Leon "Diamond Rider" Majer

Wrestling e-fed
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

U dobro si me sitia da postoji ovaj character creator, sad ga mogu pokrenit. Bit će koristan za DnD.
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la TheGrimm »

slika
Avatar
StevoLopata
Rank 7
Rank 7
Postovi: 624
Pridružen/a: 27 tra 2017, 21:52
6
Lokacija: Zadar
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la StevoLopata »

#svinarivu :lol:
Prvi i najduži BWA tag team prvaci - 637 dana
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la TheGrimm »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la TheBesir »

TheGrimm je napisao/la:QR_BBPOST slika
khm khm dje sam ja ba pa spasio sam vam ovo kako se kaže ass (usput sori ako ti smetam u temi,cu izbrisem post nemoj me rokat)
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la TheGrimm »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOSTkhm khm dje sam ja ba pa spasio sam vam ovo kako se kaže ass (usput sori ako ti smetam u temi,cu izbrisem post nemoj me rokat)
Tebe čuvam sa posebni post :P imam nešto u planu
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la TheBesir »

TheGrimm je napisao/la:QR_BBPOST
TheBesir je napisao/la:QR_BBPOSTkhm khm dje sam ja ba pa spasio sam vam ovo kako se kaže ass (usput sori ako ti smetam u temi,cu izbrisem post nemoj me rokat)
Tebe čuvam sa posebni post :P imam nešto u planu
dečko ba nemaš ti mene šta čuvat ja sam u SDA
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la TheGrimm »

Čovjek bi rekao da nakon povratka BWA na scenu slijedi slavlje. Piva, biljar i đir po gradu na svojoj najdrazoj zvijeri. Ali ne. Totalno suprotno. Rano iduće je jutro na ulaznim vratima garaže osvanula osmrtnica - "zauvijek u najdražem sjećanju, moja najdraža Valkira. Nikad te neću zaboraviti."

No unutar same garaže se nije čuo ni zvuk, nikoga nije bilo u blizini. Iznad zgrada i buke Zagrebačke periferije, okupila se mala grupica od četiri prijatelja. Sunce je tek izlazilo van iza horizonta, zrake svjetla probijajuci se kroz maglu jedva su dopirale do Leonova pognute glave.

Buket cvijeca je bio polegnut pored ključeva i komada volana - sve sto je ostalo od njegove ljubavi. "Valkirija... osvetit ću te, pa makar mi to bilo zadnje." Rekao je Leon, prstom uperivši nebo.

"Zar nije ovo malo prečudno?" uzvratio je prijatelj, no prije nego je nastavio presjekao ga je ozbiljni pogled niže djevojke koju se često moglo vidjeti u Leonovom društvu. Prijateljica iz djetinjstva. Nesto vise od prijateljice? Jos uvijek nedoreceno.

"Možda i je! Ali netko je uzeo život moje partnerice u zločinu. Vidio sam ulje kako curi niz asfalt dok je njena beživotna plastika ležala posvuda. Horor."

"Beživ-"

"Oke, beživotna plastika - kužim ironiju. No ovo je upravo postalo osobno. Što god se dogodilo Alexu, tko god da se zamjerio njemu i mojoj nebeskoj ratnici - počivala mi u miru - sad ima još jednog smrtnog neprijatelja."
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Leon "Diamond Rider" Majer

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori