Grimm AMA

Ask me anything
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la FilipS »

Koliko imaš udjela u svome gimmicku i svojim mečevima?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Koga bi odabrao kao tag team partnera i zašto?
Stranog ili od hrvata? :D

Ovako, od bilo kojeg ikad kečera, iskreno The Brian Kendrick :D mislim da bi bio odličan mashup gimmicka. Veteran pirat i mladi kralj pirata iz bajke. Ma nema bolje. Još Kaeri Sane kao kraljica pirata i ja sam u sedmom nebu :lol:

A od domaćih... Debelo Đubre. Tako da mogu do kraja života biti nepobjediv. Ili Ućo, najbolji i najzabavniji čovjek s kojim sam ikad imao priliku raditi. Plus, on izgleda kao Eddy iz Tekkena, a ja sam Hwoarang. Nema bolje.
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Mišljenje o Luchi Underground? Ne samo mečevi, već kompletna produkcija.
Njihov ring, osvjetljenje i način na koji se prezentiraju - to je meni bio glavni selling point Luche. Da su im mečevi i dalje na istoj razini, ali da im je kompletni imidž drugačiji, ne bih bio toliko zainteresiran za njih. Ovako iskreno mislim da su pogodili točno u srž svega što su trebali. Po meni možda najbolja trenutno promocija na svijetu.
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Hoćemo li te nakon subote gledati kao dvostrukog prvaka kad osvojiš Hardcore titulu? :D
Kog je ono šefica najavila za turnir uz mene? Đubre, Ariana, Hansa i Frozena? Pa sigurno neće netko od njih osvojiti. To je kao da se kladiš protiv Reala u ligi prvaka. Naravno da Grimm osvaja. Put your money on Grimm. :ugeek:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kako tvoja obitelj / prijatelji reagiraju na wrestling?
Majka i baka su užasnute stvarima koje vide :lol: nije joj baš svejedno kada "padnem na glavu". Znaju da je sve to iscenirano, ali im svejedno nije svejedno. Djed i ujak s druge strane uživaju puno više u tome :lol:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Midcarder u WWEu ili main eventer u ROHu?
Midcarded u WWEu, iz razloga što bih imao prilike raditi off-screen segmente i promocije s ljudima koje sam idolizirao svih ovih godina i to bi bilo nešto jednostavno neopisivo.

Ali recimo - midcarder u NJPW ili WWE, to je već puno teže pitanje :lol:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST hoces li cesce posjecivati prohrvanje i biti aktivan na forumu nakon ovo Q&A-a? :P
Iskreno se nadam da da, planiram nabaviti tablet uskoro pa će me valjda to potaknuti da budem aktivniji. Najveći je problem što sam ja generacija taman koja je izbjegla tu jačinu foruma i prelazak na društvene mreže i instant chat metode komunikacije, tako da mi nikad nije bila navika da budem dio nekog foruma.

Ali bih se htio potruditi, trebam se vratiti u kladionicu ovdje i pokazati vam svima kako majstor pogađa :palica:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

FilipS je napisao/la:QR_BBPOST Koliko imaš udjela u svome gimmicku i svojim mečevima?
U svome gimmicku imam 100% udio, imam tu slobodu da vodim lika u smjeru u kojem želim i da ga razvijam na način na koji mislim da je najbolje. Naravno da tu i tamo imamo svi, koji smo aktivni članovi, sastanke gdje prolazimo kroz nekakav potencijalni character development, ali mi se daje jako puno slobode da se izražavam u ringu na način na koji bih htio. Tako da sam recimo nedavno predložio neke stvari koje sam htio promijeniti u liku i to će se uskoro moći i vidjeti :D

A što se mečeva tiče, ovisi s kime radim, dosta toga što kažem da bih htio da se radi se na kraju uvaži i dopušta mi se da ubacujem kreativne stvari unutra. Ali mi je i drago što ne pada da odgovornost sto posto na mene jer mi se događa da se zaletim i onda predložim hrpetinu stvari koje mi na prvi pogled zvuče bolesno dobro, ali nisu pretjerano dobre za sam meč i za psihologiju unutar ringa. Tako da mi je drago da više ljudi tu sudjeluje, da me spusti malo na zemlju kad poletim preblizu sunca :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Sherpa »

Kakve je budućnost wrestlinga u hrvatskoj? i u kompletnoj regiji?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12223
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Rio146 »

Vjerovatno si to već negdje spomenuo (barem mislim), ali odakle ime Grimm?
Yes Sir!
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Kakve je budućnost wrestlinga u hrvatskoj? i u kompletnoj regiji?
Pozitivna. I jako jako svjetla ako se sve nastavi razvijati u smjeru u kojem je krenulo. Ne znam koliko će vremena biti potrebno da se to dovede do svojeg maksimalnog potencijala, ovisi o previše faktora.

Imamo Krisa, Denu koji nastupaju vani i još nekoliko naših hrvatskih dečkiju koji su otišli van trenirati hrvanje. I mislim da će to samo po sebi dovesti dodatnu reputaciju samoj hrvatskoj. I mi kao PHK se trudimo da što više ovdje probijemo hrvanje, koliko god da neki ljudi nas ne vole ili ne priznaju. Ja se samo nadam da će se ta loša krv u jednom trenutku zaboraviti i da ćemo svi koji ovdje volimo hrvanje moći biti na istoj stranici. To mi je trenutno najveća želja.

Čuo sam neke glasine da se u Srbiji nešto kuha i da bi tamo dečki mogli pokrenuti ponovno svoje nastupe, ne znam puno o tome, ali se svakako nadam da bude nešto bilo od toga. Držim fige svima u regiji koji se bave ovime da postignu sve što su si zacrtali. Trenutno nas je malo, ali osvojit ćemo svijet. Kako je Napoleon jednom prilikom rekao "daj mi sto hrvatskih kečera i pokorit ćemo WWE."
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Sherpa »

21:30 je, molim vas nemojte više postavljati pitanja.

Želim zahvaliti Grimmu @TheGrimm na sudjelovanju u veoma zabavnoj AMA. Hoće li odgovoriti na pitanja do kraja? To je isključivo njegova dobra volja.

I završit ćemo jednim pitanjem od uredništva ProHrvanja, koji ti ovim putem želi sve najbolje u nastavku karijere (koju ćemo i dalje pratiti, kao i do sada)

Grimm, možeš li nam predložiti nekog svog kolegu koji bi u budućnosti bio dobar AMA gost?
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Vjerovatno si to već negdje spomenuo (barem mislim), ali odakle ime Grimm?
Moje prezime in real life je zapravo Grimm, tako da sam jednostavno uzeo nešto što već postoji i samo sam to navio na 200% i iskoristio kao temelje za gimmick. Tako da sam bajkovit i u osobnom životu :lol:

No fun fact: borim se pod imenom The Last Brother Grimm, ali mi to nije uvijek trebalo biti ime, naime na samom početku sam ja dao ideju da se zovem Lost Brother i da mi gimmick bude kao zaboravljenog brata koji je uvijek bio u sjeni svoje obitelji i tek sad počeo dobijati prilike da se pokaže. Baš underdog origin story. Mislim da su mi se na prvom nastupu tako i obratili, no RTL je radio reportažu kasnije o nama i meni su krivo čuli ime i prozvali me Last Brother. I od tad je službeno to ostalo kao nešto što mi se zapravo činilo kao još bolja priča :lol:
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTŽelim zahvaliti Grimmu @TheGrimm na sudjelovanju u veoma zabavnoj AMA.

I završit ćemo jednim pitanjem od uredništva ProHrvanja, koji ti ovim putem želi sve najbolje u nastavku karijere (koju ćemo i dalje pratiti, kao i do sada)

Grimm, možeš li nam predložiti nekog svog kolegu koji bi u budućnosti bio dobar AMA gost?
Hvala puno i uredništvu, dečkima iz ProHrvanja i naravno svima koji su odvojili malo vremena da postave koje pitanje. Meni je osobno bilo jako fun :D nadam se da su svi sretni odgovorima, pokušao sam biti što precizniji što je moguće.

Svakako bih predložio Debelo Đubre, mislim da bi bilo jako jako zanimljivo vidjeti njegove odgovore na neka pitanja, pošto ima drugačiji, više old school pogled na wrestling. A i to je Debelo Đubre, strah me ne predložiti ga :whistle:

I za kraj još samo klasični plug proizvoda, ako netko bude u prolazu, iduću subotu od 20:30 u sportskoj dvorani Savska 120, PHK održava Hardcore Turnir u kojem će Grimm pomesti konkurenciju i postati prvi double champion u Hrvatskoj. Bit će fun, so keep that in mind.

Hvala svima još jednom i vidimo se na forumu :violin:
Odgovori