Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Ask me anything
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Da li si sa nekim pričao/uzimao savjete kada si trebao nastupiti?
Malo su mi nezgodna ova pitanja jer sam prvo počeo sa nastupima u backyard wrestlingu u kojem nije bilo baš ni previše planiranja ili treniranja u početku i kada zapravo nisam iz svijeta wrestlinga nikoga niti poznavao, pa s obzirom na to nisam ni imao od koga tražiti savjete. Ako govorimo o ovome što danas radimo i kako organiziramo nastupe onda je odgovor svakako da uzimamo savjete od bilo koga tko nam je dostupan i naravno voljan dati svoj savjet. Pa evo ovim putem pozivam i vas sve da nam i dalje dajete savjete i kritike i mi ćemo ih uvijek rado međusobno prokomentirati i pokušati poraditi na tome da budemo uvijek još malo bolji. :)
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Spomenuo si inat roditeljima, kako ti familija danas gleda na to što radiš?
Da bilo je inata itekako. Naročito kada su mi doma porušili prvi ring koji sam kao maloljetnik sklapao mjesecima. Tada sam čak i otišao od kuće kako bih im pokazao da se ne šalim sa time da želim biti kečer i da zaista jako želim imati svoj ring. Naravno nakon nekog vremena su popustili i sada mi daju potpunu podršku. Da ne bude zabune, shvaćam i njih da je postojao strah. Jer nije baš svaki dan da netko doma napravi ring i igra se kečera! ;)
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la FilipS »

Što misliš o Jokiću?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la AlenB »

Iako je vaš rad trenutno vezan uz Zagreb i određenu količinu ljudi koja vas prati, smatraš li da bi uskoro mogli negdje drugdje održati show? Negdje u Slavoniji ili pak na moru?
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la TheBesir »

Sa kojim wrestlerima iz popularnih kompanija (WWE,NJPW,Impact itd.) bi uradio meč,da imaš mogućnost?
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Kako se osjećaš sada kao član PHK-a?
Osobno se osjećam sve bolje i bolje. Moj tim raste i postaje sve ozbiljniji, organizacija je sve stabilnija, naša izvedba sve više postaje ono što sam uvijek želio da bude i zaista je neopisiv osjećaj ponosa gledati kako sve ovo pored ove trenutno loše stanju u državi i drugih neprilika i dalje raste i iz dana u dan.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la Rio146 »

Hoće li PHK nastaviti suradnju s mađarima? I hoće li biti još kakvih suradnji u bližoj budućnosti?
Yes Sir!
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Što misliš o Jokiću?
Andrija Jokić je jebena atleta i sve bolji kečer u kompletu. Zaista mi se njegov rad sve više sviđa i predviđam mu odličnu karijeru koju je svojim radom i trudom itekako zaslužio. S druge strane mi smo imali kao klinci nekih nesuglasica i ponekad se osobno ne možemo baš razumiti pošto je on više u ringu, a ja više u jebenom uredu i to nas još više razdvaja. No bilo kako bilo neka momak radi to što radi jer je stvoren da bude to što je. Ako bude u budućnosti nekakvih prilika svakako bi rado sklopio nekakav oblik suradnje i naravno i zbog sebe i zbog vas organizirao i meč Kris Jokić Vs Frozen. ;)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57690
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la Sherpa »

Kako stvari stoje s odnosom države prema tvojoj organizaciji? Ima li kakve pomoći ili samo papirologija?
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Iako je vaš rad trenutno vezan uz Zagreb i određenu količinu ljudi koja vas prati, smatraš li da bi uskoro mogli negdje drugdje održati show? Negdje u Slavoniji ili pak na moru?
Naš rad je vezan za Zagreb isključivo zbog financijske situacije i u PHK i u Državi. Jako se malo novca trenutno ulaže u wrestling i zaista je sve još uvijek na klimavim nogama. Veoma je teško za sada održavati i ove redovne nastupe u Zagrebu jer naravno situacija je takva kakva je, no kada stvari krenu na bolje, a sigurno i hoće s vremenom onda će PHK nastupati ne samo u Slavoniji i Dalmaciji, već i na cijelom balkanu. Vjerujem u to! :)
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Sa kojim wrestlerima iz popularnih kompanija (WWE,NJPW,Impact itd.) bi uradio meč,da imaš mogućnost?
Y2J ili Omega!
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la AlenB »

Koga iz PHK ekipe smatraš trenutno najboljim, najtalentiranijim hrvačom koji ima najveće šanse biti netko i nešto bar na europskoj sceni?
slika
Avatar
PRVIHRVATSKIKECERI
Rank 5
Rank 5
Postovi: 110
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:28
7
Lokacija: Zagreb
Kontakt:
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la PRVIHRVATSKIKECERI »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kako stvari stoje s odnosom države prema tvojoj organizaciji? Ima li kakve pomoći ili samo papirologija?
Država se prema nama odnosi vjerojatno isto kao i prema bilo kojoj drugoj sličnoj zajednici koja nema direktnu ili indireknu poveznicu sa nekima iz vladajuće elite, banaka i ostalog ološa ovog svijeta. Da budem precizniji. Država do sada nije dala niti jedne kune za razvoj naše organizacije! :palica:
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la raptor1989 »

Poštovanje! Postavio bih ti nekoliko pitanja.

1. Svi znamo da surađujete s HCW-om. Kakvi su vaši odnosi s ostalim europskim promocijama? Ima li ih i da li se sprema kakvo novo gostovanje? Pritom prvenstveno mislim na njemačku (wXw - Westside Xtreme Wrestling, NSW - Next Step Wrestling, NEW - New European Championship Wrestling) i talijansku pro wrestling scenu (ICW - Italian Championship Wrestling).

2. Iako neki smatraju da je europska indy scena u potpunosti procvala zahvaljujući britanskim i njemačkim promocijama, istina je da se kraj još uvijek ne nazire. Dokaz su španjolska (White Wolf Wrestling) i danska indy scena (BODYSLAM! Wrestling). Kako stojite što se tiče planova širenja i dovođenja novih članova u vaše redove?

3. Meč iz snova?

4. Kada bi mogao izabrati da odeš u bilo koju uglednu indy promociju, koja bi to bila i zašto?

Unaprijed hvala na odgovorima. Nadam se da te nisam zatrpao s previše pitanja. To je sve od mene.

Uživaj! Laku noć!
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 10 stu 2018, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Antonio Ilić/Frozen Fire AMA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

uff, evo me, jos nisam zakasnio!!

planirate li uvesti žensku titulu u PHK?
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori