Fastlane 2021

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori

Ocenite PPV

Anketa je završila: 29 ožu 2021, 10:54.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
3
60%
4
2
40%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 5

Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1147
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Jovic »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la HunterDX »

Bryan i Roman su mi bili sjajni, forsiranje Yes-L mi imasmisla, jer je Bryan pretio da će Roman tapkati.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9093
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bryan i Roman su mi bili sjajni, forsiranje Yes-L mi imasmisla, jer je Bryan pretio da će Roman tapkati.
Pa i jeste tapkao. :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bryan i Roman su mi bili sjajni, forsiranje Yes-L mi imasmisla, jer je Bryan pretio da će Roman tapkati.
Pa i jeste tapkao. :lol:
Jeste tapkao, ali nije izgubio. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24556
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Maki »

Nikakvo tapkanje, imao je spontano grčenje mišića ruke.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9093
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bryan i Roman su mi bili sjajni, forsiranje Yes-L mi imasmisla, jer je Bryan pretio da će Roman tapkati.
Pa i jeste tapkao. :lol:
Jeste tapkao, ali nije izgubio. :D
Pa sudija... :rant:
Znaš da je nama grobarima uvek sudija kriv. :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bryan i Roman su mi bili sjajni, forsiranje Yes-L mi imasmisla, jer je Bryan pretio da će Roman tapkati.
Pa i jeste tapkao. :lol:
Jeste tapkao, ali nije izgubio. :D
Pa sudija... :rant:
Znaš da je nama grobarima uvek sudija kriv. :lol:
Čak i posle čistih poraza tražite krivca. :mrgreen:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10346
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Meltzer

Ali vs. Riddle: 3.25
Banks & Belair vs. Baszler & Jax: 2.25
Big E vs. Crews: 1.25
Elias vs. Strowman: 1
Nakamura vs. Rollins: 3.25
McIntyre vs. Sheamus: 4.25
Bryan vs. Reigns: 4.5
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57812
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da ste ovo i svi rekli, da je početak ppva bio dno
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17412
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Big E vs Crews je prvih dvadesetak sekundi bilo uzbudljivo, mislio sam da ćemo imati dobar meč. Ostatak meča dosadan, undercard katastrofa, pa čak je i Rollins vs Nakamura (iako nije loš meč) bio dosadan malo. Zadnja dva meča sjajna.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10346
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Markovic619 »

Shayna Baszler & Nia Jax vs. Sasha Banks & Bianca Belair (WWE Women's Tag Team Championship)
Kako me ovo nije interesovalo pa to je cudo. Stvarno ne znam sta je WWE-u i njihovim timovima. Prvo imamo sampionke koje su feudale pa su tim a izazivaci imaju mec za mjesec dana pa sad su tim. Nikom ovo ne moze pomoci. Mec slab, bilo je par solidnih stvari ali ipak slab. Zavrsnicu ne zelim spominjati kako je uzasna. Muka mi je od ovih glupih - retardiranih - debilnih zavrsnica. Post match segment takodjer los. Bog pomogo **

Big E vs. Apollo FOREEEEVEEEER (Intercontinental Championship)
Dobra stvar je sto Apollo ima gimmick, losa stvar je sto mu je ovo gimmick. Pet minuta... I bilo je onako. Svidjelo mi se na pocetku kad je Big E bio agresivan. Posle je i Apollo imao par finih suplexa. Zavrsnica uzasna v2. Uradjeno kako bi nastavili njihov feud za WM. Dajte ljudima 15 minuta slobode u ringu i imacete MOTYC *1/2

Braun "D KamiJon" Strowman vs. "D Muzicar" Elias
Dobra stvar je sto nismo dobili mec Shanea i Brauna, losa stvar je sto cemo taj mec dobiti za WM. Ovo je trajalo skoro 4 minute iz nekog razloga. Trebalo je trajati 7 sekundi i cao. Ovako mora dobiti *

Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura
U svakoj normalnoj kompaniji oni bi imali jedan od najboljih meceva godine. Ali nazalost WWE nije normalna kompanija pa ce kod njih ovo biti samo dobar mec. Bar smo vidjeli dobrih kickova ako nista ***

Drew McIntyre vs. Sheamus
Gledao sam njihov prvi mec na Rawu, bio je jako dobar. Jedan od boljih singles matcheva na Rawu u zadnje 3-4 godine. Ovaj je bio takodje dobar. Drewu ne stoji face paint. Bio je ovo jako dobar brawl ali na neke trenutke dosadnjikav. Nekoliko dobrih spotova, kao sto je onaj pad Sheamusa u Thunderdomeu, klizanje koje je bilo neuspjesno ali dobra ideja barem. Pad kroz stol i Future Shock DDT na stranicu stola su bili dobri spotovi ***1/2

Alexa Bliss vs. Randy Orton
Meni ovo izgleda kao jako zanimljiv feud. Odlican promo package prije meca. Meca nije bilo kao sto se ocekivalo. Orton je ganjao Alexu, ona je imala neke moci i igrala se sa njim. Povratak Fienda iz mrtvih (bukvalno) dobro odradjen. Njegov novi look mi se svidja. Izgleda jos vise creepy. Alexa Bliss je napokon zanimljiva.

Roman Reigns vs. Daniel Bryan (Universal Championship)
Sta bi sa onim tag team mecem? Zar nije to bilo potvrdjeno. Bar su napravili razlog zasto Bryan opet ima mec za Universal titulu sto mi se svidja. Mec je dosta licio na japanski main event klasik gdje je psihologija dobra i prvi dio meca je tehnicki wrestling. To je dobro odradjeno ali je bilo dosadnjikavo. Storytelling kroz mec jako dobar. Ne znam sta da mislim o finishu meca. Mislim da su postigli ono sto su htjeli, Reigns je tapkao, sudija nije to vidio i Edge je iz nekog neobjasnjivog i nama cudnog razloga turnao. To je uradjeno kako bi ubacili Bryana u pricu izmedju Reignsa i Edgea. Jey Uso nije bio potreban. Smeta mi sto u svakom Reignsovom mecu je velika doza overbookinga ***3/4

Prvi dio showa katastrofa, drugi dio mnogo bolji ali ipak bez odlicnog meca.

5.5/10
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la Maridius98 »

Gledati ovo ili ne gledati? Pisati recenziju ili ne pisati?
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13763
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la AleksaVP »

Evo ti iznad post..
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Fastlane 2021

Post Postao/la ejdzejp1 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST U svakoj normalnoj kompaniji oni bi imali jedan od najboljih meceva godine.
Da je Nakamura ikako dobar od 2016/17 složio bih se, ali počinjem misliti da sam ja jedini koji zapravo gleda njegove mečeve. Čovjek više nije dobar i ne pokušava da bude dobar. Dosta je polomljen u NJPWu, donekle je adaptirao rad na to u prvih par godina gdje se fokusirao na psihologiju ali kasnije ga je prestalo biti briga i počeo je raditi u slowmotionu. Došao je u WWE za dosta lakši novac i u skladu s njegovim radom je baš ondje gdje treba biti na cardu.

Drew McIntyre vs. Sheamus - No Holds Barred meč
Generalno ništa nije bilo specijalno pogrešno s ovim mečem, osim činjenice da su jednostavno uradili previše stvari i to u jednom trenutku pređe u teritoriju overkilla i nije više zanimljivo. Neke stvari su mi se svidjele, dobro su prikazali blood feud intenzitet i njih dvojica su jako dobri u uspostavljanju face i heel uloge čak i u jednom ovakvom meču. Međutim, nakon određenog vremena me jednostavno nije bilo briga jer je bilo previše. RAW meč je bio bolji. ***

Randy Orton vs. Alexa Bliss
Ne znam stvarno šta bih rekao na ovo. Ovo je takav meč da se može percipirati ili kao nešto najgore u wrestlingu ikada ili kao nešto jako dobro, a za mene niti jedno niti drugo nije tačno. Jednostavno mi je samo nekako bilo tu, odradili su otprilike onakav meč kakav sam i očekivao, Orton niti jednom nije imao fizički kontakt sa Alexom a ova je koristila natprirodne moći. Fiend se vratio što je isto bilo očekivano, ali ne mogu baš reći da me pretjerano briga. Okej valjda.

Roman Reigns vs. Daniel Bryan - WWE Universal titula
Veliki meč odrađen baš onako kako bi trebao biti odrađen. Početak je bio jako dobar, Bryan je u wrestling aspektu dosta bolji i bukvalno kontrira Reignsu sve, ali Reigns ima veliku fizičku nadmoć pa mu je dovoljan jedan headlock da Bryanu zaustavi momentum. Međutim, kako meč odmiče, ta fizička nadmoć postaje sve manje i manje bitna, Bryan dobija sve više ofanzive i dolazimo do finishing stretcha koji je bio odličan. Sjajan submission strugle kod prvog Yes Locka, generalno odlično tajmirana akcija i selling, a onda je došao kraj koji je bio clusterfuck, ali za postavljanje 3-waya na Maniji mislim da je odradio posao. Bryan slučajno udara Edgea, ovaj ga košta meča, Uso je bio tu da da dojam da Bryan nema šanse da pobijedi i na kraju krajeva Bryan uspijeva tapoutati Reignsa. Meni lično super, klasična progresija velikog meča i dosta velika dužina, ali niti u jednom trenutku nije bilo dosadno jer su se igrali sa pacingom. Bryan je ubrzavao, Reigns usporavao i ispalo je super. ****
slika
Odgovori