Mujo Plovak

Prva Udica Opštine Ustiprača

Wrestling e-fed
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Ime: Mujo Plovak
Lokacija: Novo Goražde, BiH
Izgled:
Kosa: Ćelav
Oči: Tamnosmeđe
Boja kože: Svijetlo crna
Visina: 173cm
Težina: 80kg
Finisher(s): Poklon Odozgo (Curb stomp) - rijetko korišten
Skrivena Sablja (Running punt to an opponent's head)
Rukovanje Sa Smrću (Kimura lock)

Tag Team Finisher(s): Zakopano Blago (Super Hurricanrana (Mujo) + Sit-out Powerbomb (Stevo)
Theme song:



Priča:
Krunisan nagradom "Prva Udica Opštine Ustiprača", Plovak spretan ribar nije postao iz volje ili želje. Za razliku od svojih kolega, za Muju ribarstvo nikad nije bilo nedjeljni hobi ili način za opuštanje uz roštilj sa prijateljima i rodbinom. On nije imao prijatelja. On nije imao rodbine. U detalje oko nestanka njegovih roditelja nikad nije ulazio, i sprječava otkriti. Trinaestogodišnjak bez ikoga, imao je dvije opcije. Mogao se predati. I ko bi ga krivio? Ili se mogao nastaviti boriti, do zadnje kapi suze, krvi i znoja. Krvi koju je njegov otac prolio da bi njega sačuvao, suza kojih on isplače kad god ga se prisjeti. Mujo je izabrao drugu opciju. Lovio je i lovio, ne skidajući oko sa udice ni na trenutak. Bilo je i dana kada Mujin trud ne bi urodio plodom, i često puta je i razmišljao oduzeti sam sebi život. Otac. On je bio njegova najveća inspiracija, njegov razlog da nastavi dalje. Zimi, kada bi se rijeka pretvorila u mnoštvo santi leda, i riba nije bilo, Mujo bi se snalazio. Hrđavim biciklom koje je pronašao u rijeci, putovao bi sniježnim stazama, u potrazi za bilo kakvim poslom. Prositi nije htio. Sve je u životu htio zaslužiti.

Muju kroz prozor gledam već tri sedmice. Obilazi komšiluk u nadi da će se neko smilovati. Obilazi komšiluk, bezuspješno. Kako ovo pišem, Mujo vrti pedale prema kući broj 47.

Mojoj kući.

Danas je Mujin sretan dan.

3 sedmice kasnije

Dosta se promijenilo u Mujinom životu. Humana djevojka darovala mu je besplatno stanište u svojoj kući. Mujo po prvi put nakon očeve smrti, živi normalan život.

U kući broj 47.
Zadnja izmjena: Sake, dana/u 09 srp 2018, 22:00, ukupno mijenjano 3 puta.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Izgled:
Kosa: Ćelav
Oči: Tamnosmeđe
Boja kože: Svijetlo crna
Visina: 173cm
Težina: 80kg

=
► Prikaži “Spoiler”
Zadnja izmjena: Sake, dana/u 12 svi 2018, 00:51, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

slika
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Nakon najnovijeg BWA eventa, veliki predmet diskusije između fanova hrvanja, jeste Mujo Plovak. Kažu da ima karizmu, da se na mikrofonu već zacementirao na samom vrhu kompanije, jednostavno da kad je Mujo tu, tu je i zabava. Ali da kada zvono zazvoni, Mujo bude nadmudren, da ga njegov moral i dobrota, fer plej, sputavaju u uspjehu, krče put do glavnog cilja, BWA World titule.

Mnogi i sami sebe vide u Muji, i forsiranje njegovih šefova da nastupa povrijeđen, ih podsjeća na njih, obične radnike koji su nekad primorani raditi bolesni, samo da bi prehranili najmilije.

Ali on, on je jednostavno prejak da bi ga spriječio neki udarac metalnom šipkom. Mujo je cijeli svoj život udaran najopasnijim oružjem, opasnijim od bilo kakve šipke - sudbinom. I Mujo bi uvijek udario nazad.

Trenutno, ležeći u bolničkom krevetu, gledajući u sivi plafon i udišući miris doktorskih uniformi, dvije stvari su mu u glavi. 10 kila zlata. Zlata BWA titule. I 5 litara krvi.

Krvi Olivera Gerdijana.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sherpa »

Zacementirao na vrhu kompanije po mic skilu, a jedini imao promo :lol:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Najopasnije stvorenje jednog društva je čovjek koji nema ništa da izgubi.

Izgubio sam šansu za osvajanjem BWA titule...

Izgubio sam krediblitet kod fanova, kad sam opet, po ko zna koji put u kratkom vremenu, ostao ležati na podu... poražen...

Izgubio sam funkcionalna rebra kada si me ti prebio metalnom šipkom...

Nemam više ništa za izgubiti.

Kada se konačno sretnemo, jedan na jedan, lice u lice, a znam da hoćemo, jer ako mi ova kompanija ne dadne meč s tobom, ja ću
te pronaći...

Kada to najmanje očekuješ. Na sijelu sa svojom porodicom, čućeš zvono, i na vratima će se pojaviti tvoj anđeo smrti. I imat' će metalnu šipku,
i napast' će te iza leđa, i cijeli tvoj život će ti bljesnuti pred očima.

I kada ti familija shvati da nešto nije uredu, kada pošalju tvoju malu rodicu da vidi šta se dešava, to dijete će biti zauvijek traumatizirano kada vidi tebe. Svog dragog velikog rođaka, koji joj je kupovao omiljene igračke i uvijek se družio sa njom. Vidjet' će ga kako leži na podu, u rijeci vlastite krvi.

Njegovo istrgnuto srce idalje kucajući.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Finisher, check.

Theme song, double check.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Theme song, double check.
Aaaaa prihvatia mi ideju :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST Theme song, double check.
Aaaaa prihvatia mi ideju :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap:
to je bila moja ideja, samo se desilo da si ti to spomenuo prije nego što sam to ja zvanično spomenuo. :cool:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST Theme song, double check.
Aaaaa prihvatia mi ideju :dance: :dance: :dance: :clap: :clap: :clap:
to je bila moja ideja, samo se desilo da si ti to spomenuo prije nego što sam to ja zvanično spomenio. :cool:
Vadi se :dance: :dance:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Ugh, sad mi dođe da je promjenim. :rant:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Ugh, sad mi dođe da je promjenim. :rant:
Worked :dance: :dance:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Tvoji mind gamesi ne rade na meni. :P
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Sake »

Dok je iz dosade surfao po netu, u sekciji predloženih videa na YouTubeu, Mate ugleda snimak s naslovom '1/6/18' i samo tamnom slikom za naslovnicu. Sjeti se da se nastojeći hrvački event održava na isti datum i uzbuđeno klikne na video.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I nakon svega, zapitam se... vrijedi li?

Vrijedi li se svako jutro buditi, sa bolom od glave do pete, i ničim zauzvrat? Sa bolom u duši, kada razmisliš i shvatiš, da je jedan čovjek, pretvorio tvoj dječački san... u noćnu moru.

Ova priča, nema Hollywood završetak. Jer na kraju ovog rata, ja ću imati oduzetu priliku biti krunisan prvim prvakom. Pola moga tijela vjerovatno više nikada neće funkcionirati kao nekad. Moja djevojka, koja me pokupila s ulice, koja je vidjela nešto u ovoj propalici... shvatit' će da sam ja samo to. Pogreška mog stvoritelja, previše dobroćudan i naivan za ovaj svijet. Jednom riječju, luzer.

Ali onda... onda se sjetim prizora Olivera Gerdijana na podu, klečući preda mnom, moleći za moj oprost. Sjetim se cijele dvorane na nogama, vrištući i skandirajući moje ime... sjetim se tih par trenutaka, kad sam osjetio cijeli svijet u svojim rukama. Kad sam vidio nju u publici, skačući sa najiskrenijih osmijehom kojeg će vam neko ikad dati.


Crna slika lagano nestaje, i pojavljuje se Mujo Plovak, sjedeći na trosjedu, do njega prelijepa plavuša.

I nakon svega, zapitam se... vrijedi li?

Plavuša mu dodaje gusarski šešir i povez za oko, koje on odmah i oblači.

Aye.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobar dan. Cijena karata za najnoviji BWA show, molim?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Mujo Plovak

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Aye.
Vrištim :clap: :clap:
slika
Odgovori