Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Maki
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Offline

WrestleMania 36

PostPostao/la Maki » 06 tra 2020, 14:05

DVW je napisao/la:Source of the post Možda sam ja glup, ali da sam skontao Firefly Fun House match baš i nisam :think:

Pa ono, prikazao je sve one kritike koje su upućene Ceni. Da je neko ko pripada u Hogan Eri, da nikad nije turnao kad je trebao itd.

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3

WrestleMania 36

PostPostao/la DVW » 06 tra 2020, 14:12

Ok. Razumijem simboliku. Razumijem da je ovo ubitačan segment. Digne Wyatta visoko, razotkrije prevaru zvanu Cena, tu nema šta biti nejasno. Međutim ovo je odličan segment, ali ipak segment. Ne sviđa mi se što se ovo naziva matchom. Ovo match nije.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

WrestleMania 36

PostPostao/la Maki » 06 tra 2020, 14:16

DVW je napisao/la:Source of the post Ok. Razumijem simboliku. Razumijem da je ovo ubitačan segment. Digne Wyatta visoko, razotkrije prevaru zvanu Cena, tu nema šta biti nejasno. Međutim ovo je odličan segment, ali ipak segment. Ne sviđa mi se što se ovo naziva matchom. Ovo match nije.

A dobro, morali su improvizovati. Da je ostalo sve normalno vjerovatno bi imali pravi meč, ali ne bi bilo ni blizu ovome.

Nadam se da neće morati prekinuti tapinge. Bilo bi mi čudno da se probudim u utorak ujutro i ne pogledam Raw rezultate. A ako prestanu snimati, realno jedina opcija im je reset. Svima skinuti pojaseve i svi da budu free agenti pa da se onda bradovi ponovo oforme kad se situacija smiri. Ali to će baš ubiti sve one koji se tek uzeli sad pojaseve na Maniji.

Markovic619
Rank 9
Rank 9

WrestleMania 36

PostPostao/la Markovic619 » 06 tra 2020, 14:19

Maki je napisao/la:Source of the post A ako prestanu snimati, realno jedina opcija im je reset.

Može se to iskombinovati bez reseta. Ako bude neki kraći period od par sedmica nema potrebe za resetom.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

WrestleMania 36

PostPostao/la Wulf7X » 06 tra 2020, 14:21

Zanimljivo :)
► Prikaži “Spoiler”
Zadnja izmjena: Wulf7X, dana/u 06 tra 2020, 14:22, ukupno mijenjano 1 put.
slika

DVW
Rank 9
Rank 9
O meni: Loyal follower of WWE from past and present, but now also a little bit of AAA :)

Huge fan of BRM (Becky, Randy, Miz) <3

WrestleMania 36

PostPostao/la DVW » 06 tra 2020, 14:21

Ma nastaviće oni 100%. Money in the Bank je sinoć pred main event promovisan. Bilo bi šteta sad praviti reset mada ruku na srce nije u doba korone bezopasno imati ljude koji se tuku u ringu. Ako je otkazana Olimpijada i Euro, a WM nije onda je Vince tvrdoglav ko drvo.

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

WrestleMania 36

PostPostao/la Maki » 06 tra 2020, 14:25

Ako baš bude neka kraća pauza onda da, ne treba reset, ali već ako bude pauza od preko mjesec dana, onda je reset neophodan. Nikoga neće biti briga za trenutne storyline ako bude mjesec dana pauze a i statistika im će stradati, što realno nije pretjerano bitno, ali meni jeste lol.

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

WrestleMania 36

PostPostao/la Wulf7X » 06 tra 2020, 15:02

Maki je napisao/la:Source of the post Nikoga neće biti briga za trenutne storyline ako bude mjesec dana pauze

Ti storylines su trebali da se završe na WM kao vrhnuac Road to WM sezone te se sada okrenuti novom poglavlju tako da neće biti problem. Kada se vrate Raw i SD krenuti novim putem ovo šta je bilo do sada je iza nas.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

WrestleMania 36

PostPostao/la Maki » 06 tra 2020, 15:08

Wulf7X je napisao/la:Source of the post
Maki je napisao/la:Source of the post Nikoga neće biti briga za trenutne storyline ako bude mjesec dana pauze

Ti storylines su trebali da se završe na WM kao vrhnuac Road to WM sezone te se sada okrenuti novom poglavlju tako da neće biti problem. Kada se vrate Raw i SD krenuti novim putem ovo šta je bilo do sada je iza nas.

Ali problem je što nije baš tako ispalo. Neki storyi jesu završeni tipa Orton-Edge, world title feudovi, AJ-Taker, Cena-Wyatt, ali to su svakako feudovi za koje se znalo da će se završiti i da su one and done. No recimo Becky-Shayna nije definitivno završeno, krenula je ta neka priča oko SD ženskog pojasa, Bianca je debutala, Charlotte uzela NXT pojas itd. Neke priče su tek krenule tako da nije baš da je WM ispala season finale. A čak i da jeste, opet bi trebao reset jer je glupo da neko ko ima pojas dobije +60-70 dana reigna a kompanija ne radi. To iskreno nije neki veliki problem, ali meni bi takve stvari smetale.

TheViper
Rank 11
Rank 11

WrestleMania 36

PostPostao/la TheViper » 06 tra 2020, 15:09

Fun fact: ova WM imala vise segmenta nego meceva :mrgreen:

Maki je napisao/la:Source of the postA dobro, morali su improvizovati. Da je ostalo sve normalno vjerovatno bi imali pravi meč,

Bolje i ovo nego da su imali 20-minutni potez/pin mec :)
slika

azo234
Rank 11
Rank 11

WrestleMania 36

PostPostao/la azo234 » 06 tra 2020, 15:32

Alexa Bliss & Nikki Cross vs Kabuki Warriors
Nesto sto mi je zapravo i okej bilo. Nikki je izgledala vrh, jedino mi sada smeta Asukino vrištanje.

Becky Lynch vs Shayna Baszler
Onako da je kraj malo konkretniji a ne ono sranje, mozda i mi i bolje sjeo ovako mi je previse meh

Sami Zayn vs Daniel Bryan
Zzzz, ogromno razocaranje

Morison vs Kofi vs Uso
Meč fakat zabavan, bar meni, ali odluka da ovo bude za Tag Team titule...BRAVO

Kevin Owens vs Seth Rollins
Opet nista osim par poteza ostatak dosadan...

The Undertaker vs AJ Styles
A ne znam sta da vam kazem meni nije leglo, AJ izgledao preslabo i OC prizvao one likove amm ok...Nekako jednostavno nije za mene, mada su mi ulasci top ako nista...

Rhea Ripley vs Charlotte Flair ****
Ok za mene MOTN generalno najbolje na showu. Samo eto zao mi je sto je Rhea dropala titulu, vljd ide sad na main roster, i tu ce je izgradi khm khm kako treba khm khm

F5W
Mah okej. Drago mi je za Bayley...

Firefly Fun House Match
Za mene ide rame uz rame sa festival of friendship, vjerovatno cak i bolje, apsolutno sam uzivao super ispricana prica, ma sve sve al bas sve mi se svidjelo

Ostatak manje vise bzvz jedino vrijedno pomena je da su Oldberg i Brock dropali titule.
slika

Behind this smile, behind this loving heart lies a black hole that expands the more you are near.

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

WrestleMania 36

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 06 tra 2020, 16:52

Dan dva let's go

► Prikaži “Spoiler”

Najbolji meč: Firefly Funhouse
Najgori meč: vjerojatno sve ostalo al vidim da je main event traja niti 5 minuti pa nek bude to
Sveukupni dojam: želim neki DDT vs NOAH supershow.
slika

SwitchBlade
Rank 8
Rank 8

WrestleMania 36

PostPostao/la SwitchBlade » 06 tra 2020, 16:59

slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

PostPostao/la Sherpa » 06 tra 2020, 17:02

Tek sada mi je palo na pamet koliko bi bilo bolje da je wyatt imao titulu. Da zadnji strah bude da nikada ne prestigne flaira.

Uz dugotrajnii booking da se on na kraju pomiri s tom činjenicom, da mu je ok biti drugi. Sve dok u nekom trenu za dvije tri godine ne uzme titulu.to bi bilo perfektno.
slika

Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

WrestleMania 36

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 06 tra 2020, 17:04

Sherpa je napisao/la:Source of the post Tek sada mi je palo na pamet koliko bi bilo bolje da je wyatt imao titulu. Da zadnji strah bude da nikada ne prestigne flaira.

Uz dugotrajnii booking da se on na kraju pomiri s tom činjenicom, da mu je ok biti drugi. Sve dok u nekom trenu za dvije tri godine ne uzme titulu.to bi bilo perfektno.

To bi zahtjevalo nekakav long term booking i strategiju i tako to, a ne improvizaciju nastalu iz globalne pandemije
slika

Natrag na “PPV arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.