Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

17. dani zajednice

Pravila postoje kako bi nam svima bilo ugodnije, pridržavajte ih se
Mary
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

17. dani zajednice

PostPostao/la Mary » 02 svi 2020, 01:07

Fallen je napisao/la:Source of the post Ja ću pevati gratis ako volite Šabana :)

Moze Halid? :mrgreen:

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

17. dani zajednice

PostPostao/la Sherpa » 02 svi 2020, 01:10

Kooooooo biiiiii reeeeeeeekoooooo čudaaaaaaaa daaaaaaa seeeeeee deeeeeseeee

Hvala hvala
slika

Markovic619
Rank 9
Rank 9

17. dani zajednice

PostPostao/la Markovic619 » 02 svi 2020, 01:11

Sherpa je napisao/la:Source of the post Kooooooo biiiiii reeeeeeeekoooooo čudaaaaaaaa daaaaaaa seeeeeee deeeeeseeee

Ja nemam riječi...

Genijalno :clap: :clap: :clap:

Mary
Rank 11
Rank 11

17. dani zajednice

PostPostao/la Mary » 02 svi 2020, 01:12

Bezveze se trudis, neces pjevati imas drugi zadatak. :snooty:

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

17. dani zajednice

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 02 svi 2020, 01:18

Stavimo mikrofon u kuhinju, sve se da smislit
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

17. dani zajednice

PostPostao/la HunterDX » 02 svi 2020, 03:37

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Stavimo mikrofon u kuhinju, sve se da smislit

Sad ću na brzinu da ti isceniram svadbu. :D
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

17. dani zajednice

PostPostao/la HunterDX » 02 svi 2020, 03:51

Eumausova ženidba

Dodje i taj dan, @
Eumaus The Swineherd
je rešio da se oženi, pozvao je i odredjeni broj gostiju, sve bliske prijatelje, sve osim onih sa kojima provodi najviše vremena, onih koji su pročitali čak 14 000 njegovih poruka. No tog dana ništa nije ukazivalo da će doći do nekih komplikacija, slavlje je skoro počelo kada su se pred njegovim vratima pojavili članovi ProHrvanja. Eumaus prosto nije mogao da sakrije (NE)oduševljenje što ih vidi, bio je kulturan i pozvao ih da udju, na šta mu je vodja puta @
Sherpa
rekao da mu se toliko svidja Split da mu momentalno treba alkohol, jer želi da ne zna gde se nalazi, ipak je srećan zbog svog dragog člana, pa tako svi udjoše....

I nije prošlo puno vremena a @
TheBesir
i @
crocop97
su već izašli ispred na megdan, krenuli da rade sklekove. @
Wulf7X
je turnao nad konobarom, uzeo mu uniformu i krenuo da služi, Ispao je problem i oko muzike jer je @
~MandyRose~
prišao i rekao da je očekivao Vesnu Pisarević i kako nije zadovoljan. Jadni Eumaus je već tada shvatio u kajav je problem upao, a tek je bio početak svadbe...

Ubrzo dolazi @
Sherpa
kod Eumausa i reče kako će rešiti problem, otrča kod Mandy i reče da se udalji jer bi muzika koju on sluša ostavila trajne posledice na goste, te on uze mikrofon u ruke i poče da peva, @
Mary
je ubrzo počela da se hvata za glavu, pa je na sve načine Eumausovom seksi rodjaku pokušavala da objasni kako se mi tako šalimo, da ništa ne shvata ozbiljno.... ubrzo pošto je to rekla došao je @
HunterDX
i rekao kako će skočiti sa krova restorana jer ne može da podnese što sedi sa drugim dečkom. @
KOMANIA
je naleteo na tv i uočio domaći film te je seo da gleda Maratonce...

Pošto Eumausov brat nestaje u strahu, @
Mary
kreće da fraži Huntera da ga lično baci sa zgrade. Sherpa peva Halidove pesme, @
Markovic619
se već napio i stavio masku, @
Fallen
se pridružio Sherpi i krenuli su sa duetima. Tako i ostali članovi nastaviše po svome, a jadni Eumaus je slušao kritike svojih rodjaka. Ali u tom trenutku se pojavljuje Vince McMahon i reče kako traži sve članove ProHrvanja, jer ima dokaze kako ga svakog dana prozivaju bar po 300x, sada želi da im se osveti.

Vince je sa sobom doveo i velik broj wrestlera za konačni obračun, pojaviše se i sudije sa njima. @
AlenB
je već podosta popio pa je sa Alexom Bliss prošetao do sobe, @
AleksaVP
je izjavio kako mu to neće oprostiti pa je krenuo da ih nadje, te je naleteo na Mickie James koja je došla da pomogne, dok je @
Rio146
otrčao za Becky.

Ulaze Goldberg i Lesnar, gosti su u panici, svi osim članova ProHrvanja koji punom snagom kreću na njih, no imali su posla sa velikim brojem wrestlera pa su tako upali u problem. @
Maki
je bio zbunjen nada je video Najamuru, pa su počeli da razgovadaju, Nakamura mu je objasnio kako je dobio majicu u susednoj zemlji jer su mislili da je kinez, onda je tu majicu i izvadio, Maki je pobesneo i uradio mu running knee pošto je na majici pisalo SNS, tako je besan nastavio da napada sve ostale, sa druge strane je Sherpa zaglavio sa Goldbergom u kuhinji, pošto ga Goldberg promašuje u želji da izvede spear, uništava poklon specijalitet koji je Sherpa doneo za svadbu, Sherpa se instant transformiše u Okadu! Rainmaker 1,2,3 kraj!

Nastavila se gusta i neizvesna borba, pa je besni AleksaVP uradio AA svom omiljenom Ceni, ali ga napada Lesnar, Aleksa je bio u nezgodnoj situaciji kada se pojavljuje Alen, tako ih pobediše zajedno. Ispred restorana je stajao mladić sa dugačkom kosom i bradom i tvrdio da je Mesija, baš kada je to rekao Hunter koga je Mary našla i bacila ga sa krova pada preko tog mladića, pa je sudiji samo ostalo da izbroji do 3.

Već su svi bili umorni kada je Roman uleteo i krenuo sve da ih tuče, zaleće se Mary i pada Romanu u zagrljaj, svi su u šoku, Roman počinje da se smeje, ali kada se najmanje nadao, Mary ga je roknula stolicom i rekla kako je oženjen, te da neće moći tako sa njom. Pojavljuje se Kane koji kreće prema njoj, ali šta je ovo ljudi! @
Melloo
se vraća! Sredjuje crvenog monstruma, @
SwitchBlade
i @
Maridius98
lako rešavaju New Day, @
Rio146
uništava Strowmana pod adrenalinom posle Becky, @
TheViper
se obračunao sa Ortonom, @
ante
koji je prekinut kada je na svadbi upoznao devojku svog života je iz besa pretukao Miza i Morrisona, dok je Marković totalno promenio lični opis Andradeu koji mu je skinuo masku.
@
crocop97
i @
TheBesir
su ispred toliko bili opaki, da su wrestleri tapkali čim su ih ugledali, @
Wulf7X
je mučki prišao Vinceu i roknuo ga palicom u glavu. Na kraju je @
emirates
navukao Shanea da se dogovore oko novca i uspeo da ga pobedi pošto su se nasamo izdvojili.

Kada su svi mislili da je gotovo, ugasila su se svetla, usledio je gong, to je bio Undertaker, sa njim Fiend i Demon Balor, lako su po mraku onesposobili sve ostale članove, tada je mladoženje nestao. Svi su beznadežno ležali na podu, nada je za sve njih umirala, ali pojavljuje se @
KOMANIA
kome su prekinuli Maratonce baš kada je Bata Stojković rekao iskopaće tebe Bili ja ti kažem, Komania sa neverovatnom energijom sredjuje Fienda i Balora, onda Takeru radi bomb na stolu, 1,2,3! Kraj! Prohrvanje odnosi pobedu! Svi su nekako ustali i oporavili se, onda je Komania ušao na prohrvanje forum, a zatim otvorio temu RIP.

Sledećeg jutra se Eumaus budi i nepoznatom krevetu, pita gde sam ja ovo, onda se sa druge strane kreveta pojavljuje Mandy, u centralnoj si ljubavi, u centralnoj.

:D
Zadnja izmjena: HunterDX, dana/u 02 svi 2020, 04:27, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

17. dani zajednice

PostPostao/la Wulf7X » 02 svi 2020, 04:06

Po ovome se mora snimiti film :lol: :lol: :lol: :lol:
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

17. dani zajednice

PostPostao/la HunterDX » 02 svi 2020, 04:08

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Po ovome se mora snimiti film :lol: :lol: :lol: :lol:

Moglo je i bolje da se napiše, ali instant sam pisao, tako daa... :D
slika

Maridius98
Rank 5
Rank 5

17. dani zajednice

PostPostao/la Maridius98 » 02 svi 2020, 05:59

@
SwitchBlade
Kako će da nam se zove tag team? :D
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

17. dani zajednice

PostPostao/la TheViper » 02 svi 2020, 08:38

@
HunterDX
koji si kralj :lol:

Zaboravio si jednu vaznu stvar, Strowman prevrne stol gde je svadbena torta, pa urlikne :mrgreen:
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

17. dani zajednice

PostPostao/la HunterDX » 02 svi 2020, 08:55

TheViper je napisao/la:Source of the post @
HunterDX
koji si kralj :lol:

Zaboravio si jednu vaznu stvar, Strowman prevrne stol gde je svadbena torta, pa urlikne :mrgreen:

Ma prošlo mi je još svašta kroz glavu, ali nisam smeo da dužim da bi sve stalo. :D
slika

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću kinematografiju i WWE.

17. dani zajednice

PostPostao/la KOMANIA » 02 svi 2020, 09:53

Kakav bre Undertaker i bomb, samo sam prevrnuo očima i rekao “REST IN PEACE“ i dekica pao u nesvest. :cool:

Pa ne može mene niko da prekida dok gledam Maratonce. Posle sam dobio najveće parče torte i pustio Ko to tamo peva. Svi smo gledali film i pod gasom poređali stolice kao u autobusu, potom smo zapevali “Za Beograd“. @
HunterDX
je bio Miško i vozio je autobus, a nakon nekog vremena @
Mary
odlazi sa tim rođakom u šumu... ostalo je istorija! :lol:
slika Charlotte Flair is a 12 time women's champion!!!

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

17. dani zajednice

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 02 svi 2020, 10:31

@
HunterDX
sad mi se ne isplati ni zenit kad nece ovako ispast, sta mi uradi :cry:
slika

AlenB
Administrator
Administrator

17. dani zajednice

PostPostao/la AlenB » 02 svi 2020, 10:50

dobro jutro

došao sam ujutro u pola 4 kući pa nisam baš sad nešto pun energije, al sretni vam dani zajednice :D :D
slika

Natrag na “Pravila i obavijesti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.