PAC

All Elite Wrestling
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Neville

Post Postao/la ejdzejp1 »

Mizova pobjeda nad Lesnarom uz pomoć Maryse bi bila najbolji trenutak ikad

i da, Nevillea moraju poslati barem u midcard ako se vrati, previše je dobar za 205
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Neville

Post Postao/la AlenB »

According to Wrestling Observer Newsletter, WWE & Neville are back in talks for a return. Neville had hoped to get a release from the company, but WWE wouldn’t grant it. This is bad for him because since he walked away, WWE can freeze his contract. If the talks go well, he’ll likely return in April.

bit će zanimljivo, WWE će i dalje biti sigurno tvrdoglav i neće mu dati otkaz čak i ako ono i dalje želi
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:According to Wrestling Observer Newsletter, WWE & Neville are back in talks for a return. Neville had hoped to get a release from the company, but WWE wouldn’t grant it. This is bad for him because since he walked away, WWE can freeze his contract. If the talks go well, he’ll likely return in April.

bit će zanimljivo, WWE će i dalje biti sigurno tvrdoglav i neće mu dati otkaz čak i ako ono i dalje želi
Skontali su da su se opekli s nekim ljudima i sad ih je strah
A neville je odlican napravio bi dar mar kad bi otisao
Gube Monopol
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la emirates »

Neville nek izvuce dobru lovu za ovo, pravo da bude i cruiserweight i da nastupa u midcardu, i svi zadovoljni :D

Ma oni ce monopol izgubiti tek kad ih neko finansijski nadjaca. I dalje su u kontroli, jer Nevillea mogu vratiti treptajem oka, samo da mu dadnu ono sto hoce, a to je respektabilnu poziciju van 205 Live. Bili bi glupi ako ne pristanu na ovo.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Surprise entrant u BOSJ 2019. Inače sad sam skužia da nijedan cruiserweight se nije pojavia u rumbleu, a da je trenutno na rosteru.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Sake »

Nadam se da Neville odlazi u Japan, tamo se odlično predstavi i main eventuje i onda se vraća u WWE kao ogromna zvijezda.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Neville

Post Postao/la HunterDX »

Lik se bas pokazao kao Heel. Treba da ide, jer mu WWE nece nista posebno dati... Ako zeli da zaradjuje, onda neka ostane.
TheHeartBreakKid
Rank 1
Rank 1
Postovi: 2
Pridružen/a: 10 tra 2018, 10:49
6
Status: Offline

Neville (The Man that the fans forgot)

Post Postao/la TheHeartBreakKid »

Ovu temu zelim da napisem prije svega zbog to sto mi je Neville jedan od omiljenih wrestlera.Dakle on je u Oktobar prosle godine zbog problema sa bookingom napustio WWE ,i poslje toga nije ni viden vise na RAW,niti 205 live,i citao sam da se vratio u Englesku tacnije u Newcastle gde je odrastao.On je pocetkom 2017 godine na Royal Rumble osvojio Cruserweight titulu od Rich Swanna.Kasnije je imao feud sa Austin Aries koji je po meni bio dobar,ali njihovi mecevi su mi nekako malo podbacili.Naravno ocekivao sam mnogo vise od njih,i poprilicno sam siguran da oni to mogu.Poslje Extreme Rules PPV Austin Aries nije bio mesec dana u WWE i mislim da je bilo 7 jula kada je stigla vest kako on je otpusten od strane WWE-a.Rumorsi su bili razilciti neki su govorili da je bio nezadovoljan svojom pozicijom u kompaniji,ali Dave Meltzer je potvrdio a i vise izvora da je imao sukobe sa creative team i da on zapravo nije trazio da ga otpuste,vec je WWE tako odlucio.Chuz you know what ,Vince does what he wants.Neville je poslje feuda sa Austin Aries imao nekoliko mecevi sa Tozawa.On je izgubio Cruserweight titulu na random RAW epizodu,i kasnije ju je vratio na Summerslam.Grozna odluka da se titula preda na random epizoda,pa mogu i shvatiti zasto je Neville i otisao.E poslje feuda sa Tozawa,krece njegov feud sa Enzo ili bolje receno cancer 205 live.I da to sa razlogom je Neville tu ljut,ne zbog toga sto je izgubio titulu,nego sto je izgubio titulu od covjeka koji nema W od wrestler,covek koji na mikrofonu ponavja sve jednoiste stvari i naravno fanovima je to zdosadilo i Enzo je imao backstage heat pa nisu imali gde da ga prebace pa morali su na 205 live.Poslje to Neville je resio da napravi ''CM Punk'' i walk out.WWE navodno ne zeli da mu grantuje releasem,pa tako su resili da mu zamrznu ugovor,nesto slicno sto su uradili sa Rey Mysterio prije 3-4 godine.Neville je jedan od najboljih performera ne samo u WWE vec u cjeli wrestling,jedan od najboljih high flyera.Jedva cekam da ga vidim nazad u NJPW pa sto da ne i ROH.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

NJPW triba jos kvalitetnih juniora, a on je svakako to.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Rio146 »

According to a report from Bodyslam.net, former WWE Cruiserweight Champion Neville is “closer than ever” to leaving WWE. The last update we heard on Neville was that he was still sitting out his contract at home. We previously reported that Neville requested his WWE release but the company refused to grant it.

Neville is also no longer living in Florida, which was his billed hometown during his short WWE career. The former WWE “205 Live” Superstar said goodbye to his American friends and went back to live in the UK. He has reportedly tried to keep the move a secret.

A high-ranking WWE official also says that Neville’s name “hasn’t been mentioned within WWE in ages.”

Neville walked out of WWE in October of 2017 due to being unhappy with his status and job. As of this week, he was still under a WWE contract.
Yes Sir!
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Neville

Post Postao/la ante »

Steta :cry:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pac se vraća :D :D
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Melloo »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Steta :cry:
cuj steta :mrgreen:
sad kad covjek dobije raskid i krene se pojavljivat u icw,progress,rpw pa mozda i njpw,pwg. Zamisli sve te dobre meceve
Travis Banks,Mark haskins, Walter, citava njpw junior divizija
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Rio146 »

Melloo je napisao/la:
ante je napisao/la:QR_BBPOST Steta :cry:
cuj steta :mrgreen:
sad kad covjek dobije raskid i krene se pojavljivat u icw,progress,rpw pa mozda i njpw,pwg. Zamisli sve te dobre meceve
Travis Banks,Mark haskins, Walter, citava njpw junior divizija
I meni je drago što odlazi. Rađe bi gledao Pac vs Ospreay, nego da jobba Amoreu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Neville

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ja ga zasigurno očekujem u NJPW-u, još jedan junior svakako nije na odmet.
slika
Odgovori