Epizoda 17 - Konjak

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la Sherpa »

Boca konjaka bila je otvorena, tri prazne čaše stajale su na stolu. Josip je upravo otpratio goste koji su došli, pogledao na sat i shvatio kako ima još sat vremena prije nego njegovi zaposlenici dođi. Zaposlenici? Treba li tako misliti o njima? I jesu li uopće njegovi? On je samo vršitelj dužnost, kao i onaj kriminalac koji je imao tu titulu u nogometnom klubu Dinamo. Jedina razlika je ta što je on spremao takve iza rešetaka, uz naglasak na spremao. Odvjetnički mjesečnik nije o njemu kazao niti jednu jedinu riječ. Kako i bi? Dobio je glup slučaj, dobio je još gluplju nagradu ili kaznu, ovisno iz kojeg kuta gledate na to. I sada je vodio kečersku organizaciju. Pas mater u bradu i želja da si natoči još jednu čašicu. No nije, sjeo je za stol i pogledao program dana. Kao i dvije koverte koje su mu dofurali tag timovi, sa svojim odabirom stipulacije. Odlučio je na njih staviti voštani i to prije nego ih je otvorio i pogledao. Smatrao je kako će stvari biti zanimljivija.

Dva sata kasnije upravo su te koverte bile pod svijetlima reflektora, ili barem svijetla školske dvorane, kada je publici koja se relativno brzo vratila showu, pokazivao odabire. Prije nego je najavio prvi meč. Oliver vs Mujo. Prilično dobar meč za otvaranje u kojem je Mujo na kraju ugrabio pobjedu nakon jedno 15 minuta.



Serđo je došao u ring, vrlo brzim koracima i s ozbiljnim pogledom. Publika mu je naravno davala negativne reakcije.

'Ovo ovako više ne ide. Ja ne znam što vi ljudi hoćete? Koga vraga želite od mene? Šta sam vam skrivio da me tako častite? Svi govore o nekakvom poštenju, o moralu, o dobronamjernosti, a ja koji sve što činim bude moralno i pošteno, budem popljuvan. Zašto je to tako? A s druge strane imamo onog slona koji glumi nekakvu moralnu vertikalu ovdje, pravi se poštenim a svi znamo što je učinio u onom eliminacijskom meču u Sarajevu. Da govorim o tebi Dasheru! Svi znamo što si tada napravio. Izdao si svoj tim, svoje ljude, one ljude koji su imali povjerenja u tebi, koji su računali na tvoju pomoć, ali na kraju si im okrenuo leđa. I onda dolaziš ovdje iz tjedna u tjedan i glumiš tu nekog moralistu, a što je najgore, ovi te ljudi cijene, oni puše tu tvoju priču i podržavaju te. A ja sam taj koji ispaštam u cijeloj toj situaciji, po meni gazi ko kako hoće. I zato mi je dosta svega. Riješit ćemo ovo jednom zauvijek.'

Serđo bi čekao u ringu koji minut, zatim bi se čula uvodna muzika Dashera. Publika je izgovarala Dasherovo ime, Serđo je gledao ravno na mjesto gdje bi Dasher trebao izaći. No Dashera ne bi bilo tu. Svjetlo se upalilo na potpuno drugom mjestu. Na vrhu tribine gdje je publika. Publika je signalizirala Serđi gdje je Dasher, potom se Serđo okrenuo. Dasher je standarno obučen ali je držao mikrofon u ruci. Dasher je signalizirao publici da se smiri, kako bi mogao reći par riječi Serđi.
"Ne glumim ja nikakvog moralistu Serđo. Jednostavno sam shvatio kakav je ko i šta žele od mene. Stojko je želio da budem još jedan u nizu njegovih budala, ali ne. Ja sam izabrao pravu stranu, a ti? Želiš borbu, može. Idemo."

Dasher skida prsluk, majicu, stvari ostavlja na pod, potom silazi niz stepenice, dok publika divlja. Lagano dolazi do ograde koju preskače, no Serđo ga dočekuje sa stolicom u stomak, pa onda u leđa nekoliko puta. Serđo ubacuje Dashera u ring, a ispod ringa vadi stol te i njega ubacuje unutra također. Sudci su shvatili kako je situacija ipak malo eskalirala pa je njih nekoliko došli da ih odvoje. No, Dasher se malo oporavio pa je napao Serđu dok su ga sudci držali čvrsto. Sudci su sada pokušali rastaviti Dashera, no onda je Serđo jednog sudca gurnuo u Dashera. Zatim je postavio onaj stol i bacio Dashera kroz isti.



Prije Andreja u ring ulaze Ali Shadi i Ghettoven. Ghettoven uzima mikrofon i okreće se prema Ali Shadiju: "Vidi već sam ti nekoliko puta govorio da treba varati, jer ćeš samo tako postati uspješan. Upravo zato jer si ti odlučio igrati prema pravilima, mi smo izgubili priliku za titule. Zato večeras, da ti dokažem da griješiš, ulažem nešto što je meni jako važno, a ti to jako dobro znaš. Stavljam svoju maramu na liniju da ćeš izgubiti, ako budeš igrao "školski"". Ali Shadi je samo čekao da Ghettoven završi svoje izlaganje, pa je odmah i on dao svoj odgovor: "Ja se ne bojim da ću izgubiti, ali i ako izgubim bit će pošteno i dostojanstveno s moje strane. Nek se zna da se mene ne može pobjediti na pošten način, a kako bi ti dokazao da sam siguran u sebe, stavljam svoju kosu na liniju." Ali Shadi i Ghettoven se rukuju, te potom Ghettoven napušta ring.



'Kako to misliš nisu došli?', izgovarao je Josip u svom uredu kada mu je Mr. Balkan došao javiti kako se Step i Šime nisu pojavili u dvorani, a upravo su oni imali zakazan meč. Kockar je samo slegnuo ramenima i napustio prostoriju dok je Josip prilično frustriran probao dobiti bilo koga od njih dvojce na mobitel. Bezuspješno. Srećom, odlučio je samo pomaknuti meč, stavit će Luju i Stevu odmah u idući meč.

Taj meč je u konačnici bio sve ono što je i trebao biti, trajao je preko 20 minuta. Josip je bio prilično sretan, pošto će barem dio publike zanemariti to što se određeni ljudi nisu pojavili, a on nije znao što im kazati. Mogli su biti negdje pijani u jarku, a isto tako su mogli biti i mrtvi. Ili samo nisu više htjeli raditi pod njim, osjetio je trnce kroz kralježnicu kada je to pomislio. Zar je tako grozan da ljudi ne žele raditi za njega? I dok je on tako razmišljao, dogodilo se ono najgore. Luja je dobio. Kvragu, kvragu, kvragu. Mrmljao je sebi u bradu. To je jedan jedan. Zbilja se nadao kako će jedan tim dobiti dvije pobjede kako on ne bi morao birati. No što je tu je…

Ušao je u ring gdje su mu se priključili Mujo i Oliver, uz dvojac koji je već bio u ringu. Izvadio je koverte i odlučio pokazati publici kako je zbilja mislio što je kazao – dao im je priliku izabrati stipulaciju. Uzeo je prvo bijelu kovertu koju su mu donijeli Mujo i Stevo. Slomio je pečat, izvadio komad papira u njoj i izgovorio 'Falls Count Anywhere'. Publika je dala prilično dobre reakcije na to. Zatim je uzeo kovertu boje kave, na kojoj je bila i mrlja od kave, njegovom krivicom. Ponovio je postupak, uklonio je pečat, izvadio komad papira i shvatio da je prazan. Pokazao je to publici koja je dala pomiješanu reakciju smjeha i zvižduka. 'Dečki, zadatak je bio izabrati stipulacije, nigdje nisam rekao kako to možete napraviti tako da je ne izaberete, to se ne računa'.
'Da, kako možete biti tako glupi, pa čak bi i zlatna ribica bila to u stanju shvatiti,' ubacio se Mujo dok ga je Stevo držao da ne padne na pod koliko se smijao.
'Ma tko je glup smrade jedan, jednostavno se nismo dogovorili, to je sve', kazao je Oliver.
'Naravno da se niste dogovorili, čudi me kako niste zaboravili disati,' kazao je Mujo pritom napravio gestikulaciju koja je jasno opisivala retardiranog lika.
'Sad je dosta,' kazao je Luja, 'ako hoćete stipulaciju, evo vam je'.
Zgrabio je stolicu, krenuo na Muju. I kao što to obično biva u ovakvim situacijama, stvar je ekskalirala i postala opća tučnjava. Sve dok je jedan štap nije pogodio Josipa, koji je stajao kao hokejski sudac kada krene tuča, čekao je da se malo potuku pa će onda reagirati. Misli su mu bili na tribinama, gledao je u njih, i shvatio kako nema niti jednog jedinog poznatog čovjeka na njima. Kako mu tu nema prijatelja. A kako i bi, kada je odavno imao osjećaj da iste ima samo zbog veza i poznanstava, a ne zato što se netko želi s njim družiti. Jedino Jelena… I taman kada je pomislio na nju neki štap ga je pogodio, onaj kojim je Stevo gađao Olivera, koji se izmaknuo. Zasukao je rukave, krenuo u ring, na što su vidno sva četiri momka naglo stala i napravila korak natrag.
'Dosta, dosta mi je da se ponašate kao životinje. Nemrete ništa srediti k'o ljudi. Možda bi vas trebalo zatvoriti u zoološki u Maksimiru, u neki kavez, recimo onaj s majmunima. Zapravo, kada bolje promislim, ja to mogu napraviti. Za dva tjedan imat ćete Hell in a Cell meč,' tog trenutka je odlučio baciti mikrofon na pod i odšetati, kada je shvatio da sve što je kazao je kazao deranjem, da su ga svi čuli kao da je koristio mikrofon, a nije. Ljut na sebe, kao i na cijeli svijet, odlučio se vratiti u ured i nastaviti druženje s bocom konjaka. Istom onom koja je završila u zidu kada je istočio zadnju kap iz nje i kada je pomislio o tome da se ta ista boca s njime druži samo zato što je predmet koji nema drugog izbora.


Sve što je ostalo na rasporedu je bio meč za prvaka. Leon protiv Harabaye. I bio je to odličan meč. Preko pola sata akcije čas s jedne, čas s druge strane. Gdje su nakon pola sata i jedan i drugi izgledali umorno, ali niti jedan nije htio uzmaknuti niti milimetra. Kao bi završilo da je sve bilo bez utjecaja vanjskih faktora? U ovom trenu u povijesti nećemo znati, zato što je u tom trenutku došao Mr. Balkan kako bi se umiješao u meč, a nedugo za njim je izašao Alex kako bi ga u tome zaustavio. No sve je to skinulo Leonu pažnju s meča, nije znao što se sve mota Alexu po glavi, niti zašto je zbog njega njegov motor sad otpad. I svo to njegovo razmišljanje iskoristio je Harabaya koji je iskoristio fabrički restart, isto ono što Leon nije mogao napraviti sa svojim motorom. Leon nije znao gdje je u prvom mahu, samo je vidio kako Harabaya stoji iznad s pojasom u rukama i slavi. Alex mu je pomogao otići iz ringa, a Mr. Balkanu nije bilo ni traga, još jedan račun koji treba naplatiti.

Harabaya je stajao u ringu i samo kratko zapitao: 'Ima li tko među vama da želi biti idući izazivač?'. A onda je iz publike čuo prilično glasan odgovor 'da', a onda mu se je pod nogama našla dobro poznata kruna…
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobra epizoda. a i da se ovom prilikom ispričam šta nisam ništa posla, imat ćemo nešto za idući put nadam se :pray:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la TheBesir »

Odličan segment između Dashera i Serđe :D a kad su profesionalci pisali molim lijepo
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la ~MandyRose~ »

cool segment :D
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la Sake »

Ono kad si učesnik u prvom BWA Hell in a Cell meču. :twisted:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la Rio146 »

Zašto Ali Shadi i Andrej nisu imali meč?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la Sherpa »

Promjenio sam neke stvari, pasalo mi je za satnicu
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Epizoda 17 - Konjak

Post Postao/la azo »

Ok , WTF moglo je ovo biti prikrveno nekom backstoryem, ali OK (Msm na mene i Andreja)

Dasher i Sredjo su odlicno odradili svoj dio.ME isto odlican, Ali bone ni ostali ne kaskaju puno...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Odgovori