All Elite Wrestling vijesti/rasprave

All Elite Wrestling
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jedan korak naprid pet nazad za žensku diviziju u AEW-u, i tako svaki put.
Da je barem taj jedan naprijed lol.
Neće ovde ništa ići silom, muška divizija im je trenutno bitnija, dok će im za žensku trebati još vremena. Moram da priznam da im je booking ženske divizije slab, a fale im i imena.
Do kad će to biti izgovor? Ni ne trude se da izgrade ova imena koja imaju.
Zato sam i rekao da im je booking ženske divizije slab, istina da bi mogli bolje, ali to u ovom trenutku ne bi imalo prevelik značaj, jer nemaju imena da bi parirali konkurenciji.
Mada u tom slabom bookingu leži i velika greška, mnogo će teže naterati žene iz drugih kompanija da dodju kod njih.
Pa do sada su mogli shvatiti da neće dobiti jača imena od žena od ovih koje sad imaju. Trebali su se onda više potruditi da grade žensku diviziju jer im je trenutno katastrofalna i nema naznaka da će se popraviti.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Nije bitno kakva su imena, već booking. Sramota je da imaš onakav ženski meč kao na ovonedeljnom Dynamite-u u 2020 godini.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne mos sidit na guzici i cekat da Sashi Banks istekne ugovor. Istina je da AEW nema neko ultra jako zensko ime, al ne moze se ni rec da nisu bar dijelom sami sebi krivi. Meni je jasno da je to nova promocija i grade tu diviziju od temelja, al ima stvari na koje se moze ukazat i rec da moraju bolje usprkos tome.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la ~MandyRose~ »



umjesto da pushaju svoju žensku diviziju, oni očekuju da ljudi plaćaju da bi gledali njihovu žensku diviziju na nekom group chatu. Eh, moja Brandi

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Pada mi na pamet da se AEW možda nadao da će Sasha Banks otići iz WWEa. Jer ona cijela scena sa njenim odlaskom je bila otprilike u isto vrijeme kad je AEW počeo. Iako se znalo da je pod ugovorom, moguće je da su planirali da će i nju pustiti kao što su Goldusta.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da ljudi malo pretjeruju po pitanju divizije i koliko je hejtaju.

Realno na sceni ima par žena koje su zvijezde. I malo koja je draw čak i za žensku publiku. U trenutku kada su nastajali, skoro sve su bile pod ugovorima i moraš raditi od nule. Nema jaka indy imena koja su se godinama gradila kao muška divizija. Naglasak na godinama. Aew ženska divizija nije imala ni godinu dana. Pa do prije godinu dana skoro nitko nije čuo niti za jednu od ovih cura.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:Ja mislim da ljudi malo pretjeruju po pitanju divizije i koliko je hejtaju.

Realno na sceni ima par žena koje su zvijezde. I malo koja je draw čak i za žensku publiku. U trenutku kada su nastajali, skoro sve su bile pod ugovorima i moraš raditi od nule. Nema jaka indy imena koja su se godinama gradila kao muška divizija. Naglasak na godinama. Aew ženska divizija nije imala ni godinu dana. Pa do prije godinu dana skoro nitko nije čuo niti za jednu od ovih cura.
A ja ti govorim ja nisam čuo za skoro nikog ni od muškaraca do prije godinu dana. Ja prije AEWa pojma nisam ko je npr. MJF a sad mi je jedan od najboljih heelova. Znači da su ih uspjeli podići dovoljno da ih zapaze i oni koji sa njima nisu bili upoznati. Kod žena to nije slučaj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Omega, cody, bucks,jericho.. Barem si neke znao. I onda su ovi mladi radili s njima. Automatski znap da misle jako dobro o njemu kada radi s jerichom. Možeš povezati neke stvari ovisno s kime radi. Ženska divizija nije ni to imala. Oni grade ravno od nule.

Kog si znao u ženskoj diviziji? Brandi? No ne po wrestlingu kolilo što je codyeva žena.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Omega, cody, bucks,jericho.. Barem si neke znao. I onda su ovi mladi radili s njima. Automatski znap da misle jako dobro o njemu kada radi s jerichom. Možeš povezati neke stvari ovisno s kime radi. Ženska divizija nije ni to imala. Oni grade ravno od nule.

Kog si znao u ženskoj diviziji? Brandi? No ne po wrestlingu kolilo što je codyeva žena.
Ali ništa mi to nije značilo iskreno. MJF recimo. Nije se on meni istaknuo jer je hrvao sa Codyem, niti Hangman što je hrvao sa Jerichom, niti šta ja znam Darby jer je hrvao sa svima. Jednostavno su ih dobro izgradili, MJFa kao arogantnog heela, Hangmana kao middle life crisis pijanca, Darbya kao ludog izdržljivog.

Ženska divizija maltene nema priče, samo su mečevi ad infinitum. Imali smo toliko jakih muških feudova, a koji je ženski feud bio pamtljiv? Nijedan. Nakon godinu dana to je ipak problem.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Al kad mjf ima codya za mentora, kada napravi heel turn nakon meča za titulu protiv jericha. On je u priči s imenima. Ovo je biznis gdje su zvijezde najvažnije.

Ženska divizija ih nema. Možeš ti staviti identičnu priču u žensku diviziji i neće imati niti sličan učinak, zato što niti jedna još nije zvijezda.

I to je dio razloga što nije pamtljiv. Niti jedna nije ime. Niti jedna nije zvijezda i sve imaju jednako nevažan osjećaj. Zato ovoj diviziji treba dulje nego muškoj. Puno dulje. Pa pogledaj kolik su dugo omega ili bucksi gradili svoje ime. Čak su i ovi s indy scene ala mjf, sammy ili darby imali neki renome. Tebi nikakav, ali mnogo veći nego sve žene zajedno u diviziji.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

Iskreno ne stičem utisak da oni imaju neki plan što se žena tiče. Nema to veze sa imenima, već sa bilo čim vezanim za profesionalno rvanje (promo, mečevi, persona, feud...). Dve nedelje smo imali "mečeve", jedan očajan, drugi squash. Ne gradi se tako ništa. Nek im barem daju prostora kako treba pa da vidimo šta znaju i umeju i gde ćemo dalje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Ali opet ti kažem nije sve do imena, inače bi Edge - Orton bio bolji feud od svih u AEWu. Da budem iskren, ja Codya ne pamtim kao ime jer ga nisam pratio u indyima i u NJPWu. Sjećam ga se sa maskom u WWEu i kad je bio u Legacyu. Kad sam se vratio gledanju kečera 2017. Cody je već bio van WWEa a ja tad ništa drugo nisam ni gledao, uz neke izuzetke (Naito). Tako da kad je MJF turnao na Codya bilo mi je jasno da je Cody big deal i tretirao sam ga tako ali nije mi MJF zbog tog što je imao feud sa Codyem postao dobar, bio mi je dobar od samog početka. Čak sam bio hypan kad je AEW tek krenuo za MJF - Hangman feud i želio sam da Page uzme na All Outu titulu i ide na MJFa jer su to teasali, a nijednog nisam znao niti su bili imena. Zato jer su od samog početka predstavljeni kao zvijezde.

Žene nisu. Predstavljene su kao afterthought. Jedino što se pomjeralo je bio Brandin story sa Kong, ali to je prestalo jer su se usrali loših reakcija publike. I onda nije bilo priča nikakvih, sem Britt Baker. Niko se ne može izgraditi samo mečevima i mečevima. Može u Japanu gdje nema weekly showova, ali u Americi ne. To je NXT probao kad su prešli na USA i crashali su. To je i AEW probao sa ženama i ne ide. Omegi na twitteru kritikuju diviziju, on kaže "sve je u redu, imale su dobar meč". E pa jbg, ne može se tako.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Maki je u pravu. Britt Baker i Nyla Rose su koliko toliko izgrađena imena. Tko je Shida? Tko je ona prva Japanka koja im je bila championka? Riho il kak se već zove?

Penelope Ford je zvijezda bila nakon onog meča na Fyter Festu i kaj sad radi? ima meč s jobberkama na Darku. Anna Jay i Abadon imale debut i gdje su sad? nigdje. Svaki tjedan stave nebitan ženski meč umjesto da grade nećemu. Onaj Diamante vs Ivelisse je trebao završit ravno na Darku, i rađe izgraditi Penelope. Booking im je amaterski.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Maridius98 »

S tim da su kod Riho koliko toliko probali da stvore kredibilitet jer im je bila prva šampionka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Elite Wrestling vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ime ne znači dobar fjud, ali ista priča s jačim imenima bolje funkcionira. Naprosto su ljudi važniji. Možete vi to negirati koliko hoćete, ali to je naprosto istina.

Svi navedeni su predstavljeni kao zvijezde zato što je publika bila iza njih. Aew ima dosta smark publiku koja jemž znala mnoga ta imena. Ali čak ni oni nisu znali te žene. Ime se stvara godinama, a u manje od godinu dana aew je uspostavio nylu, britt i shidu kao glavna imena. No to nije dovoljno vremena. Ja ću se složiti da im ta divizija nije dobra, i da može bolje. Ali kada pogledaš sa čime rade, napravili su sasvim dobar posao.

A tu je još nxt. Na kraju krajeva, oni u ratu, i moraš staviti ono što privlači publiku. Aew žene to trenutno nisu. Zašto nxt žene to jesu? Zato što je nxt imao dulje vremena s njima i zato što su to cure koje su u imale puno veće značenje na indy sceni. Neke od njih su bile zvijezde u pojedinim promocijama.
slika
Odgovori