Extreme Rules 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zasto se Joe bori za titulu kad je izgubija US titulu :lol:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Zasto se Joe bori za titulu kad je izgubija US titulu :lol:
napo sinoc kofija :mrgreen:

Nisam nimalo fan ovoga izgubis mec i onda napadnes sampiona i dobijes mec za titul.Ako si izgubio stani u red sine, ima ih koji su dobili mec ili feud pa bi trebali bit ispred za titulu.Mada to sto ja trazim je logika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Rio146 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Nisam nimalo fan ovoga izgubis mec i onda napadnes sampiona i dobijes mec za titul.Ako si izgubio stani u red sine, ima ih koji su dobili mec ili feud pa bi trebali bit ispred za titulu.Mada to sto ja trazim je logika
Zato jedva čekam da AEW starta, pa da vidimo koliko će im značit win/loss ratio
Yes Sir!
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la TheBesir »

Znači kolko sam skonto za sada su trenutno 3 najavljena meča.
Joe vs Kingston - Joe je dobio meč jer je napao Kingstona (iz nekog razloga).Daj da i ja napadnem nekog,mozda dobijem title meč.
Taker/Roman vs Shane/Drew - Umjesto da razdvoje ovu dvojicu,da Shane konačno završi karijeru,malo daju pusha Drewu,oni vraćaju Takera i spajaju ga po koji put sa likom koji mu je završio karijeru.Great Job.
Lynch/Rollins vs Evans/Corbin - Jasno je ko će ovdje dobiti,nema dalje.Corbin po treći put dobija title meč,o zašto?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Moze li meni neko objasnit zasto je WWE objavio meč 4 sata prije SD-a, kada imaju do Extreme Rules-a po jos dva i Rawa i SD-a.
Po meni to nema veze sa mozgom.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Rio146 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Moze li meni neko objasnit zasto je WWE objavio meč 4 sata prije SD-a, kada imaju do Extreme Rules-a po jos dva i Rawa i SD-a.
Po meni to nema veze sa mozgom.
Zato prijatelju moj počni gledat NJPW i Stardom, da vidiš šta je pravi wrestling.
Yes Sir!
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la TheBesir »

Markovic619 je napisao/la:Moze li meni neko objasnit zasto je WWE objavio meč 4 sata prije SD-a, kada imaju do Extreme Rules-a po jos dva i Rawa i SD-a.
Po meni to nema veze sa mozgom.
Zato sto ih nije briga i ne razmisljaju.Umjesto da su taj fjud fino pripremili koliko vremena imaju,al ne,oni su to napravili u roku od 5 minuta.

Samo ce im se to odbit od glavu,al vec je pocelo.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Markovic619 »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:Moze li meni neko objasnit zasto je WWE objavio meč 4 sata prije SD-a, kada imaju do Extreme Rules-a po jos dva i Rawa i SD-a.
Po meni to nema veze sa mozgom.
Zato sto ih nije briga i ne razmisljaju.Umjesto da su taj fjud fino pripremili koliko vremena imaju,al ne,oni su to napravili u roku od 5 minuta.
Main Event scena katastrofa. Ne zna se sta je gore Universal ili WWE titula.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24457
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Maki »

slika
SmackDown Women’s Champion Bayley vs. Alexa Bliss

Ovaj meč se može spasiti jedino tim da Bayley ubije Alexu, znači da je maltene squasha.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10283
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ja se nadam da ce dobit dobru stipulaciju, a ne neku glupost poput štapa na polu iz 2017

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

ja se nadam se da meč neće desit

opet će bit ppv sastavljen od 7 rematcheva
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la DVW »

Četiri najavljena matcha osim CW-a koje niti gledam niti računam. Title change koji se 100% mora dogoditi je da Alexa postane Champ, za ostale nisam siguran. Ako ništa Kofi-Joe mora dobiti neku extreme stipilaciju kao i Mixed Tag Team match. Plus ne brinem se za Takera i njegovu formu ovdje jer sa druge strane nije Goldberg već će se stvar vrtiti oko trojice sposobnih ljudi i samog Takera koji će u ovom slučaju moći dobro udarati.

Šta bi se još moglo naslutiti iz ove sedmice? Strowman-Lashley, Balor-Nakamura i nešto za SD Tag Team titule, za Raw i ženske ne bi uzimao vrijeme kad to može i na weeklyma. Bitno je naglasiti da prošli Extreme Rules je bio sve samo to ne. Stipilaciju bi trebao imati skoro svaki fucking match. Išta osim toga je nedopustivo i uopšte nije teško bookirati. Pa imaju tolike opcije. Last Man Standing, I Quit, Iron Man, opet Steel Cage, itd.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24457
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Maki »

Koji kurac Vince sad svršava na 2/3 falls i ove Winner Takes All mečeve? PPV opet ima potencijal bit karina.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la DVW »

2 od 3 je sjajan koncept matcha, ali ne želim ga gledati na svakom Rawu i SD-u kao što ne želim glupo Wildcard pravilo. Kao da će to nešto poboljšati.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

– The WON has an update on ticket sales for WWE Extreme Rules and SummerSlam. According to the site, the sales for Extreme Rules are better than the low numbers for this week’s Raw and Smackdown, as well as the low 6,000 total attendance for Stomping Grounds.

As of now, a third of the lower deck and half of the upper deck are still not selling, with the secondary market price for tickets sitting at a low of $40. The projected attendance will be 8,000, which is low as the expectation should be around 13,000.
slika
Odgovori