Cody Rhodes

American Nightmare

Zabava ponedjeljkom

Volite li Codya?

Da
12
52%
Ne
11
48%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Ovo je meni uvijek škakljivo pitanje. Treba li ga kažnjavati zbog nečega što je kazao prije sedam godina. Da li se od tada čovjek promijenio? To je po meni važnije pitanje, ako je, svako je. Jednom trenutku života mogao biti debil i imati stavove s kojima se danas ne slaže, kojih se možda i srami.

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Treba li ga kažnjavati zbog nečega što je kazao prije sedam godina.
Nikako, al mogu razumit zašto bi to bilo koja kompanija napravila u današnjoj klimi. Ovo je više problem kulture koja se sad stvorila di ispada da nikad nisi smia ništa ružno reć. Ljudi zaboravljaju da je 7 godina puno za osobni razvoj (pa jbt ovaj lik koji je napravia te tweetove je tada ima samo 20 godina) al i za razvoj stranice, twitter je sve do relativno nedavno bia divlji zapad di je bilo lakše nać ovakve postove nego ne.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la ~MandyRose~ »

nije bio dijete, bio je odrasla osoba kada je tvitao
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nije bio dijete, bio je odrasla osoba kada je tvitao
Ti kao odrasla osoba nikada nisi promijenio svoj stav?

Sedam godina iskustva je jako jako puno. A puno gori su ovi online ratnici koji traže prljav veš. Samo kako bi ocrnili nekoga, bez da znaju da li je čovjek i dalje pri istim stajalištima
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Treba li ga kažnjavati zbog nečega što je kazao prije sedam godina.
Nikako, al mogu razumit zašto bi to bilo koja kompanija napravila u današnjoj klimi. Ovo je više problem kulture koja se sad stvorila di ispada da nikad nisi smia ništa ružno reć. Ljudi zaboravljaju da je 7 godina puno za osobni razvoj (pa jbt ovaj lik koji je napravia te tweetove je tada ima samo 20 godina) al i za razvoj stranice, twitter je sve do relativno nedavno bia divlji zapad di je bilo lakše nać ovakve postove nego ne.
Pogotovo jer AEW gradi imidž progresivne kompanije.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nije bio dijete, bio je odrasla osoba kada je tvitao
Ti kao odrasla osoba nikada nisi promijenio svoj stav?

Sedam godina iskustva je jako jako puno. A puno gori su ovi online ratnici koji traže prljav veš. Samo kako bi ocrnili nekoga, bez da znaju da li je čovjek i dalje pri istim stajalištima
pa nikad nisam imao stav kao odrasla osoba da nekoga vrijeđam na temelju rase i seksualne orijentacije
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nije bio dijete, bio je odrasla osoba kada je tvitao
Ti kao odrasla osoba nikada nisi promijenio svoj stav?

Sedam godina iskustva je jako jako puno. A puno gori su ovi online ratnici koji traže prljav veš. Samo kako bi ocrnili nekoga, bez da znaju da li je čovjek i dalje pri istim stajalištima
pa nikad nisam imao stav kao odrasla osoba da nekoga vrijeđam na temelju rase i seksualne orijentacije
Ti nisi, neki jesu, 7 godina je puno vrimena.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Markovic619 »

AEW TNT Champion Cody recently spoke to Sports Illustrated. Cody discussed multiple topics including who thinks is the greatest of all time. The former WWE Superstar named Rey Mysterio as the greatest to ever step foot in the ring.

“The one thing Chris Jericho and I can agree on is that there is nobody greater than Rey Mysterio”

Cody also praised Superstars such as The Big Show and Randy Orton who helped build his career and were responsible for him carving out his skills.

''There are people I give a lot of credit for helping me build my career, and they’re not always the obvious ones. Dusty and Dustin, of course they were involved, but they’re family. Rey Mysterio, I don’t even know if he remembers, but he changed my whole career. Rey, Randy Orton and Big Show are three people that put a great deal of work into carving out my skills as a wrestler. I didn’t know nearly as much as they did, and I still don’t. They were very important to me.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori