Extreme Rules 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la ejdzejp1 »

IC titula - ***
CW titula - ***
No Holds Barred - ***
RAW tag titule - ***1/2
Black vs Cesaro - ***3/4
SD Women's - **1/4
Last Man Standing - ***1/4
SD tag - ***3/4
US titula - ***1/2
KO/Ziggler - NR
WWE titula - **3/4
Winner Take All - **1/2

Kickoff mečevi su bili prilično dobri, ali falilo im je vremena da bi bili bolji. Ruku na srce, Takerov meč je bio dobar. Malo su odužili sa overbookingom na kraju ali Taker je iskorišten na najbolji mogući način. Usos/Revival mi se jako svidio, bilo bi bolje da je publiku bilo malo više briga za Revival. Black/Cesaro je bio MOTN, sa malo boljom publikom išlo bi preko 4 lagano. Handicap meč je čak bio i malo bolji nego što sam očekivao. LMS je bio zabavan car crash sa nekoliko rupa u sredini. SD tag titule su isto bile vrlo dobre, E i Bryan su bili odlični. Styles/Ricochet je malo razočaralo, ali i to mi je bio dosta dobar meč, bez puno uplitanja Gallowsa i Andersona. Ziggler je pokopan davno i za njega me nije briga od 2016., tako da mi nimalo ne smeta Owensov squash. Kofi/Joe je trebalo biti bolje, svidio mi se callback na srednji prst ali dobili su premalo vremena da bi napravili nešto više. Main event je imao zabavnih dijelova, ali je isto bio poprilično dosdan u nekim dijelovima. Kraj mi je bio dobar, Rollins je konačno pokazao vatru. Očekivao sam Lesnara, tako da nisam nešto pretjerano ljut. Gubi titulu na SummerSlamu. Sve u svemu prilično zabavan PPV, sa boljom publikom bio bi i dosta bolji jer je nekoliko mečeva trebalo tu reakciju publike da ih prenese na viši nivo. Nije bilo loše u svakom slučaju.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la TheBesir »

WWE ima likove koji bi mogli biti najbolji hrvači na svijetu ako im se pruži prava prilika.Primjer Aleister Black.
Dobro su krenuli,sad nek naprave malo ozbiljniji fjud sa Randyem za SS uz neku jaku stipulaciju.

Jedino mi je krivo što HM nisu uzeli titule,nego New Day po ko zna koji put.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la DVW »

Završio sam i ovo. Meni su svi matchevi bili dobri. Nisam gledao kick-off, ali drago mi je zbog Nakamure. Osim ovog title changea još tri smo vidjeli. New Day i Kofi bi mogli braniti svoje titule u Six Man Tag Team matchu na SummerSlamu. Styles će US tituli bez sumnje vratiti kredibilitet, a volio bi vidjeti Ricochetov revanš svakako. Za Lesnara, šta je tu je, sve bi bilo suvišno reći, uglavnom vidjećemo šta će biti jer Raw nisam pogledao.

Za SummerSlam fakat nemam predstave osim evidentnog matcha Owens vs Shane koji bi Owens MORAO dobiti. World titule, ženske titule, Taker, Aleister Black i Wyatt su mi potpune nepoznanice.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la KOMANIA »

IC titula - 2.75
CW titula - 3.25
No Holds Barred - 3.50
RAW tag titule - 3.50
Black vs Cesaro - 3.75
SD Women's - 2.50
Last Man Standing - 3.50
SD tag - 3.75
US titula - 4.00
KO/Ziggler - NR
WWE titula - 3.50
Winner Take All - 3.75
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la Sherpa »

dave

Bálor vs Nakamura- ** 3/4
Gulak vs Nese- ** 1/2
McIntyre & Shane vs Reigns & Taker- ****
Revival vs Usos- *** 1/2
Cesaro vs Black- *** 3/4
Bliss & Cross vs Bayley- ** 1/4
Strowman vs Lashley- *** 3/4
Bryan & Rowan vs Heavy Machinery vs New Day- ****
Styles vs Ricochet- *** 3/4
Joe vs Kofi- ** 1/2
Rollins & Becky vs Corbin & Lacey- *** 1/4
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

ovo su valjda najbolje ocjene za neki WWE PPV u zadnjih ko zna koliko
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Extreme Rules 2019

Post Postao/la AlenB »

The Wrestling Observer Newsletter reports that WWE Extreme Rules had an estimated attendance of 12,800 at the Wells Fargo Center. It was announced that the event sold out, but it was actually 1,200 tickets short of doing that. While the number is still good for WWE, they were selling 2-for-1 ticket discounts.

AS for the PPV buyrate, the show had between 13,000 and 14,000, which is up from 11,000 to 12,000 for the last two PPVs. 87% of the buys were on Sunday with the other 13% on Monday and Tuesday. Of that number, only 34% bought Stomping Grounds.
slika
Odgovori