SummerSlam 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebiga ja sam tako mislia al eto, sad mi kliknulo u glavi pa mi je zapravo genijalno šta je no dq.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

a moglo bi biti ko normalan meč u kojem samo nema rope brejka i kraj je samo submišn, puno jednostavnije :D

plus, što ako netko odbija biti u meču? kako ga kazniti, zato je dq uvijek dobra opcija.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST plus, što ako netko odbija biti u meču? kako ga kazniti, zato je dq uvijek dobra opcija.
No contest :shifty:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a moglo bi biti ko normalan meč u kojem samo nema rope brejka i kraj je samo submišn, puno jednostavnije
Pa osnuj promociju di je tako :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Zapravo - submišn counts anywhere je onda najbolja opcija. Pa rope break niš ne znači :)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zapravo - submišn counts anywhere je onda najbolja opcija. Pa rope break niš ne znači :)
To je u biti I Quit meč :think:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Nije tam mora kazat da predaje :) ne mora biti ni sumbišn, može ga pretuc na mrtvo ime :p
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SummerSlam 2019 recenzija

Post Postao/la HunterDX »

Hahaha... sad se svi bune što ga je Rollins dobio čisto...
Možda bi bilo bolje da su Golbergu opet dali to zadovoljstvo, da su možda pushali Mahala...
Nemaju kredibilnijeg čoveka trenutno, on je odličan wrestler, dobar je paket.
Istina je da se ovako nešto trebalo dogoditi još na WM34, a oni kasne i jače od godinu dana, istina je da Rollins nije dobar face, nije bio dobar champ, ali se nadam da će posle ove pobede nad Lesnarom da se udostoje da mu daju dobar booking, a može se dosta toga popraviti.
Što govori koliko je duži booking bitniji od velike pobede.
Ja sam presrećan kao Rollins fan prezadovoljan, realno bi svakome od vas bilo drago da vaš omiljeni wrestler uradi tako nešto.
Možda i nema mečeve kakvi se očekuju od njega, ali nije on kriv, kada dobije pristojno vreme i meč koji je solidno bookiran, uvek odradi što je do njega, treba da zajebe ono koleno, ali ne znam koji je razlog onog sellanja.
Samo se nadam da će mu neko novo lice skinutu titulu, sad bi već mogao da da ozbiljan push nekom od wrestlera.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la KOMANIA »

1. Gulak vs. Lorcan - 3.00
Jbg dobili su malo vremena, a imaju oni u sebi bolji mec, po zavrsetku bi se reklo da mozda Lorcan dobije i rematch na 205 live, sto bi bilo dobro, jer oni u 15 minuta mogu napraviti vrlo dobar mec, ovako je bilo samo solidno. Gulak treba drzati titulu dosta dugo, a ako neko treba da mu je skine to je Galagher, eventualno Gable.

2. Murphy vs. Crews - 2. 25
I ovi bi mogli da imaju vrlo dobar mec, ali oni su sada potpuno nebitni, ovo je samo sluzilo da se Rowan osveti i pokupi malo momentuma.

Edge - okej je dosao je i uradio spear Eliasu, kolko da malo podigne publiku na kickoffu, inace lepo je videti ga, i videti njegov los spear.

3. Bliss i Cross vs. IIconics - 2.50
Blissica je meni ok, bolje ovo nego da se mota oko glavnih pojaseva. Neka sada jos malo drze titule pa je red na Japanke.
Zadnja izmjena: KOMANIA, dana/u 18 kol 2019, 04:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la ejdzejp1 »

Gulak vs Lorcan - dobar meč, ali koga briga. **3/4

Crews vs Murphy - poslužilo je svrsi, showcase poteza obojice i Rowanov napad na Murphya. Sve u svemu solidno. **1/2

Nisam očekivao Edgea, ali lijep trenutak.

Alexa & Nikki vs IIconics - otprilike malo bolje nego što sam očekivao. **

Becky vs Natalya - a lijepo su krenule sa arm/leg dinamikom i onda su na to potpuno zaboravile pri kraju. Bilo je dobrih spotova kao onaj Sharpshooter na užadima i krađa finishera je bila dobro odrađena. Zabavno. ***1/4

Goldberg vs Ziggler - sasvim neočekivano. Da je Ziggler prozvao Goldberga još jednom ovaj bi se srušio na putu do ringa. NR

AJ vs Ricochet - nešto drugačiji meč od očekivanog, sa naglaskom na psihologiju i sellanje Ricocheta koje je bilo stvarno odlično, neki njegovi stari prijatelji bi mogli nešto i naučiti od njega. Završni spot je bio sjajan. ***1/2

Bayley vs Ember - radile su nešto, ali nikog nije bilo briga. Nije pomoglo to što je Ember prikazana prilično jadno u build-upu. **3/4

Owens vs Shane - podsjetilo me malo na SCSA/Vince. Overbookirani cirkus, ali zabavan kao takav. ***

Charlotte vs Trish - da je potrajalo još malo bilo bi odličan meč, barem meni. Bilo je jako dobro strukturirano, stretch je bio dosta dobar i prava osoba je pobijedila. ***3/4

Kofi vs Orton - zapravo dobar meč koji bi bio još i bolji da je publiku bilo briga za bilo šta osim RKOa. Kraj je bio previše sličan AJ/Joe od prošle godine da bi bio dobar. ***

Fiend vs Balor - fantastična prezentacija Fienda, od entrancea, themea pa do meča. Baš me zanima kako će Vince ovo sjebati. NR

Lesnar vs Rollins - meč večeri zasigurno. Nemam baš nekih većih zamjerki, osim Rollinsovog sellanja pri kraju ali u G1 finalu sam vidio i goru stvar, Rollins se barem sjetio uhvatiti za stomak s vremena na vrijeme. Ova pobjeda bi ga trebala zacementirati kao top zvijezdu kompanije i ja nemam ništa protiv toga. ****

Na main showu samo jedan meč ispod 3, ostalo je sve preko. Booking je bio dobar, a i show nije trajao ni blizu 5 sati tako da je to još jedan plus. Dobar PPV.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la KOMANIA »

4. Becky vs. Natalya - 3.50
Bilo je dobro za otvaranje, a bilo bi još bolje da nije bilo i DQ stipulacije. Ocekivana pobeda za Becky, ali meni je više dosadila, i nadam se da joj Sasha skida pojas.

5. Goldberg vs. Ziggler - /
Meni se svidjalo. Kad je Goldberg dobio Lesnara za 1:30, i Owensa za 0:30, bilo bi glupo da Ziggler sad ima dug meč sa njim. Ionako je Ziggler sada dosadan, moze da bude ponovo midcard sampion, ali ne sada, i to je plafon.

6. Styles vs. Ricochet - 3.75
Vrlo dobro, žao mi je što se OC umešao, jer bi bilo bolje da je AJ cisto dobio. Svakako bilo je kul poteza, i zavrsnica je bila dobra.

7. Bayley vs. Ember - 3.00
Kakav bi one meč pružile u NXT-u, ali ovde su obe nevažne posebno Ember. Bilo je solidno, ali publika je bila mrtva. Bayley i Charlotte ce biti mnogo bolja prica a i sam mec.

8. Owens vs. Shane - 3.25
Dobra priča, malo je gluoo sto je face uvek debil, mada su dobro odradili udarac u jajca za kraj. Owens ne moze da bude običan face, samo treba da bude uz publiku ali treba da ostane isti kao sto je bio. Zao mi je sto se ovo verovatno nastavlja, ali jbg. Shane mi je bio drag kao face, ali sada je brate dosadan, sad je kao Stephani i Vince.

9. Charlotte vs. Trish - 3.75
Nisam očekivao ovoliko dobar meč. Stvarno dobro, pravi pobednik, Trish je ispala jaka... Možda su mogle da budu malo brže, ali svakako dobro.

10. Koffi vs. Orton - 3.25
Bilo je sporo, verovatno jer nidu hteli da daju maksimum u startu, ili Orton nije bio motivisan. Glup kraj, bzvz je da opet gledamo iste priče sa drugim akterima. Verovatno ce i na COC- biti nesto ovako, i na HIAC-u mozda bude hiac mec.

11. Fiend vs. Balor - /
Odličal lik je dobio Wyatt, valjda nece i ovo da useru. Bilo je sjajno, od ulaska, onoe svetiljke, reakcije publike, ponašanja Fienda, i brzog meca. Zao mi je sto Balor nije bio Demon, jer bi bilo zabavno, i u 15-20 minuta bi napravili ludilo. Bilo bi bolje da je Wyatt dobio Demona i pokupio bi neverovatan momentum, ali nisu hteli da Demon izgubi.

12. Rollins vs. Lesnar - 4.25
Prijatno sam iznenadjen. Prvo mislio sam da će ovo biti 3 minuta, pobeda Lesnara i cao. A dobilo smo pravu poslasticu na nivou Lesnarovih meceva sa Stylesom i Bryanom. Rollins je sampion sto je najvaznije, iako ga ne gotivim, bolje on nego Lesnar.

Meni je bio dobar PPV, jedino mi je žao što nije bilo Reigns vs. Bryan meca, ali se nadam da ce ga biti u buducnosti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Sherpa »

dave

Gulak vs. Lorcan: 2.75
Crews vs. Murphy: 1.75
Bliss & Cross vs. Iiconics: 1
Lynch vs. Natalya: 3.25
Goldberg vs. Ziggler: 3
Ricochet vs. Styles: 3
Bayley vs. Ember: 1.75
Owens vs. Shane: 2
Flair vs. Stratus: 3.25
Kingston vs. Orton: 2.5
Bálor vs. The Fiend: 2
Lesnar vs. Rollins: 4.25
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la HunterDX »

Goldberg vs Ziggler 3 :lol:
A to zbog Zigglerovog sellanja. :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Goldberg vs. Ziggler: 3
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Bálor vs. The Fiend: 2
:think:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Sherpa »

^meni su oba meča bila kriminalna. za mene su bila DUD
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ^meni su oba meča bila kriminalna. za mene su bila DUD
Pošteno, al bar si konzistentan

Oba meča su bili više segmenti nego mečevi realno, al mi se Fiend kao segment puno više svidia (ako ništa jer nije još jedna "part timer ubija trenutnu zvijezdu" epizoda)
slika
Odgovori