Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Ask me anything
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Budući da neće biti nazočan, evo nekoliko pitanja od našeg fb pratitelja Kristijana

Najdrazi kecer/kecerica?
S kim bi nekad u budućnosti volila surađivat ako nastavis sa wrestlingom?
U kojoj organizaciji bi volila radit?
Heel/babyface?
Ako je storyline dobar nije mi bitno jesam li heel ili Baby face, bitna mi je reakcija publike!
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST nedavno si odselila u njemačku. Prvo pitanje osobne priorde, da li je to bilo 'trbuhom za kruhom' ili je jednostavno bilo prilika koja se ne propušta?
Nije bilo toliko trbuhom za kruhom koliko jako dobra prilika. U Zagrebu sam imala dobro placen posao iako je satnica bila osebujna da se tako izrazim. Ovdje radim cak i manje radnih sati, s vise slobodnih dana i godisnjeg, a bolje sam placena. No nije stvar bila u novcu, ovdje radim posao koji volim sef slasticar sam u restoranu s miselinovom zvjezdicom, mislim da bi bilo glupo propustiti takvu priliku...
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la Mary »

Sto mislis o zenskoj diviziji u WWE-u?
Najzgodniji Wrestler?
Koliko vremena tjedno treniras?
Gdje se nalazi restoran da dodjem probati neku finu slasticu ako je u blizini? :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la Sherpa »

kikigemstone je napisao/la:QR_BBPOST No nije stvar bila u novcu, ovdje radim posao koji volim sef slasticar sam u restoranu s miselinovom zvjezdicom
wow! ovo je jako jako velika stvar. Čestitka.

reci nešto malo o toj svojoj gastronomskoj priči. kako je krenula, koji je bio put i koji su ciljevi u tom aspektu?

Te kako će biti kombinirati wrestling s time, pogotovo u 'novoj' državi i uz činjenicu kako u toj grani posla vikendi znaju biti dosta krcati
slika
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Sto mislis o zenskoj diviziji u WWE-u?
Najzgodniji Wrestler?
Koliko vremena tjedno treniras?
Gdje se nalazi restoran da dodjem probati neku finu slasticu ako je u blizini? :)
Po meni dosta slaba, nekako mi je sve ili tu mac ili jednostavno nema smisla nisam bas fan...
Prije sam puno vise vremenski trenirala nego sada, no par sati tjedno bih rekla konkretno Wrestling.
Na zalost far far away… Baden-Wurttemberg
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la HunterDX »

Tvoje mišljenje u Charlotte Flair?
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Sto mislis o zenskoj diviziji u WWE-u?
Najzgodniji Wrestler?
Koliko vremena tjedno treniras?
Gdje se nalazi restoran da dodjem probati neku finu slasticu ako je u blizini? :)
Znamo svi tko je naj zgodniji, najpametniji… :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
kikigemstone je napisao/la:QR_BBPOST No nije stvar bila u novcu, ovdje radim posao koji volim sef slasticar sam u restoranu s miselinovom zvjezdicom
wow! ovo je jako jako velika stvar. Čestitka.

reci nešto malo o toj svojoj gastronomskoj priči. kako je krenula, koji je bio put i koji su ciljevi u tom aspektu?

Te kako će biti kombinirati wrestling s time, pogotovo u 'novoj' državi i uz činjenicu kako u toj grani posla vikendi znaju biti dosta krcati
Krenula je tako da nisam vise htjela provoditi sate i sate zaradujuci programiranjem i internet marketingom, htjela sam nesto dinamicnije i kreativnije.
Put je bio poplocen mnogim opeklinama, porezotinama i cudima, cilj mi je uvijek bio i jos uvijek je utjecati na sva ljudska osjetila kroz hranu i pice. Svi znamo da je nekakvo pravilo da desert dolazi na kraju svega, on moze ili zaokruziti ugodnu vecer, ili potpuno unistiti. Meni je cilj da ljudi cak i nakon sto se najedu, uz moju slasticu uzivaju jos malo.
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

kikigemstone je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
kikigemstone je napisao/la:QR_BBPOST No nije stvar bila u novcu, ovdje radim posao koji volim sef slasticar sam u restoranu s miselinovom zvjezdicom
wow! ovo je jako jako velika stvar. Čestitka.

reci nešto malo o toj svojoj gastronomskoj priči. kako je krenula, koji je bio put i koji su ciljevi u tom aspektu?

Te kako će biti kombinirati wrestling s time, pogotovo u 'novoj' državi i uz činjenicu kako u toj grani posla vikendi znaju biti dosta krcati
Krenula je tako da nisam vise htjela provoditi sate i sate zaradujuci programiranjem i internet marketingom, htjela sam nesto dinamicnije i kreativnije.
Put je bio poplocen mnogim opeklinama, porezotinama i cudima, cilj mi je uvijek bio i jos uvijek je utjecati na sva ljudska osjetila kroz hranu i pice. Svi znamo da je nekakvo pravilo da desert dolazi na kraju svega, on moze ili zaokruziti ugodnu vecer, ili potpuno unistiti. Meni je cilj da ljudi cak i nakon sto se najedu, uz moju slasticu uzivaju jos malo.
Definitivno je tesko kombinirati to dvoje ali zu dobru pripremu, puno volje i dobrog sefa sve se da dogovoriti :)
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la Mary »

kikigemstone je napisao/la:QR_BBPOST
Na zalost far far away… Baden-Wurttemberg
I ja sam u Baden-Württembergu, pa nikada se ne zna. Ajd tad cu te pitati sto preporucujes za probati, sad neka ostali postavljaju pitanja. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la Sherpa »

Imaš sliku neke slastice s kojom si baš ponosna? Čisto da drugi vide :)

Još si mlada, no želiš li za kojom wrestling odlukom?
slika
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST
kikigemstone je napisao/la:QR_BBPOST
Na zalost far far away… Baden-Wurttemberg
I ja sam u Baden-Württembergu, pa nikada se ne zna. Ajd tad cu te pitati sto preporucujes za probati, sad neka ostali postavljaju pitanja. :mrgreen:
Super, gdje? Uvijek ima nesto fino na meniju, trudimo se mijenjati svaka 3 tjedna cijeli meni tako da nikad neznas cega bu, ali uglavnom mozes racunati na sezonske namirnice.
kikigemstone
Rank 2
Rank 2
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 srp 2019, 18:35
4
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la kikigemstone »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imaš sliku neke slastice s kojom si baš ponosna? Čisto da drugi vide :)

Još si mlada, no želiš li za kojom wrestling odlukom?
Ne zalim za nicim, mozda jedino sto nisam pocela ranije, da mogu biti konkurentnija, no mislim da me spasava nedostatak straha i dasaka u glavi.
A sto se tice slike, imam svasta nesto od torti do deserta tesko mi je odluciti se za naj naj….
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la Sherpa »

prije otprilike 9 mjeseci u močvari je bio bodyslam čelnđ koje je organizirao PHK. Prilikom recenzije tog showa kazao sam citiram: No ja ne gledam kako ona slavi, ja gledam kako Kiki leži na podu i ne ustaje. Izgleda kako je dobila udarac u glavu. Iz nekog razloga joj pomažu da ustane skoro odmah, prilikom podizanja jedva stoji na nogama, meni dvije riječi prolaz kroz glavu ‘potres mozga’. A onda odlazi iz ringa, ja u šoku gledam zašto joj nitko ne pomaže da prođe tu rampu od možda deset metara. Zašto je puštaju samu? U tom periodu dva puta tetura, kao grogirani boksač, ulazi u svlačionicu (gdje ja ne vidim), i ja se nadam kako nedugo nakon sjeda u auto te da je netko vozi u bolnicu. Ovo je izgledalo grozno, no nakon showa su kazali kako je sve bilo ok. Ako izađe snimka imat ćete priliku vidjeti svojim očima i prosuditi.

Koji je tvoj komentar svega ovoga?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kiki Gemstone/Kristina Berglez AMA

Post Postao/la emirates »

Ima li neka hrvacica danas koja te inspirise?
slika
Odgovori