Fyter Fest

29.06.2019.

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
Ali kaišanje nije "bilo kakva pizdarija" u rangu sa povlačenjem za kosu ili prstom u oko. To je korištenje stranog objekta tokom običnog meča. To mora ići DQ.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislim da su na OSW-u imali nedavno istu raspravu jer je neko nekog gušia odjećom i nije bia DQ pa su pitali stvarne suce šta oni misle :mrgreen: :lol:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6876
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la crocop97 »

Meni ima više smisla da budu popustljivi oko toga, heelovi imaju više slobode tijekom meča. U New Japanu je odlično što suci, umjesto da prekinu meč, pokušaju uzet stolicu ili nešto iz ruku ili jednostavno puste da ovaj radi što hoće sve dok ne pretjera.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

ovo što @crocop97 kaže, daš mu jednom, al ne i drugi put.

pošto ni ti kao sudac ne želiš dq mečeve
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
Slažem se da je bila kul dinamika oko toga da li će Cody stići, ali ako su htjeli da ispadne da je Allin sve izdržao, mogli su bolje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

al morali su pokazati codya kao jakog, pošto ako pogledaš - tko je mislio da će allin ovo dobiti? gotovo nitko. i onda je otišlo na draw gdje je cody skoro dobio, i gdje možeš reći da ga je djelomično koštalo i to što se kurčio rijekom meča (recimo kada je radio sklekove - tu je izgubio više od te jedne sekunde)
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST al morali su pokazati codya kao jakog, pošto ako pogledaš - tko je mislio da će allin ovo dobiti? gotovo nitko. i onda je otišlo na draw gdje je cody skoro dobio, i gdje možeš reći da ga je djelomično koštalo i to što se kurčio rijekom meča (recimo kada je radio sklekove - tu je izgubio više od te jedne sekunde)
Pa slažem se sa tim. Samo kažem da ako im je bio cilj da prikažu da je Allin izdržao sve, mogli su to bolje.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la HunterDX »

Meni je baš ok, bio je blizu pobede, ali nije pobedio, pravila su takva, isteklo mu je vreme, čak mi i to bolje izgleda od tapkanje u poslednjim sekundama.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

gle, bilo je nekih stvari. kao rope break u 3way i 4way mečevima. no znaš kaj, ako komentatori ne vrište kako nema dqua i nema rope breaka i onda se to dogodi, e onda me to živcira. ovako imam puno manje problema s time.

zato kažem, cody možda nije imao najbolji meč, ali priča mi je bila super. i zbilja mi je žao za unprotected chair shot, pošto ga je nešto od naslona stolice pogodilo.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

Christopher Daniels vs Cima
Zabavan opener. Daniels mi je ovdje nekako bolje ispao. Imao je nekoliko odličnih sekvenci, tipa onaj Moonsault u Crossface ili onaj Double Underhook Facebuster. Generalno je ispao dosta jako. I Cima je imao svojih trenutaka, a najviše mi se svidio onaj Backstabber u corneru. Meč je dosta dobro tekao, nije bio dug. Bilo mi je čudno što se završio Meteorom, ali to je vjerovatno zato jer u WWE-u taj potez služi samo kao signature pa nisam navikao da završava mečeve. Očekivana pobjeda Cime, ipak on ide na Omegu.
8/10

Riho vs Nyla Rose vs Yuka Sakazaki
Ovo je moglo malo i bolje. Prvi dio meča je otišao na Nylinu dominaciju, ali se nije ništa puno vidjelo. Onaj dupli Camel Clutch i to je to. Kad su se Riho i Yuka sudarile bilo je dosta bolje, pogotovo Rihine Double Foot Stompovi. Izgledali su prebrutalno. Vrhunac meča Nylin Knee Strike sa top ropea. Išli su sa tom pričom da je Rose sama kriva što je izgubila jer je imala prilika da završi meč. Recimo poslije Rock Bottoma na Yuki i poslije tog Knee Strikea na Riho, ali je bila previše samouvjerena i nije išla na pin ili je išla nonšalantno. No mislim da nisu sa tim otišli do kraja jer je Nyla imala nekoliko velikih poteza (tipa Death Valley Driver na Riho) gdje je išla na normalan pin, ali je ipak bila neuspješna. Tako da...mogli su malo konzistentniji biti ako su već išli sa tom pričom. Riho pobjedila, okej kraj. Na kraju kratki sukob. Ništa specijalno, ali meč je bio okej.
7/10

Adam Page vs MJF vs Jimmy Havoc vs Jungle Boy
Samo zato što je smio reći virginity i she swallows ne znači da je onaj MJFov promo bio išta drugo nego generični heel promo. Meč je bio okej, no bio je prekratak. Jungle Boy se najbolje ispao sa Cannonball Moonsaultom, Powerbombom na MJFu tako da mi je on baš onako ostao pamtljiv. MJF je isto tako bio toliko ljigavi oportunist, svidjelo mi se kad su on i Page jedan drugom prekidali cover. Nadam se da će Page biti prvi AEW Champion i da će feudati sa MJFom oko pojasa. Page je isto imao dobrih momenata u meču i na kraju je očekivano i dobio. Havoc je ovdje najgore prošao, nekako se izgubio u meču i nije ništa puno pokazao. Jedini pamtljivi spot koji je on imao je ono kad je pokazao srednji prst MJFu i na kraju je upravo Havoc i popio pin. Ne znam šta da kažem, u meču je bilo dobrih stvari, ali opet bilo je prekratko i nisu sva 4-ica pokazali šta mogu tj. Havoc nije.
7/10

Cody vs Darby Allin
Očekivao sam malo više. Bilo je interesantnih stvari. Cody je igrao odlično arogantnog siledžiju. Svidjelo mi se kad je ono poslao Allina kroz konopce, kad je radio sklekove u ringu i kad je na kraju stavio Allina u onu vreću. Odlično odigrano. Allin je imao dobar work na Codyjevoj šaci, pogotovo Headbutti, ali moglo se na tome malo više zadržati. Allin je dobro predstavljen kao neko ko može dosta izdržati. Cody je dominirao no to je i logično, ipak je veći od Allina. No, meč je imao i dosta problema:

1. zašto ono kaišanje nije bilo DQ za Codya?

2. ako su htjeli da Allin ispadne jak sa ovim time limitom, zašto onda meč nisu završili tako da i Cody i Allin završe na podu. Ovako je Allin ispao samo kao sretnik jer ga je Cody bukvalno dobio, samo mu je eto jedna sekunda pobjegla.

3. bilo je praznjikavih dijelova.

Onaj chairshot Spearsa je još rano komentarisati pošto ne znamo još kako će se to dalje odvijati.
8/10


The Elite vs Lucha Bros and Laredo Kid
MOTN definitivno. Fenomenalan meč. Bilo je tonu odličnih momenata. Svidjelo mi se kad su luchadori dočekali Elitu superkickovima i to dva puta tokom meča, onda naravno Mattovi Double Northern Lights Suplexi, Laredo Kidov Suicide Dive kroz Pentine noge, Spanish Fly sa top ropea, Street Fighter reference, genijalno. Laredo Kid je odlično ispao, pokazao se kao prava zvijer u ringu. Bilo je tu svega, i high flyinga, i običnog hrvanja, i šaketanja, svidjeli su mi se još i Elitin triple team na Laredo Kidu, 450 sa top ropea, veoma zabavan spotfest. Našlo se tu mjesta i za character work, pogotovo u onom faceoffu Pente i Omege. Meč nikako nije stajao i išlo je baš brzo cijelo vrijeme i fenomenalno je ispalo. Kraj odlično odrađen. Laredo Kid je mogao sve izdržati, ali One Winged Angel nije. Očekivana pobjeda Elite, no ne bunim se. Preporučujem ovaj meč.
10/10

Jon Moxley vs Joey Janela
Ovo je bilo okej, ali ne može se mjeriti sa prošlim mečom. Ima smisla što je prošli meč najbolji jer je ipak to zvanični ME. Ovaj meč je imao tonu brutalnih stvari, bodljikava žica, šiljci. I Janela i Moxley su baš prikazani kao sadisti, Moxley nešto više. Ja ću ipak reći da je Janela ovdje meni bolje ispao. Najpamtljiviji dijelovi meča su mi bili Janelin skok sa laddera i pokazivanje srednjeg prsta Moxleyu. Definitivno je meč odradio što je trebao i donio dosta brutalne akcije, meni je bilo zabavno sve ukupno.
9/10

Omegin beatdown Moxleya vrlo zabavan.

Vrlo dobar show, dobili su jedan fantastičan meč, ništa nije bilo loše, nekoliko mečeva nije baš ispunilo očekivanja, ali sve ukupno sam zadovoljan.
8/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24455
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

I još jedna mala zamjerka: svi sem Codya imaju užasno generične themeove.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST I još jedna mala zamjerka: svi sem Codya imaju užasno generične themeove.
Best friends to nadoknade najboljim tronom, ostali jebiga.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST I još jedna mala zamjerka: svi sem Codya imaju užasno generične themeove.
MJF ima dobru.
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la HunterDX »

Rio146 je napisao/la:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST I još jedna mala zamjerka: svi sem Codya imaju užasno generične themeove.
MJF ima dobru.

Moraće i tome da se posvete kada budu krenule epizode, svesni su da dobar theme mnogo znači za wrestlera.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da manje znači nego nekada.

Pošto ako pogledaš, jako je efikasno kada se netko pojavi i bez glazbe - pogledaj moxleya na don. A to možeš izvesti sa skoro bilo kime (pošto sve više ljudi prezire 'glupi face gubi zbog distrakcije glazbom')

Ne kažem da nisu važni, ali manje nego devedesetih
slika
Odgovori