WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la TheViper »

Jedino sto sam cuo da mu je Orton/Edge bilo bas dosadno, u fazonu rekao bili su tehnicki losiji mecevi, ali da su najgori mecevi u istoriji Manije bili kratki.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57691
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Jedino sto sam cuo da mu je Orton/Edge bilo bas dosadno, u fazonu rekao bili su tehnicki losiji mecevi, ali da su najgori mecevi u istoriji Manije bili kratki.
Bio sam linkao video u kojem govori o tom meču.

Ja sam poslušao cijeli podcast i počinje nešto alao
Alvarez: wm je iza nas
Meltzer: jer orton edge još traje?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la TheViper »

Znam sa mu nije seo mec, da je ocenjivao ne bi me cudilo da je isao ispod 1*.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57691
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Meni osobno je meč io potpuni promašaj. Osim kraja ništa mi nije bilo dobro. Razumijem što su htjeli, ali za mene nisu uspjeli
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Meč je na početku bio dobar ali poslije je bio jako spor i nije trebao toliko dugo trajat. Što se tiče Meltzerovog mišljenja o meču, baš se i ne slažem s njim.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Edge-Orton je morao biti kraći, to što su imali dobar feud, nije značilo da im treba predug meč, nije to bila katastrofa od meča, imao je svojih dobrih strana, jedino što je sve išlo sporo, pa je umelo da bude dosadno. Tako da ne mogu reći da sam oduševljen, ali se ne slažem ni sa Daveom.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Edge-Orton je morao biti kraći, to što su imali dobar feud, nije značilo da im treba predug meč, nije to bila katastrofa od meča, imao je svojih dobrih strana, jedino što je sve išlo sporo, pa je umelo da bude dosadno. Tako da ne mogu reći da sam oduševljen, ali se ne slažem ni sa Daveom.
Neki matchevi i trebaju biti dugi. Preko pola sata zvuči puno, ali kad uzmeš u obzir pod jedan ovako dobru pozadinu koja seže daleko više od ove godine i pod dva okolnosti kad prave potpuno drugačiji event sa matchevima poput Boneyard i Firefly Fun House shvatiš da je ovo zapravo jako dobro. Nije tu trebalo ništa mjenjati. Nije ovo Last Man Standing kao i svaki drugi. Dosta puta jesmo vidjeli matcheve na sličan kalup, ali ovaj je imao neku svoju posebnu čar. Možda baš zbog toga što se kao svi nisu vraćali u ring nego čitavo vrijeme brawlali okolo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57691
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

I svime time okolo nisu ispričali ništa. Ali baš ništa.

Omega i mox su išli na jako sličnu šemu i ispričali su priču o tome tko je zapravo luđi. Plus, imali su publiku

Orton i edge nisu i to je dodavno doprinjelo dosadi.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I svime time okolo nisu ispričali ništa. Ali baš ništa.

Omega i mox su išli na jako sličnu šemu i ispričali su priču o tome tko je zapravo luđi. Plus, imali su publiku

Orton i edge nisu i to je dodavno doprinjelo dosadi.
Po meni je u ovim around arena matchevima plus što nema publike. Mogli su šta su htjeli i to su radili. Naravno potpuno mi je jasna stvar da se fanovima strogog tehnical wrestlinga ovo ne sviđa. Nema ovdje nekih submissiona, suplexa i neočekivanih kontri kakve bi pružili DB ili Samoa Joe. Ja sam s druge strane više fan powerhouse destroy clasheva ili gimmick matcheva poput ovog. I ovo mi je zato prvoklasno. Znatno bolje od Tripsa i Batiste koji su isto nepopularno po mom mišljenju ukrali show prošle godine.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

@DVW Neki mečevi bi trebalo da budu dugi, ali pod drugačijim uslovima. Ovaj meč je mogao sa nekih 15, max 20 min da prikaže sve što treba. Mana je što je bilo dosta lufta, dosta su se vukli, padali, to je najveći problem ovog meča. Nije bio najgori, ali nije nešto što će se pamtiti.
Što ne znači da se odredjenom brojz fanova nije trebao svideti, stvar je ukusa.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

Edge je donekle u lošoj formi. Primjeti se, ali je bumpao kao mlad dečko. Međutim kad je match dobar meni je neprimjetno koliko god da traje. Za Boneyard je prvi dan pisalo 35 minuta, a sutra 19. Svejedno ni ovo prvo me nije iznenadilo i popušio sam to jer mi je prebrzo proletio, a opet kontam moguće je, naravno da nisam gledao na sat.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57691
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Kažem, ukusi. Ali ući u pol satni meč di prvi 9-count imaš unutar 5 minuta je glupa odluka. Tad nemre ustat al može ići idućih pol sata? Noup.

I kolko je bilo 9 countova? Jedno 10. I za sve njih znaš da nisu kraj zbog 'mora biti finisher' što nas je wwe naučio.

To sve je meni ubilo meč. Meni ne ovo lako moguće najgori meč godine - zapravo nadam se da je. Pošto to znači još jedan loš meč ako ovo nije.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la TheViper »

DVW je napisao/la:QR_BBPOSTJa sam s druge strane više fan powerhouse destroy clasheva ili gimmick matcheva poput ovog. I ovo mi je zato prvoklasno. Znatno bolje od Tripsa i Batiste koji su isto nepopularno po mom mišljenju ukrali show prošle godine.
Ako je neki mec gimmick ne znaci da je dobar, imas u NXT seriju Ciampa/Gargano meceva svi brutalni i svi odlicni, uz sjajan storytelling, pa pogledaj :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57691
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Štoviše, gimmick mečevi isto mogu biti pretjerivanje. Wwe recimo pretjeruje s ladder mečevima

I štoviše, mislim da u doba korone treba smanjiti bilo kakve mečeve tog tipa.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

Moram reci da je i komentatorski tim zakazao u tom matchu. Jako dosadno su prenosili citav match, a morali su bito akticniji obzirom da nije bilo pozadinskog zvuka u vidu publike.
slika
Odgovori