Money in the Bank 2017

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la Sake »

Nikad neću zaboraviti trenutak Ellswortha na vrhu merdevina dok cijela publika chanta yes. :lol: Uzbudljiv tease sa Carmellom, dobar tag team meč, očekujem rematch.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la Sake »

Mike Benneettt. Niccceeee. Odličan im je ovo gimmick, mada čudi me da su odmah na main rosteru.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la Sake »

Odličan main event. Dosta dobrih spotova i dva odlična momenta - Shinsukeov povratak i posebno kad on i AJ maknu ljestve i počnu se tući. Za mene *****.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Yaaasssss!!! Carmella <3
Naomi i dalje prvakinja!
Breezango je trebao imat tag team championship meč, a ne bezvezni meč s illuminatima -.-"
wow, al je bio cringey onaj segment s Mike i Mariom
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la Robi »

Hype Bros vs Colons- nema veze šta je preshow, ali wow, čak 8 minuta su dobili.

Ženski MITB meč- Previše sam razmišljo šta bi radio sa Charlotte na lojtrama. Carmella osvaja kovčeg i postaje prva ikad Miss MITB. YES. I sam Trips je reko da vjeruje u nju i ovo je početak nadam se dobre karijere.

Usos vs New Day- očekivan retain i ova priča se nastavlja dalje, malo sam gledo malo(više) ne. Kofi je izvodio lude poteze, bar kolko sam vidio u ono kratko vrijeme.

Naomi vs Lana- Ko je zaslužan za Lanin attire? Ko god da je, hvala ti! Ima još vremena za njen napredak, siguran sam da će bit bolja od eve i sličnih.
Chantali su da žele Ruseva, aj bar malo su se opametili ameri.

Orton vs Mahal- vidio sam legende u prvom redu, oni dvojca šta kopiraju J&J Security su se htjeli tuć s njima, aj ok, nema šanse da ću gledat 20ominutni meč Ortona. I Mahala. Retain. Ma gubi ju on do SummerSlama.

Muški MITB- Holy shit, ovo je bilo jako dobro. Iako mi se čini da je bio jedan botch. Ziggler i Styles, al su se nekako izvukli, nije velika greška, samo nisu bili 100% sigurni što da naprave. Highlight meča mi je Stylesovo višenje i pad. Phenomenal forearm, Zig Zag na ljestvama su bili dobri, Zayn je dominiro isto, Nakamurin povratak je bio dost dobar. Corbin je bio dobar (i očekivano je osvojio) Owens je dobio batina, sve u svemu dobar meč. I dobra odluka, Corbinu će ovo dobro doći, a i kofer je više za heela. A i siguran sam da će bit zanimljivih situacija s njim kao MITB holderom.


Edit: kak sam mogo zaboravit return Marie, i njezinog muža, koji je uzeo njezino prezime :think:
I zaboravio sam napisat nešta o ''divas'' revoluciji. Dajem ruku da je Vinceova ideja bila da Ellsworth zgrabi kofer, ovak su samo žene ispale nesposobne a jobber je pokupio kovčeg i dao Carmelli, prvi ikad ženski MITB meč i ''pobjednik'' je Ellsworth. I pod Ellsworth ne mislim na Jamesa nego na muškog.
Ak niš bar je ljepoo uhvatila kovčeg :lol:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la AlenB »

Ženski MITB meč - ***1/2
Dao bih ovome i veću ocjenu da završetak nije bio retardiran. Trebali su restartati meč nakon ovoga jer ovo je sranje bilo - sudci su se raspravljali, Ellsworth je samo uzeo mikrofon i rekao da je pobjednik Carmella i odmah pobio svaku odluku sudaca, votafak. Al van toga meč je bio super.

Usos/New Day - ***1/2
Super zabavan i energetičan meč s izvrsnim near fallovima pri kraju. Ovakav finish mi ne smeta ovdje jer je ok za nastavak.

Naomi/Lana - **1/2
Nije bilo potpuno loše, Lana je odradila sasvim pristojan leg work, jedino bi volio da je to Naomi više prodala.

Maria i Mike su tu, idemo vidjeti što će biti s njima.

Mahal/Orton - ***3/4
Ovo je bilo milijun puta bolje od Backlasha. Mahalov leg work je bio baš super. Meč je bio drugačiji od svega što smo vidjeli prije jer su radili malo sporijim tempom, no onda je završetak bio čista ludnica. Ortonov napad na Singh braću je bio maestralan i onaj leteći RKO na stol je bio možda i u top 5 RKO-a ikada.

Ascension/Fashion Police - *3/4
Filler meč, ali mi je drago da su FP uzeli pobjedu na PPV-u.

MITB meč - ****1/2
Ludnica od meča. Krenuli su odlično s napadom na Nakamuru, onda je meč malo stao, ali nakon izvanrednog Sunset Flip Powerbomba Zayna, meč je ubacio u triput veću brzinu. Tease za Nakamuru i Stylesa je bio izvanredno odrađen kao i sam Nakamurin povratak koji je očistio ring za sekundu. Svi su bili zvijezde u meču jer su dobili svoju minutu slave, bilo je risky poteza i izvrsnih sekvenca te na kraju ispravan pobjednik.

Mislim da je ovo prekretnica za SmackDown i da će ga ovo vratiti na kvalitetu koju su imali prije WM. Sada su se neke nove priče postavile ili stare nastavile. Iako možda i nekada nije bio dobar, svaki završetak gotovo je ostavio neko pitanje za sljedeći SmackDown i to je zapravo dobro. Meni je ovaj PPV bio veoma dobar, bio bi mi još i bolji da su neki završetci bili bolje odrađeni, no ne mogu reći da sam nezadvooljan.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la Melloo »

Bravo za St.Luis publiku
Da je jos Randy pobjedio bilo bi i bolje :D
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la ejdzejp1 »

MONEY IN THE BANK REVIEW

Hype Bros vs Colons - **1/2
Po meni prilično solidan kickoff meč, po kvaliteti malo iznad prosjeka kickoff mečeva. Ryder je dobio odličnu reakciju publike. Na kraju su Mojo i Ryder očekivano pobijedili, što je ispravna odluka.

Womens MITB ladder meč - ***1/4
Meč mi je zapravo bio dosta dobar. Imale su nekoliko dobrih spotova, dobro korištenje ljestvi, neizvjesnost i kretale su se prema odličnom meču, a onda je uslijedio kraj. Po meni je došao prebrzo, a i ono sa sudijama je po meni bilo loše urađeno. Ideja mi se sviđa, pravilo ladder meča je da je pobjednik onaj koji prvi dođe do briefcasea, a Carmella je od svih u meču prva uradila upravo to. Ali, nije bilo potrebno da Ellsworth ispadne bitniji od sudija.

Usos vs New Day - ***1/2
Još jedan jako dobar meč u kome sam uživao. Zaista su ga jako dobro izgradili i na kraju smo imali nekoliko odličnih near fallova. Botch Big Ea mi nije uticao na konačnu ocjenu meča. Dobar heel work Usosa, ali i Kofi je bio zaista odličan u meču. Takođe mislim da je i ovo mogao biti odličan meč, ali niti ovdje mi se kraj nije svidio. Kraj je imao smisla i otvara prostor za nastavak priče, ali meni bi se više svidilo da su uradili nešto inovativnije, a ne ovakav kraj koji je viđen milion puta gdje heel šampioni namjerno budu count-outani. U svakom slučaju, zadovoljan sam s mečem.

Naomi vs Lana - **
Nije bio DUD kao što sam očekivao da će biti, a nije bio ni loš meč. Po meni je meč bio prosječan. Lana mi je izgledala sasvim solidno u ringu i dobro je napadala nogu Naomi. Cash-in tease mi se svidio. Naomi je na kraju pobijedila što je ispravna odluka.

Fashion Files mi je kao i uvijek bio jako zabavan.

Mike Bennett (ili Kanellis :mrgreen: ) i Maria Kanellis su debutovali. Oni bi mogli biti jako zanimljivi.

Jinder Mahal vs Randy Orton - ***1/2
Kada sam gledao live nisam previše obraćao pažnju na meč, ali sam ga jutros rewatchao i mogu reći da su me Orton i Mahal pozitivno iznenadili. Meč je ustvari bio jako dobar. Orton je očekivano dobio veliku reakciju. Leg work Mahala je bio jako dobar, a i Orton je dobro prodavao tu nogu. Imali su jednu dobru izmjenu udaraca. Ortonovo razbijanje Singh brothersa je ponovo bilo jako zabavno, kao i u prošlom meču, iako je tada Orton trebao biti count-outan ali ok. RKO kroz stol je bio odlično odrađen. Imam još jednu zamjerku na ovaj meč a to je što je kraj bio identičan onome sa Backlasha. Lijen booking, malo inovativnosti ne bi škodilo. Jinder je ostao šampion i ja sada nemam nikakvu ideju ko bi mogao biti sljedeći izazivač za titulu.

Breezango vs Ascension - *1/2
Samo sam se nadao da neće biti impromptu filler mečeva na showu, a ovo je bio jedan. Ali, oprostit ću im ovo jer meč nije bio nasumičan i imao je priču iza sebe. Što se tiče samog meča, nije dobio puno vremena i za to vrijeme nije bio baš dobar. Meč je služio samo da Fashion Police dobiju pobjedu na PPVu.

MITB ladder meč - ****1/2
Main event je bio stvarno sjajan, upravo kao što sam i očekivao. Napad Corbina na Nakamuru prije meča je bio stvarno dobro odrađen. Nakamura je maksimalno zaštićen, a Corbin je pokupio dosta heel heata. Meč nije počeo baš odlično i već sam se počeo brinuti da neće ispuniti moja očekivanja, ali nakon odličnog Sunset Flip Powerbomba od strane Zayna meč je prešao na razinu više. Bilo je stvarno puno odličnih spotova, kao što je Chokeslam Corbina kroz ljestve, Ushigoroshi Stylesa kroz ljestve, već spomenuti Sunset Flip Powerbomb, Dragon Suplex Zayna Owensu na apronu, što je zapravo bio odličan callback spot na njihov prošlogodišnji meč. Povratak Nakamure i njegov rampage i čišćenje ringa su takođe bili odlično odrađeni. Ali, moj omiljeni trenutak u meču je bio staredown Stylesa i Nakamure, te njihov sukob i sjajna sekvenca poteza. Corbin je uzeo pobjedu nakon što je oborio ljestve na kojima su bili dva fan favoritea, te se popeo i skinuo briefcase. Ispravna odluka o pobjedniku, Corbin je do sada odlično građen i ovo je bila kruna. Samim mečem sam jako zadovoljan. Bio je bolji od prošlogodišnjeg MITB meča, a i od Fatal 5-waya sa ER. Meč je postavio puno feudova i sada je dosta direkcija kojima WWE može krenuti (Styles-Owens, Styles-Nakamura, Nakamura-Owens, Sami-Owens, Nakamura-Corbin...).

Ovaj PPV mi je bio solidan, nije me razočarao. Jedino čime sam razočaran su krajevi ženskog MITB, Jinder-Orton i Usos-New Day. Ali, mečevi su bili onakvi kako sam i očekivao, jedino je možda ženski MITB malo podbacio i imali smo odličan main event. Meni je Backlash bio malo bolji upravo zbog booking odluka na ovom PPVu, ali ovaj PPV mi je bio dosta bolji od ER. I da, zamalo da zaboravim, moram pohvaliti publiku u St. Louisu, stvarno su bili odlični. 6.25/10
Zadnja izmjena: ejdzejp1, dana/u 19 lip 2017, 15:46, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la emirates »

Ja ne vjerujem koliko ljudi pizde na finish zenskog mitb. Mogu shvatiti da ti se nije svidio finish, ali tvrditi kako je ovo seksizam koji salje poruku da zene trebaju da se drze kuhinje je ignorantno do boli.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la AlenB »

Lol, to još nisam nigdje pročitao. Meni se nije svidio samo jer je Ellsworth donio odluku o meču umjesto sudaca. No ovo što si ti naveo da govore nema smisla jer nema veze s ovim mečom.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la emirates »

Komentari na 411mania, i u dosta manjem broju na redditu. Kao wwe salje poruku kako zene trebaju muskarca kako bi pobijedile i dokazuju da su inferiorne. Gluparije koje nemaju veze sa razumom, a kamo li matchom. Da su uloge obrnute i da je zena pomogla muskarcu, niko ne bi ni pisnuo. Ali ono, ta stranica je stvarno uzasna po tom pitanju, i razbacuju rijeci poput seksizam i rasizam na dnevnoj bazi.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la FilipS »

Orton tuče izvan ringa Singh braću, sudac ne odbrojava. WTF
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la TheViper »

Women's MITB ***1/4
Tag Team ***1/2
Naomi-Lana **
Mahal-Orton ***
Breezango-Ascension **
Men's MITB ****1/2

Solidan PPV, iako je po rezultatima bio jako predvidiv. Tag team match je bio zabavan, Women's MITB i isto bio dobar, ali mi je zasmetalo to sto je Ellsworth vazniji od sudija. Mnogi su za Orton-Mahal davali vece ocene, ali meni nije bio ni losiji ni gori nego sa Backlasha, smeta mi sto su zaboravili na pravila i Orton nije izgubio na CO. Main event je odlican, iako mislim da je Nakamura trebao bolje da sella povredu, Zayn je bio fantastican. Drago mi je zbog Corbina, ovo mu je trebalo. Mislim da nece biti cash in pre SummerSlama. Ostalo su bili filleri, bio mi je dobar tease Carmellinog cash ina.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Money in the Bank 2017

Post Postao/la ~MandyRose~ »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ja ne vjerujem koliko ljudi pizde na finish zenskog mitb. Mogu shvatiti da ti se nije svidio finish, ali tvrditi kako je ovo seksizam koji salje poruku da zene trebaju da se drze kuhinje je ignorantno do boli.
da je Maryse zgrabila kofer 2010. onda bi vikali "Progress!111", a ovo dolazi od women's wrestling fana. Bas nemaju veze s vezom.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori