All Elite Wrestling vijesti/rasprave

All Elite Wrestling
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST misliš li da je i njpw s njima u dealu, pošto mi se čini da i kod njih wrestling u imenu nije slučajnost
vrlo moguće, svi se udružili da pokopaju jadni ROH
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Entertainment = Elite
još jedan dokaz
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Roman Empire »

Svi bogataši se drže zajedno.

Prijevod:

Nedavno je na Twitteru bivši pisac WWE, WCW-a i Impact Wrestling-a Vince Russo objavio zanimljiv tvit u kojem vjeruje da All Elite Wrestling (AEW) i WWE rade zajedno. Ovo mišljenje zasniva se na ideji koja je uzeta iz sredine 1990-ih, gdje je WWE pomogao u financiranju ECW-a kako bi tvrtka ostala u pokretu tijekom čitavog financijskog rizika. To je učinjeno kao usluga Vincea McMahona Paulu Heymanu, temeljen na radnom odnosu dviju kompanija tijekom tog razdoblja.

Tvit je doista vrlo zanimljiv u najmanju ruku. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i ja se svim srcem držim tog stava; čak i kad je u pitanju Vince Russo. Svi znamo povijest koja stoji iza Russa i njegovih kontroverznih izjava, priča i sve onog jazza iz bezbrojnih snimaka intervjua i stvari takve prirode. To se ne treba čuditi. Mogu vidjeti ideju njih dvoje koji rade zajedno, možda na temelju financijskog plana ili predodžbe da svaka tvrtka namjerno podstiče gorivo dopuštajući obema organizacijama da bacaju jeftine pogotke jedni na druge.

Triple H bacio je AEW ispod autobusa na ceremoniji WWE Hall of Fame, nakon što je zahvalio Billyju Gunnu (koji je ujedno i producent za AEW) što je „all in“, očigledan udarac AEW-u. Stvari su počele postati zanimljive, kada je Hunter AEW-a nazvao "tvrtkom koja gnječi" koju će Vince McMahon otkupiti kako bi ponovno otpustio Billyja.

AEW je ljubazno reagirao na njihov debitantski događaj Double or Nothing s više referencija i snimaka upućenih u WWE. Brandi Rhodes uključila se mikrofon i pretvorila planiranu žensku utakmicu sa trostrukom prijetnjom u fatalni četveronožni meč rekavši da planira ovaj meč učiniti “Izvrsnim!”. Iako je referenca naravno bila neuobičajena za uvođenje Awesome Kong-a (fka WWE's Kharma) u AEW, mogli biste reći da je usmjeren na The Miz u odnosu na njegovu rečenicu.


OGLAS


Ne zaboravimo ono očigledno, gdje smo tijekom ulaska Cody Rhodesa vidjeli prijestolje na bini, a Brandi Rhodes je dao Codyu konop za supruga da se popne i sruši se na prijestolje, uzrokujući da eksplodira. Sve izravni pogodak u Triple H.

Napokon, debitant Jon Moxley (fk WWE-ov Dean Ambrose). Na kraju Double ili Nothing, Moxley će Kennyju Omegi prilagoditi stavove putem poker žetona i preko stola na ulazu na pozornicu. Opet, očito kopanje u WWE-u i dugogodišnje lice tvrtke "PG Era", John Cena. Pod uvjetom, siguran sam da su drugi navijači hrvanja uočili neke druge reference, ali one su mi se isticale u mislima dok sam gledao plati po prikazu.


izvor: Ewrestling

OGLAS


S obzirom na prirodu načina na koji obje hrvačke organizacije rade međusobno, svi koji vjeruju ili zabavljaju misaoni proces iza AEW-a i WWE-a koji rade zajedno na bilo koji način, oblik, jednostavno su smiješni.

Financijski su obje tvrtke više nego dovoljno sigurne da se međusobno mogu nositi. WWE je i dalje snažan uprkos zastojima u gledanosti i drugim opadajućim brojevima. AEW podržavaju Tony Khan i obitelj Khan, koji su sami po sebi milijarderi. Dno od dviju kompanija obje su ravnopravne u pogledu financija, a ne treba pomoć druge.

Drugo, vremena su se promijenila i s njima se promijenilo hrvanje. Zabranjeno pravilo prebacivanja imena suparničke hrvačke organizacije na televiziji je završeno. Udarno hrvanje je to radilo cijelo vrijeme. Sami Zayn iz WWE-a upravo se u ponedjeljak navečer spomenuo AEW-a tijekom svog "Segmenta električnih stolica" s Coreyjem Gravesom, što je izazvalo puno kontroverzi i pretpostavljenog bijesa od Vincea McMahona u backstageu. Stoga ne bi trebalo biti iznenađenje kad na televiziji uživo vidite da jedna hrvačka tvrtka govori o drugoj tvrtki, bilo u negativnom tonu, bilo kao referenca na prošlu povijest hrvača.


OGLAS


Russo je nagovijestio da svi radimo ako vjerujemo da obje tvrtke ne rade zajedno na temelju akcija koje su obje poduzele. To jednostavno nije istina i ne može biti daljeod istine. Ovo WWE ne iznova pomaže ECW-u. Ne možete čak reći da je to WWE nasuprot WCW-u, iako postoje neke sličnosti (npr. TNT vs USA Network, WCW hvata WWE velike zvijezde kao slobodni agenti, vlasnik milijardera nasuprot vlasniku milijardera). Obje tvrtke imaju potpuno različit osjećaj i okus prema njima. WWE je obiteljska tvrtka i ponosna je na to što prestižu sebe kako bi pružili najbolju „Sportsku zabavu“. Imaju svoje oštre trenutke, ali WWE je daleko prijateljskije društvo. AEW je povratak onome što su hrvački fanovi nekoć uživali od WCW-a, ECW-a i WWE-a kombiniranih u 90-ima, dodajući moderan dnevni stil uključivanjem svih međunarodnih i indie stilova hrvanja. AEW je daleko brži od WWE-a.


Ako ništa drugo, za one koji ne podnose trenutni WWE proizvod, sada imate pravu glavnu alternativu za provjeru. Nema nepoštenja namijenjenog hrvanju, ROH-u i drugim američkim hrvačkim organizacijama, ali za WWE nije postojala prava konkurencija otkako je WCW otkupljen 2001. Tužan, ali vrlo istinit. WWE je igra broj jedan u gradu, dok se svi ostali bore za ta daleka mjesta broj dva, tri, četiri, itd. Samo da bi hrvačima omogućili još jedno mjesto za rast, učenje njihovog zanata, izumiti sebe i na kraju krenuti na put u WWE kao njihov krajnji cilj.

Neki ljubitelji hrvanja mogu usporediti AEW i WWE sa WCW i WWE. Radije bih to uspoređivao s Pepsijem nego Coca Colom. Imate dvije sjajne sode. Dva različita okusa. Dvije vrlo popularne marke koje ljudi poznaju i vole strastveno. Nekima će se više dopasti Coca Cola nego Pepsi i obrnuto. Drugi ili ne piju sodu i ne mrze je u potpunosti ili oboje obožavaju. Koliko je to zanimljiva analogija, možete reći da se WWE i AEW trebaju tretirati na takav način. U redu je favorizirati WWE preko AEW-a ili obrnuto.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Roman Empire »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST misliš li da je i njpw s njima u dealu, pošto mi se čini da i kod njih wrestling u imenu nije slučajnost
vrlo moguće, svi se udružili da pokopaju jadni ROH
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Entertainment = Elite
još jedan dokaz
Svi surađuju osim Ring of Honora. TNA nije surađivao u početku sad kad su Impact Wrestling surađuju.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la ejdzejp1 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST kada je Hunter AEW-a nazvao "tvrtkom koja gnječi"
:lol:
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Roman Empire »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST kada je Hunter AEW-a nazvao "tvrtkom koja gnječi"
:lol:
Google Translate - 100%
Moj Mozak (preveo) - 100% za sebe, 0% za forum
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la emirates »

Taj dogadjaj je urnebesan, ali im je isto legao kao kec na desetku jer se od ovoga dadne napraviti interesantan storyline. Ne mogu naci titulu, svi krive Jericha, i onda na premijernoj epizodi u zavrsnom segmentu se vraca Moxley sa titulom.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

nemam pojma dal je istina il ne...

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Melloo »

Ha pazi Khan grupacija je ozbiljna i oni ce sad sve uradit da vrate belt

Zanima me kakav ce storyline izac iz ovoga
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Roman Empire »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ha pazi Khan grupacija je ozbiljna i oni ce sad sve uradit da vrate belt

Zanima me kakav će storyline izac iz ovoga
Vjerojatno kao priča između Romana i Rowana ili Detektivi Breezango ili Odvjetnicki tim Davida Otunge
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la AleksaVP »

Ajde prestani da troluješ više, bio si zanimljiv na početku ovo sada deluje kao preseravanje..
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Roman Empire »

"This is all part of Storyline."
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Nemam pojma. Možda ga imaju i ne smiju još objavit dok ne srede birokraciju, možda je work, možda nešto deseto
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la emirates »

Nasli su izgleda: EDIT: Izgleda da je ovo ipak bila replica :mrgreen:



Nema sanse da bi iko ovako workao, svi bi bili pohapseni zbog lazne prijave.
slika
Odgovori