sva tri tima su bila impresivna, a mislim da su Private Party imali prilično zapažavajuć performans. Stvar s Dark Orderom ništa posebno.

Allie vs. Leva Bates - **
Nije bilo grozno, ali nije bilo ni dobro. Trebalo je kraće trajati i da Allie ovo šturo odradi prije meč protiv Brandi pa da skupi više momentuma.

Michael Nakazawa vs. Alex Jebiley - **3/4
Bilo je zanimljivo i zabavno, a kad tome pridodamo brutalni Ferman na glavu i back body drop na one stvari, dobijemo jedan okej meč.

---------

Christopher Daniels vs. CIMA - ***1/4
Prilično dobro, očekivao sam možda malo više vremena da će dobiti za opening meč, ali svejedno su uspjeli dosta toga nagurati.

Nyla Rose vs. Riho vs. Yuka Sakazaki - ***1/2
čak i bolje nego što sam očekivao, odlična priča i jako dobra izvedba svih cura, publika je isto bila očigledno oduševljena.

Hangman Page vs. MJF vs. Jimmy Havoc vs. Jungle Boy - ***1/2
Malo su se nešto pomrdali na kraju, izgubili su flow pogotovo s onom MJFHangman sekvencom tako da je kraj bio slabašan, ali inače jako dobar meč.

Cody vs. Darby Allin - ***3/4
koji kurac je bio onaj coffin drop na apron, to nije bilo zdravo za gledati, dobro je Allin prošao, mogao je sjebat leđa samo tako
inače vrlo vrlo dobar meč, malo spor ali s vrlo razvijenom psihologijom i sellingom, kraj izvrsno odrađen jer mi je drago da Allin nije izgubio
i onda taj chairshot Spearsa, čista brutala

Kenny Omega, Matt Jackson & Nick Jackson vs. The Lucha Bros. & Laredo Kid - ****1/2
apsolutna ludnica od meča, predobar spotfest, jednostavno fantastični spotovi, fluidna akcija bez ikakvih zastoja ili nepotrebnih stvari

Moxley vs Janela - ****3/4
Ne znam jesam li uopće očekivao ovoliko brutale. Čitam po internetu nekoliko komentara kako je ovo bio previše siguran meč. A vidjeli smo sve u njemu - od stolica omotanih žicom, do fantastičnih table spotova pa sve do pribadača. Ne znam što je onda hardcore meč ako ovo nije. Meni je bilo fantastično, jako sam uživao u svemu, stvarno se nisu štedjeli nego su u svakom spotu išli stvarno do kraja. Izvanredno. I još je post-meč genijalno odrađen, tako se hypa meč i feud. Jedva čekam sad Mox/Omega.

Ovo je kao trebao biti B-level show a zapravo mu je kvaliteta na razini bilo kojeg A showa. Toliko o ukupnom dojmu.
slika
"If I was in a hot dog eating contest, I'd win, which is more than you can say about wrestling matches." Kevin Owens to Dolph Ziggler

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 30 lip 2019, 11:21

AlenB je napisao/la:Source of the post Ovo je kao trebao biti B-level show

ovo je B level show, ali kada razmisliš, njima se ne ispalati sada napraviti show slabije kvalitete. em su ulovili visoki val s kojeg ne žele sići, em ne žele usporedbe kako su wwe koji dostavi jedan dobar jedan loš.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 30 lip 2019, 11:29

Sherpa je napisao/la:Source of the post
AlenB je napisao/la:Source of the post Ovo je kao trebao biti B-level show

ovo je B level show, ali kada razmisliš, njima se ne ispalati sada napraviti show slabije kvalitete. em su ulovili visoki val s kojeg ne žele sići, em ne žele usporedbe kako su wwe koji dostavi jedan dobar jedan loš.

Ovo. Sad imaju momentum i ne smiju ga uprskat lošim showom. Pogledaću u utorak ostatak showa, pogledao sam prva 3 meča i utisak mi je da je show solidan, ali naravno još nisam pogledao one glavne mečeve.

Melloo
Rank 12
Rank 12

Fyter Fest

PostPostao/la Melloo » 30 lip 2019, 12:01

Kako mi se svidio storytelling u Cody-Darby mecu.I onaj kraj je bio savrsen kraj.Aubrey Edwards je vec sad jedan od najboljih sudija

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Fyter Fest

PostPostao/la Maki » 30 lip 2019, 12:03

Melloo je napisao/la:Source of the postAubrey Edwards je vec sad jedan od najboljih sudija

Posebno mi se svidjelo kad je u onom ženskom 3 wayu Rose bacila ja mislim Yuku na Riho i Aubrey Edwards se iste sekunde bacila u cover. WWE sudije bi vjerovatno šokirano gledale lol. I komentatori su je hvalili.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 30 lip 2019, 12:14

Justin wong u prvom redu
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Wulf7X » 30 lip 2019, 12:15

Cody (with Brandi Rhodes) and Darby Allin fought to a time limit draw

A jel ovo overall time limit 20 minuta ili je to bila stipulacija u tom meču? :)
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Fyter Fest

PostPostao/la Melloo » 30 lip 2019, 12:16

Wulf7X je napisao/la:Source of the post
Cody (with Brandi Rhodes) and Darby Allin fought to a time limit draw

A jel ovo overall time limit 20 minuta ili je to bila stipulacija u tom meču? :)

time limit svakog meca je bio 20 minuta osim Elite vs Lucha tu je bilo 30 min jer je bio formalni main event

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Fyter Fest

PostPostao/la Sherpa » 30 lip 2019, 12:56

Kako je nakazawa jebaily bio jebeno zabavan meč. Čovjek nije wrestler, odradio je neke dobre spotove, primio neke bumpove i generalno su me zabavili
slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

Fyter Fest

PostPostao/la Melloo » 30 lip 2019, 13:01

Sherpa je napisao/la:Source of the post Kako je nakazawa jebaily bio jebeno zabavan meč. Čovjek nije wrestler, odradio je neke dobre spotove, primio neke bumpove i generalno su me zabavili

ne znam sto se bune ljudi, klasicni comedy match :D

ejdzejp1
Rank 10
Rank 10

Fyter Fest

PostPostao/la ejdzejp1 » 30 lip 2019, 13:01

Cody vs Allin - dobar storytelling, dobra psihologija i selling. Jako dobro sve u svemu, ali eto zašto ne volim chairshotove u glavu. Nadam se da je Cody u redu. ***1/2

Elite vs Lucha Bros & Laredo Kid - tipičan Elite spotfest, i kao takav je bio super. Nemam baš nekih zamjerki. ****

Mox vs Janela - još jedan vrlo dobar meč, ali meni nije sjeo kao što je možda trebao. Bilo je spotova, bilo je thumbtacksa, bilo je barbed wirea ali nisam imao nikakve konekcije sa mečem, nisam vidio nikakvu priču. Možda je to do toga što ne pratim BTE već 6 mjeseci. Sve u svemu jako dobro. Post match je bio dobro odrađen. ***3/4
slika

Sake
Rank 12
Rank 12

Fyter Fest

PostPostao/la Sake » 30 lip 2019, 13:07

1x & First Ever BWA Tag Team Champions

slika

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.