NXT TakeOver: XXX

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la TheViper »

Za sada je najavljen ladder mec za NA titulu.

Ocekujem da ce za NXT titulu biti Lee vs Kross.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maki »

Očekujem da NXT po ko zna koji put ubije svoje faceove.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la TheViper »

Jbt ovo ladno danas, kod mene nikakav hype, ali pogledacu. Valjda ce biti dobrih meceva.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Jbt ovo ladno danas, kod mene nikakav hype, ali pogledacu. Valjda ce biti dobrih meceva.
Isto. Nula hypea.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6659
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Online

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la SwitchBlade »

Zainteresiran sam za ladder meč i Shirai/Kai, ostalo slabo, no budem pogledao sve.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maki »

NXT tone sve dublje i dublje.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maridius98 »

Propast...
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maki »

Finn Balor vs Timothy Thatcher
Potpuno neupečatljivo. Komentatori su bili užasni, zakašnjele i neuvjerljive reakcije. Ovdje su htjeli ići na taj "tehnički" stil pa je Thatcher radio submissione tipa Bow and Arrow, Kimura, fokusiranje na nogu. No takav stil se mora vješto odraditi inače to postane samo dosadno hvatanje na patosu. Nažalost ovdje je to bilo. Ništa posebno ni Balor nije napravio. Tipični potezi, Coup de Grace, 1916 za kraj. Stvarno bezveze.
4/10

Ladder Match
Očekivano MOTN. Odmah na početku smo imali humor kad je Grimes izvukao one dječje ljestve, pa kad su ga razvukli od dvije ljestve, Reed je imao lijep Senton na ljestve mada to logički nema smisla nikakvog. Bilo je kul stvari tipa kad je Gargano poslao Grimesa i Dreama na ovu dvojicu a on se odmah krenuo penjati, pa onaj Grimesov Powerslam na ringsideu. LeRaein dolazak je bio očekivan i logičan i donio nam je prejak spot kad se Reed bacio na Gargana sa vrha ljestvi sa Candice na leđima. Naravno treba istaknuti i prejak spot kad je Dreama udarila titula u glavu i onda je skontao da je može skinuti. Pobjednik odličan, pravi izbor, nek i NXT nekad nešto dobro booka. Odličan spotfest.
9/10

Adam Cole vs Pat McAfee
Ovo je bilo ultra dobro. McAfee se jako dobro pokazao. Skok na ringside na sve, flip sa top ropea, Superplex. Naravno bila je i ta jedna duža sekvenca gdje se meč usporio i gdje je McAfee dominirao da se prikrije njegovo neiskustvo no sem toga je bilo sve super. Cole je opet ispao jak jer je imao par čudesnih kickoutova i naravno kraj je bio prejak kad ga je ipak odlučio dovršiti Panama Sunriseom, a ne Last Shottom. Drago mi je što je Cole dobio jer ipak ne bi imalo smisla drugačije, no i McAfee je ispao jak i ako se odluči baviti kečerima za prave, ima jaku podlogu.
8/10

Io Shirai vs Dakota Kai
Ovaj meč je imao takvu WWE generičnu formulu. Shirai je krenula jako, ne heel je preuzeo inicijativu jer je Kai nabila Shirai od stub i onda je dominirala što je usporilo meč na nulu. Shirai se vratila lijepim Flapjackom i 619om, onda je fino stompala Kai od apron. Imali smo brutalan spot kad je Kai roknula Shirai glavom od corner no to je bilo poništeno činjenicom da je Shirai to no sellala i bukvalno sljedeće sekunde se izmakla i uzela prednost. Shirai je onda lupala Meteore od corner, imali smo i ref bump pred kraj koji je bio potpuno bespotreban jer Ripley nije došla tad da spasi Shirai što bi imalo smisla (a i zaštitilo bi Kai) već tek poslije meča. Shirai očekivano uzela, heel Kai ostaje najgluplji gimmick ikad.
7/10

Keith Lee vs Karrion Kross
Zašto? Zašto? Zašto? Meč kao meč je bio dosadan. Zapravo je fino krenulo kad je Lee oborio plexiglass svojom šakom i mislio sam da ćemo i dobiti fin hoss fight. Jok. Krossov "rad" na Leejevoj ruci je ubio meč. Trajao je beskonačno i kad je prestao najupečatljiviji potezi su bili Clotheslineovi obojice, Leejev Powerslam i Krossov DDT i Leejev Spirit Bomb. Vau. Graves je svo vrijeme pišao po Leeju te nije spreman, te njegov title reign je pri kraju, te Kross je prejak za njega. Naravno da je bio u pravu. Šta je dobro kod Krossa? Ima zgodnu curu? Damian Priest ima dvije. Velik je? Nije baš, Lee izgleda impozantnije, a zamislite tek Krossa pored Strowmana ili Lesnara. Apsurdno je da nijedan face od Balora prije ČETIRI GODINE nije imao pravi run sa NXT titulom. A Lee je to mogao biti. Dobio je rub od Reignsa, pa i od Brocka, završio je Coleov megareign i bio je transitional champion. Ma bravo. Svaka čast.
3/10

Neću dati komentar na TakeOver sveukupno, već ću se osvrnuti na booking NXTa. Prelazak NXTa od jednosatnog developmental branda na dvosatni treći brand je exposalo sve mane HHHovog bookinga. Ajmo biti iskreni, NXT je ranije imao relativno lagan booking vodećih lica. Dođu sa hypeom, odrade par velikih storyja i odu i ne mora se NXT brinuti kako im vratiti momentum nakon velikog poraza jer se ranije nakon velikog poraza išlo na MR. Sad kad su call upovi rijeđi i kad imamo likove kao što su Gargano, Ciampa, pa i Balor koji su tu duže vrijeme vidimo da NXT ne zna kako sačuvati nečiji momentum nakon velikog poraza. Tu se mogu navesti i Kai i Dijakovic koji su takođe mogli biti velika lica ali su se strmoglavili lošim bookingom. Dodajmo k tome i konstantnu opsesiju heelovima što ubija svakog iole bitnog facea i imamo velike probleme. NXT je u problemu i to velikom. Nije Karrion Kross neko ko može nositi brand, dovoljno je reći da više pažnje privlači Scarlett od njega. Keith Lee je to mogao biti, ako ništa mogao je biti i black ikona branda u ovom BLM vremenu, ali morali su od njega praviti debila koji je od double championa postao zero champion u mjesec i po.
Kako moćni padaju...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57661
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Sherpa »

Može info kae bilo? Nisam odgledao i no way da ću danas imati vremena

Vidio sam da je 'neću imati dvije titule pa jedn darujem' ostao bez titule na svom prvom takeoveru. Koji geek
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maridius98 »

U suštini kunuo sam se u relevantnost NXT pojasa i sad su to uspeli da useru. Davno ovako nisam bio razočaran što se kečera tiče.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la TheViper »

Mislio sam da pogledam, ali nakon spoilera da je Kross uzeo i Makijevog reviewa izgubio sam volju. Hocu da se vrati stari NXT, WWE ce ih unistiti zbog AEW-a.

Mozda samo bacim pogled na ladder mec, ali ne znam kada.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10280
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karrion je prvak, konacno!!!!!!

sada NXT moze bookirati Dextera vs Karriona!

Dakota Kai imala svoj najbolji meč u karijeri.

Svida mi se Rhea vs Raquel storyline
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la TheViper »

Konacno? Lik tek dosao i dobio titulu. Lee je jako dugo cekao na to i odmah gubi.

NXT mi stvarno pao pred ocima, a bili su mi alternativa za main roster.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24451
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: XXX

Post Postao/la Maki »

Ne znam zašto jednostavno nisu išli da Cole izgubi od Krossa. Postavili su temelj jer je Scarlett bila došla Coleu sa satom, na papiru bi kao bilo heel - heel, ali bilo je i Cole - Balor pa su imali taj meč. Kross bi opet dobio veliki rub jer bi završio najduži reign, a Lee bi ostao kredibilan sa NA titulom.
Odgovori