Fastlane 2021

Za WWE događaje koji su iza nas

Ocenite PPV

Anketa je završila: 29 ožu 2021, 10:54.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
3
60%
4
2
40%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 5

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Maki »

Kakav je push Nakamura dobio nakon onog gauntleta. Wow.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17537
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Fastlane 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:Kakav je push Nakamura dobio nakon onog gauntleta. Wow.
Nije nikad bio plan pushat ga. Dali su mu par jakih nastupa i vratili stari theme jer preko njega žele mlađe gradit pa su mu išli vratit relevantnost
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Kakav je push Nakamura dobio nakon onog gauntleta. Wow.
Nije nikad bio plan pushat ga. Dali su mu par jakih nastupa i vratili stari theme jer preko njega žele mlađe gradit pa su mu išli vratit relevantnost
Pa nisu baš uspjeli u tome.

Joj mislim da Edge uzima na WM a to mi se ne sviđa.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Maki »

Ajme kako loša gluma u onoj Banks Belair konfrontaciji. I onda je Belair ispala tako jadna jer je primila šamarčinu a onda je krenula pokazivati na Mania znak umjesto da se zaletila za Banks.
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1156
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Jovic »

Nisam nesto zadovoljan nacinom na koji su povratili Fiend-a..
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la DVW »

Vidio sam samo od PPV Fienda. Jel valjalo išta?
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la TheViper »

Glasajte
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17537
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Fastlane 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:Kakav je push Nakamura dobio nakon onog gauntleta. Wow.
Nije nikad bio plan pushat ga. Dali su mu par jakih nastupa i vratili stari theme jer preko njega žele mlađe gradit pa su mu išli vratit relevantnost
Pa nisu baš uspjeli u tome.

Joj mislim da Edge uzima na WM a to mi se ne sviđa.
Đizs Vince don't do it :pray:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni iznenađujuće dobar show.Kasnije ću opisati detaljnije.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Loše vijesti:
► Prikaži “Spoiler”
Dobre vijesti:
► Prikaži “Spoiler”
Oboje se slažem.pogotovo drugo :D .
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:
Dejan Jovic je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Tako Rano?
I mene je zacudilo,srecom vidio sam jednu od najboljih stvari za sad u ovoj godini.
Na šta misliš?
Raspad Retribution-a. :D
To je dobro,samo je problem ako Alija prikažu kao nesposobnog idiota.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Riddle vs Mustafa Ali- Solidan meč,mogao je biti i bolji,ali sve u svemu zanimljivo.Svidio mi se potez kojim je završen meč.Ono poslije meča može biti dobro generalno,ali loše za samog Alija.

Nia Jax and Shayna Baszler vs Sasha Banks and Bianca Belair- Iskreno bezveze meč,nije mi sjeo nikako.Kraj je jako glup,i izgleda da Banks ide ka heel turnu.

Big E vs Apollo Crews- Bilo je i dobrih i loših momenata,svidio mi se onaj silovit početak Big E-ja,i Apollo je imao dobrih momenata.Kraj mi se nije svidio previše je konfuzan.Ne mogu reći da je loš meč,ali nije mi ni za pamćenje nije mi ništa bolji od običnog Smackdown meča.

Braun Strowman vs Elias- Prejadno :doh: .Najobičniji squas,meni najlošiji meč.Moram priznati da mi se sviđa Shaneova majica "Stupid Express" :mrgreen: .

Seth Rollins vs Shinsuke Nakamura-jako dobar meč,bilo je puno preokreta i odličnih poteza.Meč pun akcije koji mi je brzo prošao.Ne smeta mi ni izbor pobjednika.

Drew Mcintyre vs Sheamus- Moram priznati stvarno dobar meč.I ovo je stvarno bilo zanimljivo gledati.Kraj je možda mogao biti spektakularniji,ali ne umanjuje kvalitet meča.

Alexa Bliss vs Randy Orton- Samo ću reći očekivao sam ono što se desilo.Nije bilo nekih elemenata meča pa to ne mogu ni komentarisat.

Daniel Bryan vs Roman Reigns- Sjajno,stvarno sam jako uživao gledajući ovo.Možda su malo pretjerali sa akcentom na Bryanov "yes lock",ali bilo je itekako dobrih poteza.Izbor pobjednika i kraj mi se sviđa.

S obzirom da je ovo meni jedan od nebitnijih PPV-a bilo je dobro.Nekoliko stvarno dobrih mečeva.Seth i Nakamura su mi pozitivno iznenađenje,a Big E i Apollo negativno od njih sam očekivao više.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Jobber29
Rank 4
Rank 4
Postovi: 66
Pridružen/a: 16 ožu 2021, 23:49
3
Lokacija: Mostar
Kontakt:
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Jobber29 »

Riddle (c) vs. Mustafa Ali - cool završetak s finisherom sa middle ropea, nadam se da će Ali ostat heel unatoč raspadu Retributiona(što je definitivno dobra stvar za sve uključene)
Nia Jax and Shayna Baszler (c) vs. Sasha Banks and Bianca Belair - očekivan rezultat, totalno mi je čudna bila cijela ova "suradnja" Sashe i Biance, i ovaj završni segment sa šamarom mi nije nimalo imao smisla.
Big E (c) vs. Apollo Crews - dobar početak meča sa letećim spearom i tempom al nakon toga ništa pretežito zabavno, pogotovo kraj meča mi je tolika zbunjoza i definitivno botchmania materijal.
Shinsuke Nakamura vs. Seth Rollins - dobar meč sa dobrim tempom i potezima za moj ukus, #SETHROLLINSDRIP #SRD dobar promo sa Sethovim drip gameom, Reginald VS Seth Rollins dream WM #DRIP meč. :pray:
Drew McIntyre vs. Sheamus - zadnjih nekoliko tjedana su me razmazili dobrim mečevima i ovaj nije bio ništa drugačiji, osjetila se ta pozitivna kemija između dva dobra prijatelja i pružili su za mene super zanimljiv i zabavan dvoboj, šteta što nije bilo većeg značaja osim "ponosa" na liniji u ovom meču.
Alexa Bliss vs. Randy Orton - ako je u BigE/Crews bilo materijala za botchmaniu, onda je ovdje bilo mnoštvo materijala za "CringeManiu".
Roman Reigns (c) vs. Daniel Bryan - veoma dobar meč, sa zanimljivim taktičkim pristupom Bryana od početka, Edge mi pri kraju djelovao kao da ne zna je li došao ili pošao.. Nadam se da je ovo sve što se dogodilo u ovom meču potvrda triple threat meča na WM.

Sve u svemu, stvari koje ću najviše pamtit sa ovog PPV - tap out Reignsa i facepaint Drewa u bojama Škotske, nadao sam se da će se i Sheamus pojaviti u facepaintu Irske pa da to bude pravi otočki dvoboj.
Zadnja izmjena: Jobber29, dana/u 22 ožu 2021, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la TheViper »

Reigns/Bryan, jel po vama bolje nego 2015? Možda to pogledam, eventualno Drew/Sheamus.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17512
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Reigns/Bryan, jel po vama bolje nego 2015? Možda to pogledam, eventualno Drew/Sheamus.
Meni su oba dobra,teško mi je reći koji je bolji.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Odgovori