Fyter Fest

29.06.2019.

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24446
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Fyter Fest

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da manje znači nego nekada.

Pošto ako pogledaš, jako je efikasno kada se netko pojavi i bez glazbe - pogledaj moxleya na don. A to možeš izvesti sa skoro bilo kime (pošto sve više ljudi prezire 'glupi face gubi zbog distrakcije glazbom')

Ne kažem da nisu važni, ali manje nego devedesetih
Nije svako Moxley. Ima theme song uticaja, jer kad neko ima jeben theme odmah misliš da dolazi neko bitan.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la TheBesir »

Christopher Daniels vs Cima - Solidan meč,bilo je par zanimljivih poteza od oba Wrestlera.Cimu sam prvi put gledao ovdje,Danielsa sam negdje gledao ranije,obojica su bili dobri,meč nije bio dug što je bilo okej.

Riho vs Nyla Rose vs Yuka Sakazaki - Loš meč.Rose je imala dominaciju kroz čitav meč i na početku je izgledao kao handicap meč,što bi po mom mišljenju bilo bolje nego triple threat.Nyla je trebala uzeti pobjedu ne znam zašto nije,i zbog tog mi se meč nije dopao.Još jedna stvar - katastrofalan kraj,ako su već htjeli dat pobjedu Rihi,mogli su to na sto načina,a ne ovako.

Adam Page vs MJF vs Jimmy Havoc vs Jungle Boy - Zanimljiv meč,ali prekratak.Opet kao i u prethodnim stvarima bilo je dobrih stvari,dosta dobro su se pokazali hrvači i onaj promo MJF-a na početku je bio dobar.

Cody vs Darby Allin - Meni se meč uopšte nije svidjeo iz razloga što prvih 10 do 15 minuta nije bilo ničega zanimljivog.Meč je tek pri kraju postao zanimljiv kad se Allin držao.Kao što Maki kaže meč je imao dosta problema kao onaj gdje Cody nije bio eliminiran i gdje je Allin ispao više kao sretnik jer ga je Cody trebao dobit al eto u zadnjoj sekundi.Onaj Chairshot je stvarno izgledao loše.

The Elite vs Lucha Bros and Laredo Kid - Jako dobar meč,svidjelo mi se što nisu gubili vremena,bilo je odličnih stvari,svi su da kažem ispucali što su mogli tj.pokazali se u ringu.Kraj je bio odrađen također jako dobro.Pobjednik je također bio očekivan.

Jon Moxley vs Joey Janela - Meč večeri po meni iz razloga što je bilo dosta brutalnih stvari.Omegn revanš nad Moxleyem je bio takodjer brutalan.Svidjelo mi se to kako se Moxley na kraju smijao.

Ovaj show nismo ni trebali gledati,al evo ipak jesmo i stvarno je ispao dobar,sa hrpom zanimljivih i dobrih mečeva.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la TheBesir »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da manje znači nego nekada.

Pošto ako pogledaš, jako je efikasno kada se netko pojavi i bez glazbe - pogledaj moxleya na don. A to možeš izvesti sa skoro bilo kime (pošto sve više ljudi prezire 'glupi face gubi zbog distrakcije glazbom')

Ne kažem da nisu važni, ali manje nego devedesetih
Nije svako Moxley. Ima theme song uticaja, jer kad neko ima jeben theme odmah misliš da dolazi neko bitan.
Slažem se.Moxley je dobio dobru reakciju iz razloga što je to Moxley ili ti ga Dean Ambrose.Neće svako dobit takvu reakciju.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Uostalom dobar theme ti nikad ne može naškodit, odličan još manje, a u AEW-u trenutno niko nema theme koji nekako odskače kvalitetom (ni Yuka više :cry: )
slika
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Mortiis »

bit ću kratak pošto kasnim sa gledanjem i tek danas odgledao

Best Friends (Chuck Taylor and Trent Beretta) defeated SoCal Uncensored (Scorpio Sky and Frankie Kazarian) and Private Party (Isiah Kassidy and Marq Quen)

Jako jako dobar opener, baš sam uživao u njemu...

Allie defeated Leva Bates (with Peter Avalon)


ovo je baš bilo užasno, od samog gimmicka ove librarian pa do vrlo lošeg meča...

Michael Nakazawa defeated Alex Jebailey


katastrofa, do sada jedini dio AEW showowa koji sam premotavao...

Cima defeated Christopher Daniels


dobro, but nothing special...

Riho defeated Yuka Sakazaki and Nyla Rose

za razliku od prvog ženskog meča, ovaj je bome bio dobar...

Adam Page defeated Jimmy Havoc, Jungle Boy (with Luchasaurus), and MJF

što drugo reći nego odlično, baš su pružili sjajan meč...možda je jedino mogao potrajat koju minutu duže

Cody (with Brandi Rhodes) and Darby Allin fought to a time limit draw

vrlo dobro, onaj na kraju chairshot uff...nije toliko brutalno izgledao koliko su mi posljedice djelovale vrlo ozbiljno da sam se i ja zabrinio za codya....pogotovo jer gotovo da nije mogao stati na noge i u jednom trenu kao da je povratio...

The Elite (Kenny Omega, Matt Jackson and Nick Jackson) defeated Lucha Brothers (Pentagón Jr. and Rey Fénix) and Laredo Kid

clap clap clap!!!

Jon Moxley defeated Joey Janela

sjajan meč, uživao od prve do zadnje minute...i jako mi se sviđa ovakav moxley, i ovako nabildaniji puno bolje izgleda te odaje dojam nekog tko moze biti world champ...(ne djeluje presitno za tu titulu)


ako je ovo trebao biti kao nekakakav B-Show...onda je ovo bilo za 5!!
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

dave

"The show was considered a success on BR Live. The three-and-a-half hour broadcast averaged 140,000 viewers if you were to figure it like a television show. There were a total of 350,000 different viewers during the course of the live show and those numbers likely increased significantly with replay viewing. This is still very knew so establishing what this means is difficult. The 350,000 doesn’t correlate with YouTube numbers, since every view, including multiple by the same people, or just views inflated when YouTube sends you to a new video, isn’t the case here. We do know that AEW and BR Live had first talked about the idea of signing up more than 100,000 new subscribers to the channel, although after more input the feeling was that number would be higher. Not all 350,000 were new sign-ups, because there were 35,000 who signed up previously buying Double or Nothing on PPV. In addition, some of the 350,000, although likely not a high percentage, were already BR Live subscribers."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

dave

AEW Fyter Fest

Best Friends vs. Private Party vs. SCU: 3.75
Allie vs. Bates: 0.5
Jebailey vs. Nakazawa: 0.75
CIMA vs. Daniels: 2.75
Riho vs. Rose vs. Sakazaki: 3.5
Havoc vs. Jungle Boy vs. MJF vs. Page: 3.5
Allin vs. Cody: 3.75
Laredo Kid & Lucha Bros vs. The Elite: 4.5
Janela vs. Moxley: 4.25
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Punih 0.5 bolje od ROH-ovog showa i to je sa dva meca ispod 1*, ako izbacimo preshowe onda AEW ima 3.7 a ROH 2.7.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Fyter Fest

Post Postao/la Sherpa »

yap, a zapravo je zanimljivo kako ima ljudima kojima se nakazawin meč svidio. meni je bio vrlo zabavan, i ja bih mu dao sigurno preko 2. premda za mene poanta tog meča nikada nije high star rejting nego comedy meč u kojem ću se zabaviti - meni je kompletno dostavio. i nemam nikakve zamjerke što je kartuniš
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Poslusa sam dejva bia i razumim ga zasto mu se svida, al kao one and done comedy mec na preshowu za publiku uzivo meni je bia zabavan. Sad ako ovakvi mecevi budu redoviti onda cu prigovorit.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la TheBesir »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST yap, a zapravo je zanimljivo kako ima ljudima kojima se nakazawin meč
taj sam
kako niska ocjenaa
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Fyter Fest

Post Postao/la Lujaa »

Private Party vs SCU vs Best Friends 4
Leva Bates vs Allie 0.75
Nakazawa vs Jebailey 2.25
CIMA vs Daniels 3.25
Rose vs Sakazaki vs Riho 3.50
Four way 3.75
Cody vs Allin 3.25
The Elite vs Lucha Bros i Laredo Kid 4.50
Janela vs Moxley 4.25
Prosek 3.27 (***¼)
Dobar show, odlicno za B-nivo tio showa. Postavljanje nekih meceva za sledeci show, razvijanje prica, dobar booking, sve sjajno upakovano. Jedino sto se ne isplati pogledati je 2. mec na kikofu.
Odgovori