Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.
Status: Offline

WrestleMania 36

PostPostao/la The A-Lister » 13 svi 2020, 22:41

emirates je napisao/la:Pa i upravu je. Main eventovi Manije su godinama razocaravali. Pokazuje samo koliko je main event bitan za sam dojam showa. Da je Taker onaj stari i da je razvalio sa Romanom, vjerovatno bismo i WM 33 pamtili kao super show.

Pa u principu to je bio solidan show, jedino što su najvažniji mečevi i oni od kojih se najviše očekivalo razočarali.

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću kinematografiju i WWE.

WrestleMania 36

PostPostao/la KOMANIA » 13 svi 2020, 23:22

WM 33 je bila dobra, a bila bi još bolja da je Taker tu završio karijeru, zbog odličnog kraja. Eventualno da je se vratio upravo na ovu foru kao bajker i to 3 godine kasnije.
slika Charlotte Flair is a 12 time women's champion!!!

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

WrestleMania 36

PostPostao/la emirates » 14 svi 2020, 00:26

Solidan show, ali najpamtljivija stvar sa te Manije je stage. I da, Shane i AJ su imali iznenadjujuce super zabavan match. Ostalo je sve ili izgubljeno u prosjeku ili daleko ispod prosjecka (citav booking Wyatt v Orton matcha).
slika

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

WrestleMania 36

PostPostao/la SwitchBlade » 14 svi 2020, 00:44

emirates je napisao/la:Source of the post Solidan show, ali najpamtljivija stvar sa te Manije je stage. I da, Shane i AJ su imali iznenadjujuce super zabavan match. Ostalo je sve ili izgubljeno u prosjeku ili daleko ispod prosjecka (citav booking Wyatt v Orton matcha).

Najpamtljivija stvar na toj Maniji je uvjerljivo bio povratak Hardy braće. Nez kako si to zaboravio napomenuti. :D
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

WrestleMania 36

PostPostao/la emirates » 14 svi 2020, 00:49

SwitchBlade je napisao/la:Source of the post
emirates je napisao/la:Source of the post Solidan show, ali najpamtljivija stvar sa te Manije je stage. I da, Shane i AJ su imali iznenadjujuce super zabavan match. Ostalo je sve ili izgubljeno u prosjeku ili daleko ispod prosjecka (citav booking Wyatt v Orton matcha).

Najpamtljivija stvar na toj Maniji je uvjerljivo bio povratak Hardy braće. Nez kako si to zaboravio napomenuti. :D

Fer, zaboravio sam spomenuti to i ladder match koji su bili dosta zabavni. Ali kao sto @
The A-Lister
rece gore, kljucne stvari nisu bas dostavile za mene, sto mi je odmah umanjio dozivljaj.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

WrestleMania 36

PostPostao/la Sherpa » 14 svi 2020, 01:23

Main event je ključan za show. Nakon njega odlazi ili loše raspoložena il dobro raspoložena.

Nogometnim terminom. nije važno dal si vodio s 3-0 nego je važno dal si dobio. Možeš vodit s tri nula pa je loš main event ko da si primio 4 gola.
slika

Fallen
Rank 5
Rank 5

WrestleMania 36

PostPostao/la Fallen » 14 svi 2020, 01:27

Wulf7X je napisao/la:Source of the post
The A-Lister je napisao/la:Source of the post
Wulf7X je napisao/la:Source of the post Da li je lik upravo pobedio Mandy :shock: :shock: :shock:

Objasni?

Mandy je osoba koja ima reputacija kralja trola pa mislim da je dolaskom Fallena dobio jaku konkurenciju jer ne verujem da bi neko ozbiljno za jednu od najgorih WrestleMania rekao da je najbolja :)

Aj mi molim te navedi neku WM posle 31 koja je bila bolja od ove?

HunterDX
Rank 11
Rank 11

WrestleMania 36

PostPostao/la HunterDX » 14 svi 2020, 01:32

Problem je što mi godinama nismo videli kvalitetnu WM, već uvek gledamo koja je bila lošija. Za mene bi kvalitetan i dobar PPV morao da ima dobru pripremu za svaki meč na cardu, pogotovo nešto poput WM, što se naziva najvećim i najpoznatijim PPV-om u wrestlingu. Tako da je žalosno kada kažemo da je neka WM bila dobra na osnovu par mečeva, WWE kompanija ima toliko loše showove da će jedan sa par dobrih mečeva biti ocenjen kao dobar.
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

WrestleMania 36

PostPostao/la Wulf7X » 14 svi 2020, 02:07

Fallen je napisao/la:Source of the post Aj mi molim te navedi neku WM posle 31 koja je bila bolja od ove?

32, 33, 34, 35.
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

WrestleMania 36

PostPostao/la emirates » 14 svi 2020, 02:12

Radije cu tri puta jos pregledati ovu zadnju Maniju nego da jednom pregledam onu splacinu od 32. Najgora odluka mog punoljetsva sto sam zrtvovao svoj radni dan da to gledam live :mrgreen:
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

WrestleMania 36

PostPostao/la Wulf7X » 14 svi 2020, 02:18

Samo je IC ladder match vredeo više nego ovaj performance center security camera snimak koji oni nazivaju PPV. A da ne pominjem women's meč pa Styles Jericho pa na kraju H/Reigns koji su se barem udostojili da odrade main event za razliku od promo segmenta Lesnara i Drewa.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

WrestleMania 36

PostPostao/la Maki » 14 svi 2020, 05:24

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Samo je IC ladder match vredeo više nego ovaj performance center security camera snimak koji oni nazivaju PPV. A da ne pominjem women's meč pa Styles Jericho pa na kraju H/Reigns koji su se barem udostojili da odrade main event za razliku od promo segmenta Lesnara i Drewa.

Women's match je uništen užasnim krajem, Roman i HHH su imali smorinu od meča jer Trips uvijek mora imati polusatne "klasike", Lesnar-Ambrose DUD. WM 32 je bila dosta loša. WM 33 je bila osjetno bolja, Goldberg- Lesnar je razvalilo kao i Shane-AJ.

The A-Lister
Rank 8
Rank 8
O meni: Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ Łɨꝁɇs Mɇ. Nøŧ Ɇvɇɍɏønɇ MȺŧŧɇɍs.

WrestleMania 36

PostPostao/la The A-Lister » 14 svi 2020, 13:58

Napravit ću kratki recap ja:

WM31
Nije bio nijedan loš meč, može se uživati u svakom. Odličan Ladder Match i vrlo dobar Main Event, najbolji meč između Lesnara i Reignsa. Kraj vjerojatno najbolji u povijesti WM. To se teško može nadmašiti. Žao mi je što nije Sting dobio, ali stvarno vrlo dobra WM. To ju razlikuje od nadolazećih. Svaki meč imao je pripremu. I bilo ih je osam ili devet, a ne petnaest :?

WM32
Najveća publika u povijesti, preko 100000 kako su rekli. Ali sam PPV srednja žalost. Rock i Cena pokopali Wyatta i ekipicu. Stone Cold izlazak je bio cool, ali segment je bio meh. Main event predug, a Lesnar-Ambrose nije ispunio očekivanja. Jedini dobri mečevi su bili ženski meč, Ladder meč i Styles-Jericho. Potez večeri pripao je Shaneu, koliko god smatrali meč dosadnim mora se priznati da je Shane ukrao show tim skokom. Uglavnom, underwhelming show.

WM33
Dobar PPV sve u svemu, dobar meč za Cruiserweight titulu, AJ i Shane također, Lesnar i Goldberg su me oduševili, meni najzabavniji meč sa te WM. Nije najbolji, ali je najzabavniji, kratak a brz i sadržajan. Ko bi reko da je Lesnar preskočio Goldberga :roll: . Ali već sam gore spomenuo, najhypovaniji mečevi Orton vs Wyatt i Reigns vs Undertaker. Ti mečevi su bili razočaranje, tim gore što nisu heel turnali Romana poslije. Dobra WM kao što rekoh, ali stvarno kvare ta 2 meča dojam.

WM34
Najbolji mečevi onaj za IC Titulu, Charlotte-Asuka. Najzabavniji onaj Rondin meč. Najveće razočarenje Styles-Nakamura, očekivao se klasik. Main event opet lackluster meč, opet sa Reignsom u glavnoj ulozi :lol: Povratak Undertakera, cijeli segment je ok odrađen. Bolja od WM32, lošija od WM33.

WM35
Bilo je dobrih stvari (Kingston vs Bryan, tag team mečevi) , loših stvari (botchan finish main eventa i Rollinsova non-clean pobjeda) i puno prosječnih stvari. Odluka da sva 3 babyfacea dobiju bila je iznenađujuća ali dobra, iako je samo Kofi čisto pobijedio...

WM36
Par dobrih, par loših, dosta prosječnih, ali FFH i Boneyard su ukrali show. Definitivno najbolji mečevi sa WM. Najbolja stvar koja se dogodila na WM od Rollinsovog cashina. Boneyard meč sjajan, i kraj kada Taker odlazi na motoru možda spada u top 3 najbolja kraja WM ikad. Vidjeli smo Edgev prvi singles meč u 9 god. Predugo je trajalo ali valjda se htjelo pokazati koliko je jak nakon povratka. Tu su World Title mečevi bili zbilja slabi, ali ne zamjeram pošto su u njima bili Lesnar, Goldberg i Strowman.

Ovako bi ih ja rangirao:
1. WM31
2. WM36
3. WM35
4. WM33
5. WM34
6. WM32

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

WrestleMania 36

PostPostao/la Wulf7X » 14 svi 2020, 14:59

Maki je napisao/la:Source of the post Goldberg- Lesnar je razvalilo

Jel to ono gde su u 3 minuta radili finisher za finisherom...svaka ocena iznad 0 je uzvreda i sramota za wrestling kao umetničku formu..

The A-Lister je napisao/la:Source of the post FFH i Boneyard su ukrali show. Definitivno najbolji mečevi sa WM.

To nisu mečevi.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Online

WrestleMania 36

PostPostao/la Maki » 14 svi 2020, 15:01

Taj meč je bio jedan od highlighta WrestleManie 33. Radije ću gledati zabavni finisher spam nego 30 minutni "metodični" klasik od Ortona ili Triple Ha.

Natrag na “PPV arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.