NXT TakeOver 31

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST fake
Ne, nego jer je loše.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la SwitchBlade »

Damian Priest vs. Johnny Gargano - prilično dobar opener. Na početku sam bio zabrinut, jer mi se činilo da će stvari biti dosta nespretne između njih dvoje. Kako je vrijeme odmicalo, krenulo je na bolje, što je dovelo do nekoliko vrlo kul sekvenci koje možda nisu bile najglađe, ali ipak su uspjeli postići svoj primarni cilj. Bila bi potpuno kriva odluka da je Priest izgubio, jer njegova vladavina tek počinje. Što se tiče Gargana, vrijeme je za main roster nažalost. Nema više što dokazivati ovdje, budući da je postigao sve što se može u NXT-u. ***1/2

Kushida vs. Velveteen Dream – iznenađujuće zabavan meč s dobro ispričanom pričom. Iako, ne mogu se oteti utisku da je ovaj susret osmišljen samo kako bi se Dreama kaznilo. Ne vjerujem da ova pobjeda i agresivna strana Kushide predstavlja nešto totalno novo, no vrijedi vidjeti. ***

Santos Escobar vs. Isaiah “Swerve” Scott – u ovom meču nije bilo ništa pretjerano spektakularno. Bio je to samo niz vrlo dobro izvedenih spotova koji su stvorili osjećaj stvarne konkurencije između dva hrvača. Meni je Escobar strašan hrvač, te pokazuje sve naznake da bi mogao biti velika zvijezda u NXT-u. Također, sviđa mi se ova cjelokupna Legado del Fantasma estetika, nešto sasvim drugačije od onoga što WWE obično radi sa svojim meksičkim hrvačima. Jedan od boljih Cruiserweight mečeva koji su imali u posljednje vrijeme. ***3/4

Io Shirai vs. Candice LeRae – sasvim solidno. In-ring akcija je bila dobra što je bilo za očekivati, ali tijekom susreta je bilo očito da su čekali na određeni trenutak, što se onda ispostavilo kao konačni overbooking. Zbog čega sam donekle izgubio interes za ovaj meč. ***1/4

Finn Balor vs. Kyle O’Reilly – fantastičan Main Event u kojem su Finn i KOR isporučili apsolutni klasik. Znao sam da će ovo biti jako dobar susret, ali momci su totalno nadmašili moja očekivanja. Riječ je o sporijem meču koji se temeljio na odličnom grapplingu i fizičkom radu, s pričom gdje je svaki potez imao neko značenje. KOR ima jedinstveni stil koji ga čini tako elitnim natjecateljem, a Finnova čvrstoća bila je njegov veliki kompliment. Za mene je ovo bez sumnje pet zvjezdica, jer se ne sjećam kad sam zadnji put gledao ovakav NXT ME, a da sam uživao u njemu svake minute. Čak nisam u Gargano/Cole mečevima toliko uživao. Presretan sam što je KOR dobio ovakvu priliku i nadam se da će ovo biti prva od mnogih u budućnosti. Definitivno MOTYC. *****
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver 31

Post Postao/la Maki »

Nije Gargano postigao ni 20% onog što je mogao u NXTu, ali vrijeme je za main. Trebao je otići poslije XXV, ovo je sad samo ubijanje nekad dobrog karaktera.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la ejdzejp1 »

Damian Priest (c) vs. Johnny Gargano - NXT North American titula
Nisam bio nešto pretjerano zainteresovan za ovaj meč jer mi je davno dosadila Johnny Gargano formula, niti sam nešto pretjerano oduševljen nakon odgledanog meča ali mogu reći da je bilo jako dobro. Otprilike sve što bi mogli očekivati od Gargana, miksano sa Priestovim unikatnim movesetom. Posebno mi se svidio jedan pametan heel spot kada je Gargano gurnuo security likove da prime Priestov dive. Sve u svemu jako dobro iako malo overkillano, Johnny treba na main roster. ***3/4

KUSHIDA vs. Velveteen Dream
Koliko god da je KUSHIDA bio loše korišten do sada, ovaj meč ga je vratio na mapu kao ozbiljnog igrača. Struktura mi se jako svidjela, KUSHIDA je bio dosta agresivniji nego prije i bio je bolji u ringu, dok je Dream na sve moguće načine pokušavao uzeti pobjedu. KUSHIDA je imao nekoliko sjajnih tranzicija i kontri u Armbar, te mi se jako svidio spot kada je Dream uradio Purple Rainmaker, ali nije mogao odmah coverati zbog rada na ruci kroz cijeli meč. Dosta dobro, LOL na ljude koji govore da je KUSHIDA heel turnao. ***1/4

Santos Escobar (c) vs. Isiah "Swerve" Scott - NXT Cruserweight titula
Ovaj meč je pokazao najveći problem Cruiserweight divizije trenutno, a to je činjenica da se u potpunosti stapaju sa ostatkom NXT rostera i ni po čemu ne odskaču kao posebna divizija. Koliko god da više vremena dobivaju na NXTu, mislim da bi ova divizija trebala biti posebna a to na NXTu nije. Što se samog meča tiče, ovo je bila priča dva meča. Prvi dio je bio neinteresantan, iako ne loš, ali su izmjenjivali poteze bez ikakvog heata ili nekakve kompleksne strukture, bilo je bazično koliko može biti. Ali, ovo je jedan pokazatelj kako uplitanje vanjskog faktora u meč nije loše ako se dobro iskoristi, a ovdje su to iskoristili odlično. Uplitanje Legado del Fantasme je unijelo potrebnu napetost i energiju u meč, te je sve nakon toga bilo sjajno, a pogotovo kraj gdje je Escobar iskoristio nezaštićeni dio između turnbucklea i ringposta s kojeg je skinuo zaštitu na početku meča. ***3/4

Io Shirai (c) vs. Candice LeRae - NXT Women's titula
Jedan od dva meča za koja sam bio baš zainteresovan zbog njihove historije i činjenice da je ovo prvi izazivač za Shirai koji ima šanse da osvoji titulu dijelom zbog njihove historije, a dijelom zbog toga što nije bilo baš izgledno da će oba Gargana ostati bez pojasa. I, mogu reći da sam dobio ono što sam želio. Vjerovatno dvije meni najdraže wrestlerke na NXT-u rade ono što rade najbolje. Nije bilo baš toliko dobro kao njihov meč od prošle godine, rekao bih da je falila publika da to digne na viši nivo. Međutim, nemam nekih većih zamjerki. Izdvojio bih sjajnu tranziciju iz Crossfacea u pin, a zatim u Gargano Escape, te Johnnyevo uplitanje pri kraju, što je doprinijelo neizvjesnosti. Odličan meč. Ember i Toni sada čine situaciju oko ove titule jako zanimljivom. ****

Finn Balor (c) vs. Kyle O'Reilly - NXT titula
Iz ovog meča mogu izvući jednu konstataciju - ovaj meč je napravljen za mene. Takođe, O'Reilly je zvijezda meča. Balora treba pohvaliti za dobro odrađen posao pogotovo u trenucima kada je krenuo heelati, ali Kyle je razlog zbog kojeg je ovaj meč bio toliko dobar. Sjajno je iznio ulogu čovjeka koji 15 godina čeka na ovakvu priliku, te je unio intenzitet i emociju, da ne spominjem sjajan selling. Dosta grapplinga i sjajnih tranzicija iz jednog holda u drugi, takav wrestling mi je vjerovatno najdraži. Dugo vjerujem da je O'Reilly najbolji hrvač u Undisputed Eri, a ovaj meč je to potvrdio. Fantastično. ****1/2

Jako dobar show, dosta bolji od prethodna dva TakeOvera koji su bili i tamo i ovamo.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la The A-Lister »

Dosta dobro, LOL na ljude koji govore da je KUSHIDA heel turnao. ***1/4
Ovo poslije meča bi inače bio heel turn, ali mislim da se u ovoj situaciji dogodilo upravo suprotno.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la ejdzejp1 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ovo poslije meča bi inače bio heel turn, ali mislim da se u ovoj situaciji dogodilo upravo suprotno.
ma ni pričom nisu nagovijestili da bi ovo trebao biti heel turn, KUSHIDA je jednostavno bio dosta agresivniji jer ga je Dream naljutio
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la Sherpa »

I mene bi naljutilo da moram raditi s dreamom. Sjetiš se Omege s obom curicom i misliš kako je on imao bočjeg protinika.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la SwitchBlade »

It was reported today by Bryan Alvarez on Wrestling Observer Live that O’Reilly is OK following the post-Takeover injury concern last night. This could be an indication that O’Reilly did not suffer a significant injury like a concussion or something that will cause him to miss a significant amount of ring time.

On a related note, it was also reported on Wrestling Observer Live that Balor called for last night’s match to end early. While the plan for the finish all along was likely the double stomp and the Coup de Grace, it was speculated that they had a few more moves planned for the finish, but they went ahead and ended it a minute or two early, likely due to concern over their minor injuries. Both competitors were bleeding from their mouths during and after the bout.

As we’ve noted, Triple H announced during his post-Takeover media call that Balor was taken to a local hospital for x-rays on his jaw, and that O’Reilly was being checked out backstage at the Capitol Wrestling Center while the call was taking place. WWE later announced that O’Reilly suffered several broken teeth during the match, but was being evaluated for additional injuries, and that Balor was taken to a local hospital for CAT scans to get checked out for potential facial fractures.

There’s no word yet on what Balor’s condition is today, but O’Reilly seems to be alright. It will be interesting to see if both competitors are kept out of the ring for a few weeks.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TakeOver 31

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Priest-Gargano: 3.75
Kushida-Dream: 3.25
Escobar-Swerve: 3.75
Shirai-LaRae: 3.75
Balor-O’Reilly: 4.5
Odgovori