Član mjeseca kolovoz / avgust

Pravila postoje kako bi nam svima bilo ugodnije, pridržavajte ih se

Anketa je završila: 08 ruj 2021, 22:00.

Dalmatian
8
67%
Dynamite 7
4
33%

Ukupno glasova: 12

Dynamite 7
Rank 11
Rank 11
O meni: ProHrvanje Junior Champion.
Status: Online

PostPostao/la Dynamite 7 » 09 ruj 2021, 23:58

Ma vrh, odlično je urađeno.
Man of culture.

Dalmatian
Rank 8
Rank 8
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

PostPostao/la Dalmatian » 10 ruj 2021, 03:06

Connect je i prije imao glupe pjesme,no sad imaju retardirane pjesme otkad su se prodali i pjevaju trap cajke no razumim ih hoće dečki lovu dobro zaraditi

Dynamite 7
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la Dynamite 7 » 10 ruj 2021, 03:31

Meni je Connect ranije bio solidan nisam nikad bio neki mega fan,ali sam volio poslušati par pjesama, na primjer "Nebo" mi je super stvar. Ovo što snimaju zadnjih godina mi je neslušljivo.
Man of culture.

Dalmatian
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la Dalmatian » 10 ruj 2021, 03:52

Dynamite 7 je napisao/la:Source of the post Meni je Connect ranije bio solidan nisam nikad bio neki mega fan,ali sam volio poslušati par pjesama, na primjer "Nebo" mi je super stvar. Ovo što snimaju zadnjih godina mi je neslušljivo.

Nebo je ok,brige ugasim pjesmom nije loša,no vidilo se da vole puno kemijati bilo je to vidljivo 2008 godine,pa su još dodatno zasrali stvari kad su 2011 snimili duet s Rozgom e onda je sve ošlo u kurac vidilo se još tad da im je bilo bitno prijeći u komercijalu,za šta ih ne osuđujem.

Dynamite 7
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la Dynamite 7 » 10 ruj 2021, 04:00

I duet s Rozgom je mila majka za ove novije.Poslušaj ako nisi "Sportska roba" ili "Maradona" ima ih još takvih. Nije da ih krivim njihovo pravo da snimaju šta hoće samo mi je žalosno.
Man of culture.

Dalmatian
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la Dalmatian » 10 ruj 2021, 04:04

Dynamite 7 je napisao/la:Source of the post I duet s Rozgom je mila majka za ove novije.Poslušaj ako nisi "Sportska roba" ili "Maradona" ima ih još takvih. Nije da ih krivim njihovo pravo da snimaju šta hoće samo mi je žalosno.

Poslušao sam i otkad sam bez tebe,Maradona,Pakao,sportska roba izgubio dragocjeno vrijeme.
Pa vidiš u Srbiji nema repera koji ne pjevaju trap cajke,a većina prije pjevala onaj pravi rep bez autotjuna,Rasta, MC Stojan,jala brat i Buba Corelli,pa primjerice MC Stojan onaj njegov La Miami porušio rekorde slušanosti na YouTubeu.

Dynamite 7
Rank 11
Rank 11

PostPostao/la Dynamite 7 » 10 ruj 2021, 04:09

Mislim da je kod vas to manje popularno nego u Bosni i Srbiji. Imate manja pjevača te vrste muzike ne znam nikog osim Connecta.
Man of culture.

Dalmatian
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la Dalmatian » 10 ruj 2021, 04:16

Dynamite 7 je napisao/la:Source of the post Mislim da je kod vas to manje popularno nego u Bosni i Srbiji. Imate manja pjevača te vrste muzike ne znam nikog osim Connecta.

Istina za ovo da nemamo nikog osim connecta,al trap glazba je popularna u Hrvatskoj pa kod nas prvo mjesto na trendingu na YouTubeu uvijek bude MC Stojan,jala brat, Teodora,De Vito, Anastasija Ražnatović,pa ja se samo sjećam kad sam išao u srednju i moj bivši razred to sve slušalo tu vrstu muzike,sranje teško imao sam samo jednu žensku u razredu koja je baš slušala heavy metal, rock n roll,hard rock i kad bi negdje učiteljica izašla a mi pola sata sami u učionici onda bi ovi muški iz razreda pustili cajke ona poludila al je nisu šljivili ni 5 posto.

Natrag na “Pravila i obavijesti”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.