AEW Dynamite

Tjedni show na TNT-u

All Elite Wrestling
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 08 tra 2021, 10:24

Jako mi se sviđa priča što bucksi, usprkos tome što im dobra braća i callis idu na živce, ne mogu protiv omege. Mislim da će ih to vrlo brzo koštati tag tim titule.
slika

SwitchBlade
Rank 10
Rank 10

AEW Dynamite

PostPostao/la SwitchBlade » 08 tra 2021, 12:33

JeriGOAT. :clap:
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 10 tra 2021, 21:05

Solidan opener, očekivana pobjeda Hangmana. Bojim se da će Acclaimed bit AEW verzija Enza i Cassa s ovim repanjem tj. da će dosadit fanovima. Jedna stvar za šta moram pohvalit AEW je da im je 99% openera uvik vridno gledanja. Sviđa mi se i šta Best Friends nisu zaboravili šta je Death Triangle napravia Cassidyu. Odlično. Best Friends i Statlander je smislen kombo.

Inner Circle kroz face tunel :dance: Jericho s odličnim promom, sviđa mi se šta on nikad ne pokopa protivnika totalno u promoima. I još jedan gimmick meč najavljen. Pas mater više. Christian je dosadan. Christian Cage vs Brian Cage :think: Godzilla™ vs Kong® meč je bia bolji od očekivanog. Svejedno 0/10 jer je kong majmun a ovo je BEAR country.

Nakon ovog QT promoa još manje me briga za njegovu frakciju. Bacia je termin vanilla midget i bojim se da će to bit vrhunac njegove karijere. Sviđa mi se ovaj gimmick Stinga di ga se samo prikida. Još bolji bi bia gimmick di je Sting manager Jakea koji je manager Archeru. Drake i Darby su imali dobar meč, najveći problem je baš me zanima oće li no entrance JD Drake dobit :lol: Meč za titulu ne bi smia bit predvidljiv. Brawl nakon meča ništa posebno.

Pinnacle vs Circle brawl je počea dobro napadom na Jericha i onda se pojavia Tyson pa sam preskočia. Britt je solidno quotala Diesela. Bunny i Tay samo otišle backstage nakon brawla da bi imale izlaske za meč koji odma otvara brawlom. OK meč, traljavo al ni ne očekujem puno više od ovog. Čudno da je Shida oko ringa.

Mrzim šta Kenny i Braća imaju fejk bullet club theme. Djeluje tako jebeno jeftino. Totalni WCW/TNA potez. Zapravo me ne bi čudilo da to je IMPACT theme za dobru braću. Meč isto glupost. Kenny šupak Bucksima kroz cili meč i oni mu opet oproste i onda mu se priključe ko da to nije bilo jasno iz aviona da će bit. Retardacija i jeftin pokušaj vatanja emocija iz Bucks vs Hangman/Kenny feuda. Prigovara sam kad je Konami turnala nad Kyonom tokom meča, ali to je bar bia jedan od najboljih mečeva u godini. Ovo nije bilo ni prosječno.
slika

Igor
Rank 8
Rank 8
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Igor » 15 tra 2021, 17:51

Po prvi put pogledao AEW od sinoc. Zaista sam se iznenadio kako je dobar proizvod. Mecevi su isto jako dobri bili. Nekako su uspijeli u onome u cemu TNA nije u pocetnim godinama, a to je kvalitetno spojiti malde talente sa starima a da stari nisu pre dominantni.

Ako imate kakvih preporuka sto od AEW pogladati od proslih dogadaja, slobodno pisite.
GENERALNI MENAĐER

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 15 tra 2021, 18:02

Koliko god heel turn Bucksa bia loše odrađen, toliko mi je drago da više nisu faceovi. Jako dobar opener, manje spotfesty bucks su uvik bolji. Meč bi bia odličan da pobjednik nije bia jasan s marsa i da je bilo manje kickouta na velike poteze. Hangman koji odbija odgovorit Marvezu JE bilo odlično. Sviđa mi se i šta imamo objašnjenje zašto se odjenom Tyson slaže s jerichom.

Jade je novac. Britt je imala ok promo, imala je bolje. Ogogo ima najgori nadimak ikad. Squash meč, ništa vridno spomena. Miro je yandere, to je dobro znat. Tyson preskočen. Elite je ima ok promo, imali su bolje. Rosa je imala čudan promo di mi se čini da je rekla da je imala AEW žensku titulu? Statlander je imala squash, drago mi je da se vratila. Taz i Christian su imali sjajnu interakciju, Hobbs je ispa jak.

Još jedan AEW main event i još jedan hardcore meč :roll: Meč je bia oki Darby je uradia sve šta je moga da Matt ispadne jak, ali njegovi najbolji dani su daleko iza njega i nikakva količina gimmicka, krvi i uplitanja to ne može sakrit.
slika

The A-Lister
Rank 10
Rank 10
O meni: 1x ProHrvanje Forum Član Mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la The A-Lister » 15 tra 2021, 18:07

@
Igor

Omega vs PAC Ironman meč je odličan. Od PPV-a koji god uzmeš nisi fulao, ali preporuka oni prije pandemije.

Igor
Rank 8
Rank 8
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Igor » 15 tra 2021, 18:10

mislim da trebam pocet od pocetka :D
GENERALNI MENAĐER

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 15 tra 2021, 18:34

Igor je napisao/la:Source of the post mislim da trebam pocet od pocetka :D

Prođi kroz stvari šta su nominirane u najbolje godine, tako nemoš nikako promašit :D
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 15 tra 2021, 18:37

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Koliko god heel turn Bucksa bia loše odrađen

meni se zapravo jako svidio, pošto je jasno koliko im sve oko callisa ide na živce, ali da ne mogu samo tako prekinuti prijateljstvo s omegom. Te imam osjećaj da će taj 'ne mogu lako prekinuti' doći na naplatu kada napokon hangman dođe na titulu, pošto se oko njega kao prijatelja nisu ni mrvicu toliko trudili koliko oko omege. Plus, realnost je ta da fakat nije lako odustati od nekoga tko ti je godinama frend, onaj shades of gray kojeg danas ima puno premalo

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post da Matt ispadne jak, ali njegovi najbolji dani su daleko iza njega i nikakva količina gimmicka, krvi i uplitanja to ne može sakrit.

slažem se, zato treba se fokusirati na cinematic mečeve kada je to moguće, pošto tu zbilja izvlači maksimum, i postatati više menadžer (po meni idu za sada ok putem, nisu još napravili kompletnu traniziciju), pošto mu je charcter work odičan.

I čini mi se da ćemo imati hardy tim vs dark order na blood and guts

@
Igor
ili ovo što kolega kaže, ili zbilja možeš početi od početka. mislim da ima i aew svoje mane, ali da po pitanju konzistencije i način kako pričaju priče, kako ih preklapaju, kako se na iste vraćaju, da im nitko nije ravan.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

AEW Dynamite

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 15 tra 2021, 19:34

Sherpa je napisao/la:Source of the post meni se zapravo jako svidio, pošto je jasno koliko im sve oko callisa ide na živce, ali da ne mogu samo tako prekinuti prijateljstvo s omegom. Te imam osjećaj da će taj 'ne mogu lako prekinuti' doći na naplatu kada napokon hangman dođe na titulu, pošto se oko njega kao prijatelja nisu ni mrvicu toliko trudili koliko oko omege. Plus, realnost je ta da fakat nije lako odustati od nekoga tko ti je godinama frend, onaj shades of gray kojeg danas ima puno premalo

Ne kažem da je priča oko svega loša, referiram se samo na inicijalni turn tj prošlotjedni tag meč koji je bia sranje :lol:

Sherpa je napisao/la:Source of the post I čini mi se da ćemo imati hardy tim vs dark order na blood and guts

Nakon ovog bi bia savršen trenutak da ga se makne iz ringa, al imam dojam da Matt pokušava sam sebi nešto dokazat. Leg drop sa skala koji je odradia na Darbya u meču je bia više patetičan nego išta drugo, nepotreban hardcore spot za lika koji je ionako primia previše štete na kičmu.

Sherpa je napisao/la:Source of the post mislim da ima i aew svoje mane

Ko radi taj i griješi. Bar imaju ekšuli gledljiv (i to mislim doslovno) produkt za razliku od neke druge velike promocije :whistle:
slika

Igor
Rank 8
Rank 8
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Igor » 15 tra 2021, 20:17

Realno kad sam vidio da imaju ratinge od 800k-1.5 mil sam se iznenadio, ovo je ipak 2021 i to je zaist puno za jedan proizvod kao sto je wrestling, Neke serije na HBO nemaju toliki rating tako da prosla su vremena kad je wrestling imao rating 3+
GENERALNI MENAĐER

Markovic619
Rank 11
Rank 11

AEW Dynamite

PostPostao/la Markovic619 » 15 tra 2021, 22:23

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

AEW Dynamite

PostPostao/la Sherpa » 15 tra 2021, 22:24

Wow!

Nxt se vraća na srijedu? (Ne zato što je hokej došao)
slika

The A-Lister
Rank 10
Rank 10
O meni: 1x ProHrvanje Forum Član Mjeseca

AEW Dynamite

PostPostao/la The A-Lister » 15 tra 2021, 22:24

Koliki im je maksimum, do koliko mogu?

Markovic619
Rank 11
Rank 11

AEW Dynamite

PostPostao/la Markovic619 » 15 tra 2021, 22:30

The A-Lister je napisao/la:Source of the post Koliki im je maksimum, do koliko mogu?

mislim nekih 1.5 milion

Natrag na “AEW”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.