Epizoda 14 - Ravnateljica

Wrestling e-fed
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57163
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Epizoda 14 - Ravnateljica

Post Postao/la Sherpa »

'Dobro, dovraga, reci mi, zašto sam ja pristao na ovo?', pitao je Josip Matu.

'Zato što je onaj debil od tvog imenjaka odlučio kako danas neće biti showa, nego se je odlučio naći s hrvačima iza zatvorenih vrata. A mi smo tu kako bi probali vidjeti tko se je sve pojavio, a tko ne.', odgovorio je Mate uz prilično očiglednu grimasu. Koja je brzo postala jauk nakon što ga je Josip udario rukom po glavu. 'Au, jebote, zašt' to radiš?'.

'Zato što sam te pitao koji vrag mi je bio da pristanem na ovo. Znam zašto smo tu. Već si pet puta u zadnjih sat vremena kazao kako se od tuda sjajno vidi prozor prostorije gdje će se oni sastati. I kada si rekao prozor, ja sam mislio kako ćemo nešto moći vidjeti, a čak i uz ovaj dalekozor se mučimo'.

'Dobro, da, mučimo se, no saznali smo neke stvari. Saznali smo kako Harabaya i Alex nisu došli na prozivku.'

'No što nam to znači kada ništa ne čujemo…'

Za to vrijeme, jedan drugi Josip predstavljao se hrvačima koji će sada raditi pod njim. Mjesto radnje je bila ravnateljičin ured srednje škole koja je vidjela desetke mečeva. Nije mu bilo teško doći do toga, ravnateljica je išla u istu tu srednju školu s njim, pa ju je zamolio za uslugu. Što je bio samo dio razloga zašto je došao. I dok je te misli stavio sa strane, čekao je do dogovorenog vremena kada se vesela družba pojavila u školi. I tu u nedjelju navečer. Zvučalo je apsurdno. Mnogi od njih nisu htjeli ići u školu kada je to bilo potrebno, a sada kada nije, eto ih, i tu u nedjelju. Ironija.

Kada su se napokon okupili krenuo je na isti način kao i njegova pokojna razrednica prvog dana srednje škole, prozivkom svih prisutnih. Ispostavilo se je kako tri osobe nisu došle. Alex Animal je bio prvi od tih koji se pojavio na listi. No ta priča nije pretjerano dugo trajala, ispostavilo se je kako je baš neki dan Leon od njega dobio poruku u kojoj je kazao kako ga ne trebaju očekivati danas, no da će se pojaviti idućeg tjedna kada se bude trebalo pojaviti u meču. Ako su glasine o tome da se BWA vraća istinite.

Drugo ime koje se nije pojavilo bio je Mr. Balkan, no taj problem je završen još brže. Ispostavilo se kako čovjek nije mogao doći zbog nekih obaveza za stolom, što je javio kurirskom službom, zajedno s bocom vina koju je poslao na njegovu adresu. Kako je dovraga došao moje adrese, bilo je pitanje koje mu je privremeno prošlo kroz glavu.

No treća osoba koja nije došla izazvala je pomutnju. Harabaya nije došao, što je značilo kako ima jedan veliki problem, nije se pojavila osoba koju je publika podržavala. I to ne bi bio problem da, se u tom trenutku nije javio Tarik, krenuo je pričati nešto o pojasu, o tome kako je Harabaya kukavica. Pojma nije imao kakvu povijest oni imaju uza sebe, ipak njemu su uvalili ovo kao vrući krumpir, samo zato što su ga privremeno htjeli maknuti iz sudnice. Jasna je njemu politička igra koju njegovi konkurenti igraju, ali zaboravili su oni tko je bio najbolji student na faksu, bez obzira što su nagrade odlazili onima koji imaju bogate tatice. I dok je on maštao o nekim minulim danima krenulo je naguravanje, znao je kako ne smije izgubiti kontrolu, ali nije bio siguran kako, napravio je potpuno instinktivnu stvar. Zaderao se 'dosta', te lupio šakom po stolu. Soba je utihnula, dobio je pozornost svih, nije se ni muha mogla čuti. Djelovao je dobro pod pritiskom. Pustio je da tišina odradi svoje prije nego progovori, želio je pokazati svima kako sve drži pod kontrolom.

'Dakle,' kazao je prije nego je ponovo zastao, ne ustajući sa stolice, držeći glavu nad listom papira na kojem su bili isprintana imena svih tih hrvača koji čine ovu kompaniju. 'Meni ne trebaju oni koji rade probleme, a vidim kako je velika pomutnja oko toga pojasa. Stoga ću odmah kazati. Ovaj pojas će se braniti idući tjedan. Tarik protiv Harabaye.', taman je Tarik krenuo nešto gestikulirati i prigovarati, no pogled kojeg mu je Josip uputio presjekao ga je. Otvorio je ladicu stola, izvadio fascikl i stavio ga na stol. 'Ovaj pojas je vlasništvo BWA kompanije, ti si samo njegov privremeni vlasnik, ništa više od toga. Ovdje su papiri koji o tome govore, stoga, ako pomisliš zadržati pojas protiv moje volje, napravit ću sve što je u mojoj moći, a mnogo toga je, da provedeš noć u zatvoru ili nekoliko njih. Samo ću kazati kako si ukrao pojas i vidjet ćeš što čovjek koji poštuje sistem može napraviti. S druge strane,' uzeo je mobitel u ruke, 'Harabaya ima prilično jednostavnu zadaću, pojaviti se. Ako ne, on više neće biti dio kompanije.' Kliknuo je par puta po mobitelu, jasno pokazavši svim okupljenima kako je poslao poruku ostalima.

'Mislim kako sam sve rekao, vidimo se idući tjedan, mislim da znate gdje,' tada ćete znati tko su vam protivnici. Izlazak iz tog ureda izgledao je kao kada učenici napuštaju školu. Stevo i Mujo su odlučili otići ugrabiti pizzu, u onu pizzeriju koju su svojedobno devastirali. Neki su se zadržali i popričali, neki se na očigled nisu podnosili. Baš kao u srednjoj školi.

Josip je odahnuo, sve je prošlo bolje nego je planirao. Jučer je bio u sudnici, danas mora biti privremeni šef neke wrestling organizacije, aktivnosti o kojoj nema pojma. Počeo je nešto istraživati, no sve to mu je bila velika nepoznanica. Isto tako, išao je pogledati što je fascikl s kojim je odlučio napraviti utisak i počeo se smijati na sav glas. Sva sreća da ga nitko nije probao osporiti, vidio bi slike kćeri ravnateljice. Uzeo je mobitel, ulogirao se na neki forum o wrestlingu, kako bi dobio uopće ideju kako sastaviti show za idući tjedan. No nije očekivao da će naći temu o tome tko se sve nije pojavio na ovom sastanku. Kako su dovraga saznali tako brzo?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Epizoda 14 - Ravnateljica

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST neki forum o wrestlingu
Al ima takvih?
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Epizoda 14 - Ravnateljica

Post Postao/la TheBesir »

ko zna mozda je usao na nas forum da nam krade ideje..
REAGUJMO
Avatar
Harabaya
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 28 ožu 2018, 21:18
6
Lokacija: Mostar , BiH
Status: Offline

Epizoda 14 - Ravnateljica

Post Postao/la Harabaya »

Sad ide lagano turnir za najboljeg u BWA,Sherpa uzima :D :D
Odgovori