Epizoda 7 - Novi poredak

Wrestling e-fed
Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la Sherpa » 10 lip 2018, 11:10

'Gotovo je, ne želim više provoditi vrijeme s tobom', kazao je muškarac naslonjen na Porsche. Zadnjih tjedan dana ta scena je Maji nekoliko puta prošla kroz um. Vrtjela je taj scenarij u glavi, sedam godina bačeno u vjetar, sve radi gluposti. Ili je barem tako mislila. Izjavila mu je i da ga voli, i to nekoliko puta, a rana kroz srce je bila ona rečenica 'ti si samo sponzoruša koja je samnom zbog novaca'.

Upoznala ga je kada je imao 16 godina, nije znala da ima novaca, zapravo, koliko se sjeća, tada ih baš i nije imao. Jednog dana je sve postalo drugačije, ne sjeća se točno kada, bila je zaljubljena preko ušiju. I generalno je sve bilo dobro osim njegovih povremenih ispada bijesa, nikada doma. Isključivo kada su bili vani. Kako bi i bilo doma, kada je iz nekog razloga imao ogroman stan u centru Zagreba, a sve što je u životu radio je visio po kavama sa društvom. Očigledno su mu njegovi to kupili. Kako i čime? Nema pojma, potpuno apsurdno, u sedam godina ih nikada nije upoznala. Nije htio ni govoriti o njima, a živio je od njihova novca.

Kap koja je njemu prelila čašu je to što je hrvač proletio kroz stol, prosuo kokice i sokove na sve strane. Derao se on 'jebem ti sunce, uništili ste mi majicu', bio je ljut, osramoćen, njegova skupa dizajnerska majica. Mislio je kako su svi vidjeli i kako su mu se smijali, no realnost je bila tada nikoga nije bolilo za njega, pošto su, kao i ona, gledali meč i uživali u njemu. Al gospodin centar svijeta je odlučio da je to to. Nazvala ga je bezbroj puta od tog dana pa do danas, niti jednom se nije javio, niti jednom nije odgovorio na poruku. Čak je probala doći do njega, ali je stavio zaštitare ispred stana, s jasnom naredbom kako ona ne smije ni blizu. I trajalo je to tjedan dana, sve do nedjelje, kada je došao BWA show.

Kao da je netko u njoj uključio prekidač, prestala je žaliti. Sjetila se kako joj je ta nedjelja bila odlična, kako je uživala u polugolim muškarcima. Sjetila se i dana kada su je u osnovnoj zajebavali pošto je gledala hrvače, sve dok nije počela lagati da je prestala. No nije. I desetljeće i pol kasnije, evo je ispred iste one srednje škole u koju je i sama išla. U kojoj je i upoznala svog bivšeg dečka. Otrgnula je lančić s vrata, bacila ga sa strane, nije više htjela imati nikakvo sjećanje na njega. Sa smiješkom na ustima, napravila je par koraka prema grupici ljudi koja je komentirala zadnji show, uključila se i ostala tamo dok se blagajna nije otvorila. Tko bi rekao da će se ponovo radovati dolasku u zgradu srednje škole.

Sve je bilo spremno. Svjetla su se ugasila, jedino što s čulo je tapkanje u mraku, koraci koji prilaze ringu. Upalilo se jedno prigušeno svijetlo, prvo je pokazalo na skupe dizajnerske cipele, zatim je polako krenulo preko crnog svilenog odijela skrojenog u skupocjenom talijanskom butiku. Bijela košulja bez kravate, s rupčićem s lijeve strane sakoa. I licem koje će mnogi prepoznati iz medijskih tiskovina, s riječju poduzetnik ispod teksta. Kada su se upalila sva svjetla, uz njega su se mogla vidjeti dva zaštitara u solidnim odjelima, no nekoliko klasa ispod onoga u kojem je bio spomenuti lik. Krenula je salva zvižduka, teško je bilo ne prepoznati osobu koja je Harabayu koštala titule.

Samo je stajao u ringu i čekao da se zvižduci utišaju. 'Moje ime je Stojko Mamić. Ne trebate znati puno o meni, no jednu morate, ja sam novi šef ove kompanije.' Osjetio se muk u publici uzrokovan šokom. 'Gdje je Hrvoje, pitate se? Saznat ćete nešto kasnije, no zbog obaveza koje je imao prema meni, morao mi je prodati kompaniju.' Maja će biti među onima koja će shvatiti kako njegov potez prema džepu u tom trenutku nije bio slučajan. 'Način na koji je ova kompanija vođena bio je očajan, toliko očajan da ste skoro dobili nezasluženog prvaka. Čovjeka koji je izgubio svoj prvi meč, koji je samo zbog dobra srca vašeg bivšeg gazde bio u poziciji biti ponovo u turniru. No Harabaya danas nije ovdje, za to su se pobrinuli moji momci.'.

'Vrijeme je da vidite kako se pravi turnir organizira, a ne ovo poluamatersko natjecanje koje ste bili primorani gledati zato što ne poznajete ništa bolje.' Pucnuo je prstima, a jedan od njegova dva pomoćnika izašao je iz ringa donijeti kofer, dok je drugi donio stol na koji su taj isti kofer stavili. Stojko je prišao koferu te ga otvorio. U njemu je bila prilično arhaična kruna, no bilo je jasno kako ona posjeduje itekakvu vrijednost. 'Ovo je kruna koju će dobiti prvak novog turnira. Kralj ringa. Samo taj turnir neće uključivati sve gubitnike iz svlačionice, samo one koje ja izaberem. Pa ne vodimo ovdje socijalnu organizaciju. Pobjednik ovog turnira imat će priliku dobiti krunu, gdje u tjedan dana mora odlučiti koji meč želi, pošto mu daje priliku na bilo koji meč po njegovom izboru. Osam ljudi će biti u turniru. Dva meča danas, dva idući tjedan. No nećemo imati nikakva mutava izvlačenja. Ja sam odlučio tko će ići protiv koga'.

'Prvo ću najaviti dva meča za idući tjedan. Momci koje je Hrvoje onako prokleto prevario. Govorim o svima onima u tag tim meču. Nadali ste se titulu, no te titule nije ni bilo. Upitno kako bi takav probisvijet nabavio još dva pojasa, čudi me uopće što je imao Pojas Prvaka. Stoga, idući tjedan će se sukobiti Dario protiv Andreja, te Ali Shadi protiv Ghettovena. Ako se pitate zašto članovi tima će ići jedan protiv drugoga. Zato što mogu donijeti takvu odluku. Današnji mečevi će pak biti Oliver protiv Dashera, te Luja protiv Harabaye. S time da taj meč kreće odmah.

Ludi Luja je ušao u ring, no njegova protivnika nije bilo. Publika je skandirala njegovo ime, no Harabaya se nije pojavljivao. Ludi Luja je počeo raditi sklekove u ringu, dok je sudac odbrojavao do deset. Što je broj bio veći to je skandiranje bilo glasnije, no kada je došlo do deset, osjetilo se razočaranje što se Harabaya nije pojavio. Luja je slavio.

Alex je krenuo prema ringu, bez ikakve glazbe, nije ju htio danas, u njegovom hodu se vidjela odlučnost. Uzeo je mikrofon te ušao u ring. ' Drage moje Životine izašao sam pred vas večeras da objasnim šta se sve izdešavalo do sada sa vašom Životinjom. Naime i sami znate da je na kocki bila neka istina i da je stipulacija bila da ako izgubim meč od Diamond Rydera da moram pred svima reći tu istinu. Sve je počelo pre četvrtfinalnog meča na turniru za prvog ikada champa BWA, došao mi je rođak Marko i rekao mi je da moram da izgubim namerno meč jer se on kladio na mog protivnika pošto je u finansijskim problemima pa mu je potreban novac, ja to nisam prihvatio ali na nesreću časno sam izgubio jer je protivnik bolji od mene. Kasnije posle meča sa Diamond Ryderom sam saznao da me je rodjak slagao za finansijske probleme i sada mi je žao što nisam mogao da pružim više u tom pomenutom meču.'

Taman što je otvorio usta kako bi dalje progovorio, Stojkova dva zaštitara su potrčali prema ringu. Alex je ostao stajati, spremno ih je dočekao. Jedan od njih se unio Alexu u facu 'smeće jedno lažljivo. Da bih ja tebe tražio da izgubiš meč? Zar misliš da sam tako očajan? Pa kladio sam se protiv tebe zato što si prokleti gubitnik koji u životu nije ništa napravio. Kako te je to majka odgodila'. Riječ majka je bila ključna, pošto je desnica poletjela, Alex je udario svog rođaka, prije nego ga je drugi zaštitar udario po leđima. Marko se ustao s poda zasukao rukave uz 'sad ćeš vidjeti svog Boga rođače', pritom pljunuvši na njega. S razglasa je krenula pjesma, Leon je krenuo prema ringu, udario jednog zaštitara, pa drugoga, zbog čega su se ovi morali povući. Pružio je ruku prema Alexu koji je bio na podu 'zbilja si čovjek od riječi' te mu je pomogao ustati, uz ogromno odobravanje publike.

Oliver i Dasher su imali idući meč u Kralj Ringa turniru. Bili su podjednaki ravno dvije minute koliko je meč trajao. Dvije maskirane figure su ušle u ring i gurnule Dashera, sudac je dosudio diskvalifikaciju, bez obzira koliko je Oliver na to negodovao. Čim je sudac podigao ruku Dasheru dvije figure su se zaletjele na Olivera i počele ga mlatiti. Vrlo brzo su skinuli maske, a ispod njih su bili Mujo i Stevo, kojima je očigledno kap prelila čašu. Sudac je probao prekinuti sve to, ali nije uspio, onaj koji je uspio je Ludi Luja koji je doletio spasiti Olivera, i nekako mu je pomogao izaći iz ringa.

Serđo Matijašević izlazi van uz povelike negativne povike. No, to njega baš toliko i ne uznemirava nego se samo smiješi polako dolazeći do ringa. Oko stomaka ima zavoje. Kada je uzeo mikrofon, par puta je udario po njemu da bi dobio pažnje, no i dalje su se čule negativne reakcije pomalo.
"Što, niste zadovoljni? Niste zadovoljni čime? Time što sam ja pobijedio ili što je Šime izgubio? Time što sam ja stao iza svojih tvrdnji ili time što Šime nije mogao opravdati vaša očekivanja i sve ono što je govorio prije našega meča? Gledajte, sad napokon znate kakva je situacija. Sad napokon znate tko gdje stoji. Šime je samo jedna priča, bajka bez sretnog kraja. On misli da može puno više nego što zapravo može, precjenjuje sebe, a vi mu u to vjerujete. I sada ste vidjeli svoje! Sada ste vidjeli da, iako je on htio sve ovo, iako je on rekao da želi Falls Count Anywhere meč protiv mene, iako je on bio taj koji je valjda mislio da se cijeli svijet okomio na njega i da mora pobijediti nepravde, e pa izgubio je. Šime je samo jedan od onih koji govori jedno, a čini nešto sasvim drugo, ne može stati iza svojih riječi jer ovo jednostavno nije njegov svijet, a ja nisam netko tko će sve ovo uzeti zdravo za gotovo! I ako mislite da ste vidjeli sve od mene, e pa varate se! I što ćeš sada učiniti Šime? Što ćeš učiniti sada kad si slomljen, kad si napokon spušten na zemlju, kada si napokon shvatio da sam ja bolji od tebe u svakome pogledu? Što ćeš učiniti, hoćeš mi sada doći u ring i žaliti se kako te je opet netko prevario, kako je moja pobjeda samo priviđenje i kako si ti bolji od toga, kako ćeš se ti boriti, kako ćeš dokazati ovim ljudima da to nisi bio ti? Sačuvaj svoje patetične priče za nekoga drugoga, ovdje nećeš prosipati svoje riječi uzalud, to ti je iskreno savjetujem jer ovi ljudi više ne vjeruju u tebe! Nitko ne vjeruje u tebe! Tko si ti sada? Zapitaj se malo, je li ovo sve bilo vrijedno?! Je li sve ovo bilo vrijedno tvoje patnje i tvoga poniženja? Ako slučajno odlučiš ovdje dođe, a ja znam da nećeš, ne brini, s ove strane ringa te čeka........Lice......Varalice."

Na to izlazi Šime vidljivo šepajući, na kojemu se odmah primijetila šljiva na oku. Izgledao je vrlo ljuto i kao da će svakog trena nešto u njemu puknuti. Ulazi u ring i uzima Serđi mikrofon iz ruke. "Znam ja, znaš ti, a znaju i ovi ljudi da si pobijedio pukom srićom. Nema veze, koliko znam sad smo jedan jedan."

Šime ne čeka više niti trenutka nego napada Serđu! Krenuo je vrlo žustro i brutalno sa šakama, a onda ga izbacuje iz ringa, a onda ga nabija u zaštitnu ogradu! Ispod ringa uzima jednu stolicu i kreće brutalno udarati Serđu po leđima s njome! Publika ovo obožava! Serđo se malo ustaje, a Šime se jednom nogom odbija od zaštitnu ogradu i udara Disaster Kick! Zatim ga stavlja u ring, posjeda ga u kut i na njega stavlja stolicu, a onda izgleda kao da će udariti svoj finisher, ali u taj tren ulazi sudac koji ga privremeno sprječava, ali on prolazi ispod njegove ruke i udara Iz Raja Izašlo uz pomoć stolice!!! Šime nanosi Serđi štete koliko i sebi. Sada ulazi još nekoliko sudaca koji ipak razdvajaju Šimu i odvode ga na jednoj nozi u backstage, dok Serđo bez svijesti leži u ringu.

Stojko je ponovo u ringu, uz veliku razliku što odijela njegovih zaštitara izgledaju prilično zgužvano. Vrijeme je da svojih pet minuta dobije i naš prvak - Tarik-Alejandro Ortega. Kreće glazba, a prema ringu kreće čovjek s Pojasom Prvaka, vidno ozlijeđen nakon svega što je preživio prošli tjedan. Ušao je u ring, podigao titulu u zrak, uz povike 'varalica' i 'prodana dušo'. Stojko ga je pitao želi li što kazati okupljenima, a Tarik je samo negativno klimnuo glavom.Time dolazimo do današnjeg glavnog događaja večeri. Vaš bivši šef Hrvoje mora doći i staviti pojas oko Tarikovog pojasa.

Hrvoje ulazi u dvoranu uz neku tugu u gledalištu popraćenu pljeskom. Glave pognute u pod, uzima pojas stavlja ga Tariku oko pasa te lagano kreće van ringa gdje mu na put staju dva zaštitara prije nego se čuje Stojkov glas 'tko je kazao da si gotov?'. Hrvoje se okrenuo i prilično ljuto izjavio 'što hoćeš od mene?'. Stojko se nasmijao, 'ništa, dobio sam što sam htio, ovu kompaniju, no sada želim da Tarik ima svoj prvi meč kao prva i to protiv tebe'. Hrvoje se počeo koprcati iz ruku zaštitara koji su ga primili da ne pobjegne. Ring je zazvonio, a Tarik je potpuno sadistički navalio. Udarajući kao da se radi tući ispred noćnog kluba, a ne wrestling meču. Dvije minute u ringu, zatim van ringa gdje ga je primio kako bi ga bacio kroz stol. Sekundu stol je puknuo na pola, no nije bio Hrvoje taj koji leži među njim nego Tarik. Ogromna silueta zavojima omotanog Harabaye bila je iza njega, uz erupciju oduševljenja u dvorani.

Zaštitari su krenuli prema njemu, ali u tom trenutku Leon i Alex utrčavaju u dvoranu kako bi otjerali žohare. Hrvoje polako bježi prema jednom izlazu, Stojko prema drugome, a Harabaya podiže Tarika s poda, donosi ga do drugog stola, izvodi powerbomb kroz stol. Ostavlja ga tamo ležati, te ulazi u ring.

'Od malena sam učen da u svemu budem pošten i da su ljudi koji varaju propalice. Ako zacrtam neki cilj ja ću se za njega pošteno boriti pa makar do posljednje kapi krvi. Dokazao sam prošli tjedan svoju moć u borbi protiv Ortege. Dvorana Doma Sportova je pratila svaki moj udarac. Došli su da vide kvalitetan wrestling i borbu titana za prestižni Pojas BWA Prvaka. To je bio pojas koji je svaki wrestler u ovoj kompaniji želio ali sada je to samo skupocjena igračka sa kojom naš novi šef želi pridobiti “ljubav” svog malenog manekena... Napravili ste smijuriju od ove kompanije, uništili sve što je dosadašnja uprava uradila i sada mislite da će te uspijeti zadržati pojas na Tariku? Ha ha... Dok sam ja u ovoj kompaniji, Ortega i njegovi novi prijatelji neće imati mira!

Baca mikrofon u smjeru Tarika i napušta dvoranu.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la HunterDX » 10 lip 2018, 11:43

Svidja mi se nova ekipa u kompanije, bice tek zanimljivo sa njima.
slika

BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO!

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 10 lip 2018, 11:58

Vince Russo al dok je bia filtriran kroz McMahona :clap: :clap: :clap: :clap:
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

AlenB
Administrator
Administrator
Status: Online

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la AlenB » 10 lip 2018, 12:04

Uh, ovo s Alexom mi se najviše svidjelo, ta istina koja je trebala izaći na vidjelo definitivno nije razočarala. Harabaya je imao isto jako dobar promo na kraju, a uvod s Majom i njenim dečkom je bio sjajan ponajprije jer ima veze s prošlotjednim showom.

Sviđa mi se i smjer u kojem ide vladavina Mamića, bit će zanimljiv autoritet svakako.
slika

Lujaa
Rank 7
Rank 7
O meni: Luka, obožavalac vestern filmova, Zagora i Dilana. Navijac Seltiksa, Partizana, i niskog Radnickog.

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la Lujaa » 10 lip 2018, 12:07

Mamma miaa kakav šou! :clap: Sjajna priča sa novim heel autoritetom. :dance:

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la HunterDX » 10 lip 2018, 12:09

Ovde se mogu napraviti 2 tima za neki veliki 5 v 5 mec, heel vs Face za kompsniju.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 10 lip 2018, 12:10

HunterDX je napisao/la:Source of the post Ovde se mogu napraviti 2 tima za neki veliki 5 v 5 mec, heel vs Face za kompsniju.

Pojavi se Cena i razvali heel ekipu sam 1-5 :lol: :lol:
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Lujaa
Rank 7
Rank 7
O meni: Luka, obožavalac vestern filmova, Zagora i Dilana. Navijac Seltiksa, Partizana, i niskog Radnickog.

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la Lujaa » 10 lip 2018, 12:19

O tome sam i ja razmišljao: BWA vs Autority(Tarik kao kapiten), ili Heel vs Face

azo234
Rank 11
Rank 11

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la azo234 » 10 lip 2018, 12:25

BWA vs Authority,wow kako bih volio citati play by play meč.
Leon,Alex i Harabay +2 vs Tarik,dva autoriteta +2.Očekujem da Dasher osvoji turnir.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la ~MandyRose~ » 10 lip 2018, 12:27

wut??

ne moze ovo uciniti!!!! kako ja mogu imati match protiv svog tag team partnera??? ovo je nedopustivo i namjerno namjesteno! zele razoriti nas team, ali necete uspijeti!!!
slika

TheBesir
Rank 9
Rank 9
O meni: It's all about game.

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la TheBesir » 10 lip 2018, 12:45

To bi bilo dobro a npr uđe svih 5 heelova u ring i 4 face i onda uđe još jedan heel koji se pridruži face timu i napravi turn.

Face Team (Mujo,Stevo,Harabaya (captain),Dasher,Leon) vs Heel Team(Oliver,Tarik (Captain),Serđo i još dva) ili bi još bolje bilo da Kapetani timova budu Hrvoje i ovaj Mamić. Book it Vince :lol:
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la Sherpa » 10 lip 2018, 12:54

zašto svi misle da ide prema pet na pet? :D
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la HunterDX » 10 lip 2018, 13:01

Samo nagadjamo. :D
slika

AleksaVP
Rank 10
Rank 10

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la AleksaVP » 10 lip 2018, 13:07

Lepo lepo, svidja mi se u kom pravcu idu dalje priče :D
slika

azo234
Rank 11
Rank 11

Epizoda 7 - Novi poredak

PostPostao/la azo234 » 10 lip 2018, 13:35

Sherpa je napisao/la:Source of the post zašto svi misle da ide prema pet na pet? :D

zato što ide 2v2 i 1v1 (Harabaya i Tarik) i (Ona 2 vs Leon i Alex)
slika

Natrag na “Balkan Wrestling Alliance”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.