Extreme Rules 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST 12 meceva na cardu. Od njih 12 samo 3 su "extreme". Žalosno!
Pa kako ne, par njih ima ekstremno u sebi. Meni su recimo više od tri ekstremno glupa.
Glupa i bespotrebna!
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Wulf7X »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Fuj, vec sam stavio da ce Strowman i Lashley otvoriti show
možeš izmeniti post dok ne počne show, a svakako pretpostavljam da se to pitanje neće važiti :)
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

Dobro si pretpostavio :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Evo kako bi ja bookirao Extreme Rules. Nema tu ova dva zadnja meca. I ovo sam sve smislio sinoc u 1 i ovo mi je prvi put da nesto bookiram.

Drew Gulak vs. Tony Nese (CW titula)
Na Kick-Offu naravno meč za Cruiserweight titulu. Meč je dobar kao uvjek sto budu za Cruiserweight titulu.
Gulak brani titulu.

Braun Strowman vs. Bobby Lashley
Show je otvoren Last Man Standing mečom, brutalnim brawlom. Lashley-ov spear kroz barikade, pa Braunovi Powerslamovi na stolove, svašta je tu bilo. Braun pobjedu je odnio nakon što je odradio Running Powerslam Lashleyu kroz komentatorski stol, a prije toga je vezao noge i ruke Lashleyu te se ovaj nikako nije mogao vratiti u ring.

Daniel Bryan & Rowan (c) vs. The New Day vs. Heavy Machinery (SD Tag Team Title's)
Na ovaj mec cu stavit Tables Elimination stipulaciju. Bryan i Rowan su dobili veliki booo od publike tokom izlaska. Krenuo je meč, DB i Rowan su se odmah povukli iz ringa. Big E i Otis su razmjenjivali udarce. Otis je zabavljao publiku. Mec je bio solidan, u jednom trenutku Bryan pogadja Running Knee na Otisu ali Tucker radi Moonsault na Bryanu. Posle, Big E radi Big Ending na Rowanu kroz stol i šampioni su eliminisani. Sledi velika borba ova dva tima ali na kraju Big E je izbačen iz ringa, Otis radi Caterpillar na Woodsu. I Tucker dolazi i rade Compactor Woodsu kroz stol, i Heavy Machinery su novi SD tag team šampioni.

Bayley (c) vs. Alexa Bliss & Nikki Cross (SD Live Women's Title)
Najgori meč na cardu je ovaj. Cross je otvorila meč protiv Bayley. Odradila je dobar posao, ali se umorila i Alexa ulazi u meč, i ide po pin ali samo nearfall. Alexa odmah taguje Nikki u meč, ona ulazi i ubrzo slučajno izbacuje sudiju iz ringa, ulazi Alexa i njih dvije napaduju Bayley. Ali, čuje se Sashina muzika i Alexa i Nikki gledaju ali nema nikog, ali dolazi SASHA BANKS iz publike i stolicom napada Alexu i Cross. Sasha izbacuje Alexu iz ringa i idu u publiku i tu je napada. Sudija se vraća u ring Bayley radi Bayley-to-Belly i brani titulu. Bayley se zahvaljuje Sashi, ova dolazi i grli se sa Bayley.

Aleister Black vs. Cesaro
Prvi singles match Blacka na WWE ppv-u. I Black i Cesaro su dobri u ringu, i njihov mec je jedan od najboljih na showu. Dobili su nekih 10-12 minuta i Black pobjedjuje sa Black Mass-om.

The Revival vs. The Usos (Raw Tag Team Title)
2 najbolja tima trenutno u WWE. Meč je otvoren brzim tempom. Dosta Superkickova Usosa ali dovoljno sam za nearfall. Jos dobrih nearfall situacija u toku meča i dosta borbe. Jimmy Uso je isao po Frog Splash na Wildera ali Dawson je uspio da udje u ring i da uhvati Jimmya u letu, pritom je Dash ustao i hvata Usa u Shatter Machine i Revival brani titule.

Ricochet (c) vs. AJ Styles (US Title)
Dream match. Stylesa prati Club, Ricochet je sam sa svojom titulom. Brz tempo, Ricochet dominira svojim high-fly potezima. Mec traje nekih 15 minuta. Naravno The Club se mjesa u mec, taman kad je Ricochet imao svoje momente AJ izbacuje sudiju iz ringa, ulazi Club i rade svoj finisher ali dovoljno samo za nearfall. Mec je bio odlican, Ricochet je uradio 630, ali The Club izvlaci sudiju iz ringa, Ricochet radi Suicide Dive na Andersona, ali ga Gallows napada, tu je i Styles ali čuje se muzika Street Profitsa koji izlaze i napadaju na rampi The Club, AJ ostaje sam u ringu Ricochet ga napada i radi jos jedan 630 i pinuje ga za pobjedu. Street Profitsi se samo smjeskaju.

Kofi Kingston(c) vs. Samoa Joe (WWE title)
Dobar mec. Joe stavlja Kofija u Coquinu Clutch ali Kofi stize do konopaca. Posle pogadja Trouble in Paradise i brani titulu. Ali iz publike dolazi RANDY ORTON i radi RKO na Kofi Kingstonu i odlazi.

The Undertaker & Roman Reigns vs. Drew McIntyre & Shane McMahon
Spor pocetak meca, Elias dolazi i pomaze Shaneu a Miz dolazi i napada Eliasa i oni odlaze u publiku. Undertaker radi Chokeslam Shaneu kroz komentstorski stol. Reigns radi spear na Drewu. Taker ubacuje Shane u ring i radi Tombstone i pinuje ga.

Rollins & Lynch vs. Corbin & Evans
Solidan mec, Corbin i Rollins su se poubijali Lynch je razbila Evans koja se tagovala i Corbin je usao Rollins nije mogao, Corbin je izmoren, Becky napada Corbina, i radi Disarmher i Corbin tapka. Becky slavi i pomaze Sethu, ali dolazi Lesnar sa MITB contractom ali Becky staje ispred Rollinsa. The Beast uzima Becky i radi F5 na njoj a onda Seth uzima Kendo Stick i napada Rollinsa, on odlazi. Seth pomaze sada Becky ali gase se svjetla i onda se pale i tu ispred Setha je covjek sa creepy maskom. Uzima Rollinsa i radi Sister Abigail. I SKIDA MASKU I TO JE BRAY WYATT.

Tu se sve zavrsava. Nadam se da vam se svidja ovaj moj booking. Ne pratim bas dugo WWE da bih znao kako se zove svaki potez, i ovo mi je prvi put da ovako nesto radim, pa se nadam da vam se bar malo svidja. Postavicu ovo i na BTB i na Extreme Rules temu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

zašto ja gledam ovaj kickoff, ovaj Evans Corbin backstage segment je nešto najodvratniije i najcringe što sam vidio
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

Nakamura prvak ahahahaahha, hoće li itko imat ozbiljan reign s ovom IC titulom, jedva čekam da je Balor za dva tjedna vrati

meh meč, Nakamurin moveset se sveo na četiri verzije knee strikea od kojih je samo jedna kinshasa, a ja nikad onda ne znam kad je on izveo finisher a kad ne
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Melloo »

Tako vecina japanskih wrestlera radi.Koliko okada razlicitih varijacija rainmakera uradi, sinoc cima 4 razlicite meteore radi, naito radi razlicite destine.TAko oni uce.Problem je kad ti je to jedini potez haha
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Markovic619 »

Prosle godine osvojio US titulu na Extreme Rulesu i nije imao neki reign. Valjda ce sada bit bolje.
Sto je loše vraćaju titulu na Nakamuru a Rey,Andrade, Ali i ostali gube od nebitnih likova.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Markovic619 »

I onaj segment sa Owensom, i sa kolima hitne pomoći, sve nesto mislim da ce bit kasnije Owens vs Ziggler Ambulance Match!
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

okej meč Gulaka i Nesea, bio bi i bolji da Nese ne fula poteze

laku noć
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la ante »

When in doubt, daj Lesnaru pojas :lol: :lol:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Maki »

LOLWWE
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

znaci tek ce na RAWu ili Smackdownu Sasha vratiti, bezveze sam se rano ustao prije posla. Drago mi je da su Bayley i Becky i dalje prvakinje tho
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

LESNARWINSLOL
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Isto tako Main event pari retardirani nered šta se tiče pravila i sveg toga :lol:
slika
Odgovori