Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

NXT Takeover: War Games III

Za WWE događaje koji su iza nas
AlenB
Administrator
Administrator
Status: Offline

PostPostao/la AlenB » 28 stu 2019, 22:35

Muški War Games meč - bio sam spreman kazati kako je ženski meč bio nešto bolji, ali onda je došla završnica je koja je apsolutno pokidala. Kao prvo, Owens je bio lijepo iznenađenje, pogotovo onima koji su gledali live ili kasnije bez spoilera jer mislim da njegovo ime nije kružilo kao četvrti član. Drugo, tona izvrsnih spotova, pogotovo ti zadnje table spotovi i onaj fantastičan završetak gdje je Ciampa potpuno nesvjesno i slučajno uzeo pobjedu za svoj tim. Izvrsno odrađeno. Owens je pokazao zašto je genijalan, odjednom je krenuo izbaciti poteze poput Sleeper Suplexa koje nije izveo dugo na main rosteru. Ciampa ima prisutnost kakvu nema nitko, sad kada vidim njegov put od početka gdje je dobar ali generičan wrestler iz PWG-a, a gdje je sada došao, fantastičan posao su obavili i on i NXT. Isto tako, Keith Lee je zvijezda. WWE ako to ne shvati, a to se vrlo često dogodi, onda stvarno nemaju mozga. On je sve ono što WWE želi da Strowman bude. ****1/2

odličan show
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

PostPostao/la Sherpa » 29 stu 2019, 12:15

dave

Garza vs. Scott: 2.75
Women’s WarGames: 4.25
Dain vs. Dunne vs. Priest: 3.5
Bálor vs. Riddle: 4
Men’s WarGames: 4.5
slika

Natrag na “PPV arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.