The Dasher

Feel like A MONSTER!

Wrestling e-fed
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Ime: Denis Stupar

In-Ring Name: The Dasher

Lokacija: Sarajevo,Bosna i Hercegovina

Opis: Visok 187 cm,Tezak 85 kg,30 godina,Smeđa kosa puštena pozadi sa strane obrijan,Smeđa duga brada,Istetoviran na gornjem dijelu tijela,dok se ne bori voli nositi majicu bez rukava i prsluk.

Priča:Odrastao je sa oba roditelja.Kao mali je bio mirno djete,nije bio nasiljan.U školi je bio dobar učenik te ga je otac upisao u MMA školu u njegovom kraju.MMA je počeo trenirati sa 13 godina sve do svoje 18 godine.Također je volio gledati Wrestling na TV-u.Svoj 18 rođendan nije proveo sa roditeljima već sa društvom u MMA klubu gdje su ga nadrogirali.Tada je prestao trenirati MMA odvojio se u potpunosti od roditelja.Jednog dana kada je krenuo posjetiti svoje roditelje nakon dugo godina saznao je da su mu oca ubili,a majka mu je umrla od brige za djete.Kako nije imao nikoga vratio se MMA-u da skupi nešto para i preseli se.Skupljao je pare na razne načine,kako je znao te se preselio u Njemačku.U Njemačkoj je također imao cilj nastaviti sa MMA-om ali je stekao par prijatelja koji su mu pokazali jednu Wrestling školu.Počeo je dosta učiti o Wrestlingu ostajao po cijelu noć budan gledajući WWE showove i učeći neke nove stvari o Wrestlingu.Zapošljen je u manjoj Wrestling kompaniji od koje je zaradio nešto para,ali je šef kompanije bio primoran zatvoriti je.U kompaniji je dobio nadimak Dasher a o pravom imenu nikome nije želio govoriti.Prijatelje je izgubio jer su otišli dalje svojim putem a u Njemačkoj više nije imao ništa tražiti.Nazvao je par prijatelja sa Balkana te od njih saznao da u Hrvatskoj postoji jedna Wrestling kompaniai,i uputio se tamo.

Finisher: Runnin' with the devil (Underhook Powerbomb) ; Jackhammer (Jackhammer)
Theme Song:
Zadnja izmjena: TheBesir, dana/u 19 kol 2018, 20:29, ukupno mijenjano 8 puta.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Dasher je poslije jučerašnjeg meča bio zaustavljen od novinara i intervjuiran.

Novinari su Dashera pitali što misli o Tariku Ortegi i njegovoj pobjedi.Dasher je rekao:

"Taj kučkin sin nije dostojan pojasa.Ako ga misli osvojiti neka me izazove na meč i osjeti snagu.Neću ga prihvatiti kao prvaka ako se ne smije suočiti sa mnom! Neporaženi borac (smijeh) ? Prije bi rekao neporažena kučka."
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Dasher je ranije otišao sa Showa iz razloga što nije imao nikakvog posla pa je zastao na jedan kratki intervju.

Novinar: "Vaš protivnik u četvrtfinalu je Stevo Lopata,šta mislite o njemu?"
Dasher: "Pa reći ću jednu stvar.Stevo Lopata će ličiti na lopatu kada izađe iz ringa i izgubi taj meč.BWA pojas prvaka je moj!"
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Novinari su umornog Dashera poslije meča našli u Backstageu i odmah ga pitali par stvari oko večerašnjeg meča.

Novinari: "Ključni dio meča je bio kada ste gurnuli sudca.Kako komentarišete to?"
Dasher: "Komentarišem tako da biste se trebali malo informirati o meču ili ga pogledati.Tko je uopšte gurnuo sudca? Nisam ja kriv što taj sudija ne zna da hoda."
Novinari: "Ipak smo svi vidjeli napad Ludog Luje na vašeg protivnika.Zašto ste nastavili meč.Zar ovo nije bila fer borba?"
Dasher: "Kod mene ne postoji fer borba.Vi mislite da ta Lopata kojom sam baratao ne bi uradio isto što i ja da je na mom mjestu? I jedna stvar..Rekao sam da će Stevo ličiti na Lopatu poslije meča sa mnom.Zar ne?"
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Dodana pjesma i finisheri.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

New theme song :D
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Dasher je nakon showa izašao iz arene pred novinare koji su ga zaustavili i postavili neka pitanja.

Novinari: "Što imate reći na događaj koji se desio tokom finala "Kralj Ringa" turnira?
Dasher: "To me trenutno ne zanima fokusiraću se na moj meč na velikom eventu naredne sedmice."
Novinari: "Ali vi nemate najavljen meč?"
Dasher: "Vi niste upućeni,ali Stojko mi je ponudio mjesto u njegovom timu i naravno neću ga iznevjerit.Ta četvorka će naučit lekciju."
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Pri izlasku iz dvorane novinari su nakon šokantnog poteza Dashera u meču željeli pitat par stvari oko toga,na što je on pristao.

Novinari: "Zašto ste pomogli protivničkom timu?"
Dasher: "Rekao sam da će četvorka naučit lekciju.Upravo su naučili jednu o meni."
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Serđo,Serđo,Serđo..Kažeš da sam izdajica? Da nisam definicija osobe? Čudno mi je kako ti voliš puno pričati,za tako malog čovjeka.Preporučujem ti da ostaneš u sobi i plačeš da te poraz ne bi opet dotukao.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Nakon skandala na zadnjem showu Balkan Wrestling Allianca,Dasher se odlučio vratiti u svoj rodni grad Sarajevo.Sa nešto para što je zaradio u BWA odlučio je iznajmiti stan,te je tamo ostavio stvari i krenuo prema jednom klubu u Sarajevu.Tamo se sa gazdom dogovorio sa gazdom da par dana u sedmici odrzi Wrestling treninge na kojima bi mlade momke učio nešto o Wrestlingu pritom i zaradio nešto para,dok se ne snađe za neki veći posao u nekoj Wrestling kompaniji a gazda mu je rekao da prvi mjesec ne mora plaćati prostor.

U jednom dijelu Sarajeva blizu centra grada se nalazi zgrada na kojoj piše "Teretana" a na vratima je zalijepljen papir sa informacijama o Wrestling treninzima.Teretana je išarana grafitima i nije u nekom stanju ali je iznutra boljeg izgleda i posjeduje sve što je Dasheru potrebno za treninge u njegovoj školi.
Zadnja izmjena: TheBesir, dana/u 10 kol 2018, 02:33, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Dasher je narednih par dana intezivno radio na planovima oko svoje Wrestling škole.Dao je naziv školi "Feel Like A Monster" kako bi ga to podsjećalo na njegov rad u BWA.Shvatio je da neće moći sam raditi sve poslove oko toga te je narednih par dana tražio svog prijatelja Adnana.Nakon nekoliko dana je pronašao svog prijatelja Adnana koji je zajedno trenirao hrvanje kao i Dasher,čak i bio u istoj kompaniji u Njemačkoj.Adnan je bio primoran u toj kompaniji uzeti ime "Cooperman".Dasher je obećao Adnanu da će mu isplatiti dogovoren iznos novca čim pronađe neki veći posao te da će mu davati nešto para od članarine.

Kako je shvatio da samo plakat na zidu neće biti dovoljan da privuče određen broj učenika,Dasher je u Sarajevu pronašao momka s kojim se dogovorio da mu napravi Web Stranicu za njegovu školu a Dasher će mu isplatiti koliko je traženo novca.Na toj će se stranici nalaziti sve informacije o Dasherovoj školi hrvanja.Nakon što je sve to rješio,Dasher je zvanično otvorio svoju školu hrvanja.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

The Dasher

Post Postao/la TheBesir »

Dasher je nakon duzeg vremena odlucio nagraditi svoje učenike i pokušao ogranizitati manji event.U tome su mu pomogli i njegovi učenici i saradnici tako što su skupili nešto para te dali pare Dasheru.Dasher je zaposlio par radnika,zauzeo prostor i na otvorenom napravio minijaturni event.Pripreme su trajale nekoliko sedmica i sve je bilo spremno.

Show je trajao oko 1 sat a publika je vani stajala na nogama.Mnogi su došli zbog glavnog organizatora showa i bivše zvijezde BWA,The Dashera.Dasher je otvorio event a nakon eventa otisao i pozdravljao se sa publikom.

Na eventu je prisustvovao i pokoji novinar koje je Dasher primjetio te dan poslije eventa otisao i provjeravao da li ima kakva vijest o njegovom eventu.Međutim naišao je na nešto čemu se nije nadao...Glasinama da se BWA vraća!
Odgovori