Double or Nothing

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Sherpa »

Baš me zanima koliko će dave dati, pošto ga je jako nahvalio.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Melloo »

Prica se po internetu da je puno starih WCW fanova sinoc gledalo
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9268
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la emirates »

Meni je MJF jako kul. Dosta je dobar na micu, poraditi jos na in ring dio i moze on avanturisati po title sceni.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Melloo »

Popularna americka politicarka mkoja ima 4miliona followera na twittreu
Avatar
Mortiis
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1617
Pridružen/a: 27 vel 2017, 17:41
7
Lokacija: ECW Arena,Philadelphia,PA
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Mortiis »

meni se posebno sviđa što nisam vidio djece u publici...
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10755
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WWE radi uz Trumpa, AEW radi uz AOC
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la HBK »

Ne bih da pišem neku recenziju pošto su mi većina imena ovde nepoznata. Ali mogu reći da je show bio jako dobar. Možda ne spektakularan, ali za početak kompanije ovo je zaista dobro odrađeno.

Meč večeri naravno braća Rhodes. Sjajan i sa aspekta in ring wrestlinga, i sa aspekta priče. Krvavo brutalan, što jako volim kod wrestlinga, a segment nakon meča sa njihovim bratskim rukovanjem za mene jako emotivan. Što se mene tiče ovo je za 5*

Omega/Jericho mi je nekako mlak bio. Očekivao sam više. Ali drago mi je da Jericho ide na titulu. Ipak mi je on jedan od omiljenih :)
Moxley će čini mi se biti AEW Austin. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Double or Nothing

Post Postao/la Maki »

Objediniću sve u jedan review.

Kul je vidjeti i čuti Justina Robertsa. On je bio WWE announcer kad sam ja počeo gledati pa mi je bilo drago ponovo ga čuti.

SCU vs Strong Hearts
Jako zabavan opener. Bilo je svega i oba tima su ispala jako, pogotovo su mi se svidjeli spotovi kao Kazarianov Northern Lights pin, T-Hawkov submission na Danielsu u centru ringa (ne znam ni kako bih nazvao ono), high flyinga je bilo tona. Jedino što mi se nije svidjelo jeste što su u jednom trenutku izmjene bile previše rapidne pa je bilo očito da ako je neko iz SCU-a napravio neki potez, da će sljedeći potez napraviti protivnici. Kraj meča je bio dobar. Nmg vjerovati da stvarno zovu potez Best Meltzer Ever, ali kul je izgledalo. Napravili su dobro da je pinan onaj najneiskusniji.
8/10

Awesome Kong vs Britt Baker vs Kylie Rae vs Nyla Rose
Kong je dobila dobar pop, ali nije je skoro ni bilo u meču. Par spotova, onaj sa top ropea, sa Baker na apronu i kad ju je Rose poslala u stepenice. Meč je bio okej, slabiji od prvog, ali dobro je bilo. Sviđa mi se što nisu predstavili i Nylu Rose kao nezaustavljivu jer bi dvije takve osobe u jednom meču bile previše. Baker i Rae su ipak najviše izvukle iz ovog meča. Raein gimmick mi se ne sviđa, kontam da bi to trebalo biti kao Bayley, ali je previše in your face, no moglo bi raditi ako bi Kylie bila heel, a idalje se smješkala. Roll upova je bilo tona lol, ali okej, imalo je smisla. Kraj je bio malo neočekivan i nekako prebrz. U jednom trenutku Kylie je dominirala, a dvije sekunde kasnije je popila Superkick i onaj neckbreaker i bila pinovana.
7/10

Best Friends vs Jack Evans i Angelico
Ovo je bilo veoma dobro. Evans i Angelico su dobili dobre buove kad su Dropkickova spriječili zagrljaj. Bilo je pregršt kul poteza, Trentov Standing Sliced Bread na ringsideu, high flyinga. Sviđa mi se teamwork koji su prikazali između Evansa i Angelica onim Evansovim Corkscrew Knee Strikeom preko Angelicovih leđa. Bilo je i malo submissiona što je okej. Meč je fino tekao, kraj je isto bio dobar. U AEW-u makar znamo da Piledriveri nisu zabranjeni lol. Friendsi su dobili dobar pop kad su se konačno zagrlili. Onaj post match napad mi ostavio veći utisak na mene da sam znao ko su ona dvojica što su napali.
8/10

Emi Sakura, Aja Kong i Yuka Sakazaki vs Riho, Ryo Mizunami i Hikaru Shida
Veoma zabavno. Dosta bolje od prošlog ženskog meča. Aja Kong je najbolje ispala, pogotovo njeni spotovi sa Mizunami. Prikazana je kao pravi powerhouse kako i treba. Bilo je dosta interesantnih stvari, dojmilo me se kad je Riho izdržala u onom mostu. Meč je dosta brzo tekao. Sakazaki mi je bolje odigrala svoju ulogu nego Kylie Rae. Ustvari poslije Aje Kong, mislim da mi je baš Sakazaki bila najbolja. No, bilo je i nekih nedostataka. Naravno onaj botch sa zvonom i Emi Sakura mi je bila previše cartoony u nekim momentima, recimo kod onih Palm Strikeova kad se derala. No, sve u svemu, bilo je dobro.
8/10

Cody vs Dustin Rhodes
Čudno mi je što su išli sa tom "kill the Attitude Era" pričom. Kad pomislim na AE, zadnja osoba na koju pomislim je Goldust. No, sve ostalo je bilo fenomenalno. Cody je odlično igrao odvratnog heela te je publika to ispratila. Na početku su se derali Cody Cody, a onda su na kraju meča cheerali Dustina, a booali Codyja. Brandi je dobro skupila heata i dobar pop je bio kad ju je Hebner otjerao. Čudno pojavljivanje DDP-a tho. Inače, Cody je do savršenstva igrao ulogu, tako da je svaki Dustinov comeback bio ispraćen cheerevima publike. Pogotovo mi se svidjelo kad je išibao Codyja po guzici pojasom. Krvi je bilo prilično puno, pa je bilo malčice i neugodno gledati jer sam se u jednom momentu zabrinuo da Dustin ne dobije kakvu infekciju. I sam wrestling kao wrestling je bio dobar, bilo je tu dobrih poteza, submissiona, powerslamoma i sl. Priča je dobro išla, no da, u neku ruku se slažem sa @Korisnikov avatar emirates. Cody je stvarno bio toliko govno tokom meča, low blowovi i sve to, a onda je na kraju imao onaj momenat kad smo ga trebali gledati u simpatičnom svijetlu. No, sve u svemu, stvarno odlično odrađeno.
10/10

Bret Hart je stvarno u lošem stanju, ali daje legitimitet tituli. Onaj MJF izgleda kao dobar heel. Sve u svemu, okej segment. Volio bih da su malo duže zadržali kameru na pojasu.

Young Bucks vs Lucha Brothers
Holy shit, definitivno MOTN i jedan od najboljih mečeva koji sam ikad gledao. Fenomenalno. Odličan meč, na početku su dobro napravili priču kako su Bucksi zarđali pa su onda par puta pogriješili što su protivnici iskoristili. Poteza je bilo pregršt, svidjele su mi se izmjene Superkickova, high flying naravno, potezi na apronu. Isto tako bi je bilo presmiješno kad je jedan od ovih Lucha Brothersa opsovao Bucksima majku. Oba tima su ispala fenomenalno. Kraj je dobro odrađen iako je bio neočekivan i pomalo abruptan, ali je ipak dobro ispalo. Dakle, svakome preporučujem ovaj meč. Bucksi su zvijezde. Tag team wrestling je sjajan.
10/10

Kenny Omega vs Chris Jericho
Jericho imao entrance večeri. Ovo je bilo prilično razočaravajuće. Tokom prvih 6-7 minuta svaki drugi potez je bio Chop i dosta je sporo išlo. Ne može se porediti sa dva prethodna meča. Kad su uveli sto u priču, postalo je malo bolje. Omega je iznio ovaj meč, Jericho je bio onako...prilično meh. Par dobrih poteza, ali ništa specijalno. Opet smo imali krv što je okej. Ovo je bio najduži meč na cardu, ali nije puno donio. Kraj je bio užasan. Šta je ono bilo? Jericho je dobio Elbow Strikeom? Zašto je to finisher smh? Šteta, ovo nije trebalo biti main event. Iako je ženski 4 way bio lošiji, od ovog se više očekivalo pa će od mene dobiti najnižu ocjenu na showu.
6/10

Moxley je imao prejak debut. Sve ih je počistio lol.

Okej, daleko, daleko bolje od WWE main roster PPV-a. Nije bilo na nivou TakeOvera, ali sam veoma optimističan za budućnost AEW-a. Dostavili su što se od njih tražilo. Dva fenomenalna meča, a nijedan meč nije bio loš. Eto, main event je bio meh, ali opet to ne umanjuje kvalitetu ovog eventa.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Double or Nothing recenzija – AEW početak

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Double or Nothing

Post Postao/la Maki »

Pitanje: šta predstavlja ona bačva iz Jericho-Omega?
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
7
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la StevoLopata »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @stevolopata kak se tebi svidio event?

Btw fala za linkove :D
Bit ću iskren, jedan od najboljih američkih PPV-ova koje sam odgledao otkad gledam wrestling. Van ženskog fatal 4 waya sve mi je poprilično dobro leglo, pa čak i Cody v Dustin za koji sam imao originalno niža očekivanja, a na kraju mi je završio kao MOTN zbog perfektno odrađenog storytellinga. Moxley je bio savrsen kraj, pogotovo nacin na koji je predstavljen. JR me ugodno iznenadio s komentiranjem, iako opet mi nije bilo ni blizu recimo kompletnom NJPW engleskom timu zbog onog treceg koji je bio uz JRa i Excalibura. Jedino sto me na trenutke izbacivalo iz ugodaja su malo neugodni camera cutovi i produkcijske musicavosti, no to s vremenom moze ici samo na bolje.
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pitanje: šta predstavlja ona bačva iz Jericho-Omega?
Jedino šta mi pada na pamet je meč Janele i Pagea na All Inu di su je iskoristili ko oružje. Zašto je bila tu na DoN ne znam :think:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Melloo »

Zato sto im je cracker barrel veliki sponzor sada pa ubacili da se vidi
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58122
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Double or Nothing

Post Postao/la Sherpa »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Zato sto im je cracker barrel veliki sponzor sada pa ubacili da se vidi
to plus spot s bačvom kada je vade van ringa :D
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24793
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Double or Nothing

Post Postao/la Maki »

Još jedna stvar: Hikaru Shida je izgledala kao zvijezda.
Odgovori