Hell in a Cell 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Maki »

U 7 dana WWE je uspio zasrati Kofija, Sashu, Bayley i Fienda. Bravo Vince.

Ali makar ćemo na Survivor Seriesu imati Seth Rollins vs Brock Lesnar i Becky Lynch vs Charlotte Flair. Nesveto četvorojstvo overpusha u kompaniji. Vratite nam Romana.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la HunterDX »

Ne Roman, mislio sam da ovo nikad neću reći ali... vrati se veliki John Cena!
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la emirates »

Znao sam da ce biti non finish. Hintao je Bray na FFS kad je rekao 'whatever happens I'm sure The Fiend will return.' Samo sto su to uradili na najbezvezniji nacin ikad. Ref stoppage drugu godinu za redom u jebenom hiac gdje su Triple H, Manind i Taker sebi radili daleko gore stvari nego sto je Fiend Rollinsu ovdje. Ako nisu htjeli da Wyatt uzme titulu, a nisu htjeli ni da izgubi - ZASTO SU BOOKIRALI OVAJ MATCH?? Ne bih rekao da su unistili Fienda, jer je i dalje izgledao jako u ovome, ali su unistili ppv i zajebali fanove, a iskreno suknuli su i svima onima koji su se pretrgali u hiac matchevima. Sjebali su i Setha vrhunski, ciji ce momentum biti sravnjen do temelja kad Brock vrati pobjedu na Survivor Seriesu. I Fiendova motivacija je sad jako upitna. Bolje da su jednostavno bookirali da Fiend squasha Ortona, a Rollins nek nadje sebi drugog izazivaca.
Ugl, sinoc su poklonili jos hrpu momentuma AEW. Nakon uspjesnog SD debija su ponovno sami sebi podmetnuli.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ne bih rekao da su unistili Fienda, jer je i dalje izgledao jako u ovome, ali su unistili ppv i zajebali fanove,
ovisi

meni su ga uništili. pošto sam uz staru personu bray wyatta pušio hrpu puta 'ma nije to njegov kraj, vratit će se on i napokon će dobiti priliku koju zaslužuje'. Mene su naprosto umorili s time da stalno nešto očekujem i da svaki puta ga zajebu. s ovom personom to neću ponoviti. Jednostavno nemam volje ponovo to prolaziti. Pošto smatram kako je veća šansa da završi na isti način (što su zorno pokazali, nego da ga dugoročno izvuku. Opet će odraditi odličan promo, opet napraviti napad, opet biti vruć i opet će ga gurnuti pod bus... ja nemam više snage za to, baš kao što sam pustio simpatiziranje zigglera iz istog razloga.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Melloo »

Kako.imas dq u hell.in a cell.mecu :/
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la AlenB »

kakav clusterfuck, pa ovo je strašno
nisu morali stavljati Fienda u title picture, jednostavno nisu trebali, mogli su ga staviti u feud s nekim drugim i sve super
ali stavili su ga i okej, ali onda su sami sebi dali samo jednu opciju a to je da mu moraju dati titulu odmah, to su zajebali i sad su zajebali Fienda

Rollins je ultimativni heel postao, teško da će se od ovoga moći oporaviti, plus mora prestati raditi pedigree, kako je samo ono bilo užasno ali užasno
ujebali su curb stomp, ujebali su sister abigail, ujebali su sve moguće
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Rio146 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST ujebali su sve moguće
Odlična konstatacija
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Melloo »

Jel.becky sasha bio dobar da danas pogledam
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Jel.becky sasha bio dobar da danas pogledam
Kažu da je bio dobar, ali je pobjednik pogrešan. Becky Lynch već polako postaje overpushana, ovdje joj pobjeda stvarno nije trebala.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebemti WWE odrade tako loš PPV da ga želim pogledat :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ne bih rekao da su unistili Fienda, jer je i dalje izgledao jako u ovome, ali su unistili ppv i zajebali fanove,
ovisi

meni su ga uništili. pošto sam uz staru personu bray wyatta pušio hrpu puta 'ma nije to njegov kraj, vratit će se on i napokon će dobiti priliku koju zaslužuje'. Mene su naprosto umorili s time da stalno nešto očekujem i da svaki puta ga zajebu. s ovom personom to neću ponoviti. Jednostavno nemam volje ponovo to prolaziti. Pošto smatram kako je veća šansa da završi na isti način (što su zorno pokazali, nego da ga dugoročno izvuku. Opet će odraditi odličan promo, opet napraviti napad, opet biti vruć i opet će ga gurnuti pod bus... ja nemam više snage za to, baš kao što sam pustio simpatiziranje zigglera iz istog razloga.
Slažem se sa ovim. Previše puta je bilo "ma rade nešto sa Brayom, budite strpljivi". Fiend je uništen. Isto kao i Sasha, isto kao i Bayley.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jebemti WWE odrade tako loš PPV da ga želim pogledat :lol:
meni nije bio loš PPV, ali je kraj bio jebena katastrofa. nisu uništili Fienda, ali meč i PPV itekako jesu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo i mišljenja kako gledam.

Preshow Kickoff

Natty vs Semper Fi
Ovo je meč.

Nisam ima pojma da je nova pisma za Smackdown od AC/DC-a, bar nešto pozitivno :D Doduše čak i ovi pažljivo izabrani highlightsi prve epizode SD-a izgledaju katastrofalno, mogu zamislit kakv je bia sam show :lol:

Main Show

HIAC meč između dvi trećine Big Boss Mana za RAW žemsku titulu
Doslovno isti početak ko Sasha vs Charlotte u HIAC-u. Ne znam šta je dosadnije, meč ili komentatori. 0 strukture 0 psihologije samo lista spotova koje moraju odradit šta bi bilo OK da su ti spotovi iole brutalni ili bar zanimljivi/originalni (van jednog jedinog). Reć ću da je druga polovica meča bila puno bolja od prve, da su ga skratili za pola ovo bi bia sasvim OK meč, ovako meh. Beckyn gimmick je davno dosadia al isto tako radije to nego Sashu ko prvaka.

Veliki Pas & Koza vs Snapcase & Parkway Drive
Haha šahovnica na hard camu. Il se bar nadam da je neko u hrvatskom dresu a ne upitnog ukusa u odjeću Ovo je bilo puno bolje nego sam mislia da će bit, DBry još jednom pokazuje da je trenutno i van WWE-a malo ljudi na njegovoj razini. Iskreno mislim da bi ovo bilo bolje kao obični tag meč.

I hear silence in the stands vs Dosadniji Mansoor
Jel ovo ima ikakvu priču na tjednim emisijama? Bilo kako bilo ovo je meč s Randyem u 2019, bilo bi bolje da sam ga priskočia. :lol: LOLRANDYWINS

Još nisu pokrenili breakup priču? vs haha koji kurac je ovaj entrance theme
Jej Azijatkinje su uzele tag titule. Alexa napokon može u singles vode opet, izgubit feud od Nikki al svejedno ić na singles titule dok šta ja znam, Nikki se vrati u NXT? Jedva čekam još 4 horsewomen+Alexa mečeva. Jel Asuka sad heel?

Vratite se u NJPW vs Bar nisi više u ROH-u i surprise partner dobro bi ti došlo vrime u ROH-u
Jel AJ ima neku ozlijedu? Jel zato ne može imat meč duži od 10 minuti? Jel ga zato koriste samo da bi postavili glupi celebrity meč kojeg niko ne zanima?

Cing Corbin King Korbin Long may He reign vs EC3 al bez steroida
Gable stvarno izgleda ko najgeneričniji lik ikad. Mene zanima šta ovaj meč ikome donosi. Osim šta imaš 15 minuti za otić na WC.

11 puta womens champ u WWE-u i žena oko koje se gradi cila divizija vs haha zar neko stvarno misli da će dobit ovaj meč
Vrhunac meča je kad je Cole reka da navija za Jetse i Netse :lol:

Tarpitect vs nemojte zaboravit da je Bray ispod maske
Jebote kako dobar gimmick ovo crveno svitlo. Ako odradiš loš meč i niko ne vidi ništa jel se stvarno dogodia meč? Divovski malj koji nema nikakve težine :lol: :lol: :lol: 20 Curb stompova :lol: :lol: :lol: :lol: DQ u HIAC meču :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Za nešto šta se već radilo u meču :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Raskrvaria mu usta :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobro: Napokon sam odgleda Bloodsport 2 nedavno i stvarno mi je drago šta nije više nešto šta je samo za WM vikend i naravno DBry.
Loše: Ako za 7 dana Bea Priestley dobije Hanu Kimuru i cili HiAC PPV
Sveukupni dojam: ko se sića onog tweeta šta je Seethe izbacia? Da je WWE najbolje hrvanje na svitu trenutno?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Maki »

Meni je cijeli PPV bio katastrofa:

- Sasha bez ikakvog razloga izgubila i ispala jadna.

- Harper i Rowan gube, iako su se tek nedavno ponovo vratili

- heel turn Kabuki Warriorsa...jer naravno neko kao Asuka treba biti chickenshit heel

- Bayley ispala jadna po ko zna koji put

- ME...
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Hell in a Cell 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Uništeni u jednoj noci (za nekih 3 sata) redom:

1. Sasha Banks
2. Erick Rowan
3. Luke Harper
4. Cijeli OC (pogotovo AJ Styles)
5. Bayley
6. Seth Rollins
7. The Fiend
Odgovori