NXT TakeOver: Toronto II

10.08.2019.

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Adam Cole vs Johnny Gargano
SVETO JEBENO SRANJE!!! Neki će reći previše, ali ovo je bez ikakve sumnje najzabavniji meč koji sam ikad gledao. Da sad krenem nabrajati sve spotove ne bih do sutra završio. Prvi fall nam je pružio odličnu klasičnu kečersku akciju, Gargano je bio dominantniji što me je začudilo pošto je on underdog, ali izgleda da su odlučili promijeniti dinamiku malo i dobro je ispalo. Dobro su predstavili da se dobro poznaju i svidjelo mi se na početku kad su probali jedan drugom ukrasti finishere. Kraj prvog falla fenomenalan. Cole je unio stolicu da sjebe Gargana, a Gargano je strateški odigrao i skontao da mu je bolje da odmah napravi prednost u sljedećem fallu i ubio je Colea stolicom. Street Fight je bio sjajan. Borba u publici odlična, pogotovo Garganov selfie. Čini mi se da su napravili mali callback na onaj Garganov kratki heel run sa početka godine kad je isto tako bio sadistički nastrojen. Naravno onda smo vidjeli i bacanje Colea kroz sto i bacanje Colea u chair. Brutalno odrađen fall koji nije bio dug, ali je bio prezabavan. MAMMA MIA zaista. Spuštanje kaveza je bio momenat kad su me prošli trnci, Coleov šokirani pogled i Garganov bolesni smiješak. E tu je tek bila makljaža, kendo stickovima, chairovima. Poteza je bilo pregršt. Panama Sunrise, Panama Sunrise sa ljestvi, Avalanche Canadian Destroyer i tona drugih stvari. Garganovo korištenje macole je bilo sjajno i vidjelo se da Cole shvata da je Gargano lud. Jebeno se ovako diže prestiž nekog pojasa. Zadnji spot fenomenalan. Cole je shvatio da Gargano neće stati i bukvalno je rekao "fuck it" i bacio se zajedno sa Garganom sa vrha kaveza na stolove. Kraj je donekle i zaštitio Gargana jer je Cole bukvalno samo imao sreće da se preokrenuo na Gargana. Odličan meč. NXT je najbolja promocija na svijetu.
10/10

Veoma dobar TakeOver.

I eto ga, kraj Johnny Wrestlinga u NXT-u. Neki će reći najbolji run ikad u NXTu, ja ću reći veoma dobar run koji je mogao biti fenomenalan da od Gargana nisu pravili NXT Sashu Banks.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la TheBesir »

Velveteen Dream vs Pete Dunne vs Roderick Strong - Jako dobar meč, al imam 2 primjedbe. Prva je pobjednik a druga je način na koji je pobjednik uzeo pobjedu. Znači Dream da retaina nikako mi se ne svidja, a pogotovo ne na onaj način. Osim ako ne žele nastavit priču sa Strongom pa da on uzme. Da je Strong uzeo na onaj način ne bi se bunio, čak bi to bilo i odlično, ali Dream? NE.

Shayna Baszler vs Mia Yim - Sranje meč. moram se tako izraziti. Shayna je negledljiva. Mia je bila okej, ali samo okej, ništa više. Obavezno nek skidaju titulu sa Shayne, što prije to bolje, i nek je šalju na RAW, može feudat sa Becky nekad kasnije. Publika u čitavom meču mrtva, zamalo sam zaspo.

Adam Cole vs Johnny Gargano - Fenomelana meč. Nakon prvog falla je počela ludnica. Prvi fall je bio zabavan ali NI BLIZU Street Fightu. Publika odlična, komenttaori odlični. Kraj sam predvidio, baš sam znao kakav će bit. Mislio sam da će Cole uradit nešto kao Rock Bottom i pritom zadržati ruku na Garganu, ovako se malo morao približit da ga pina, ali sve u svemu ODLIČAN MEČ. Ovako nešto nismo vidjeli dugo u WWE-u a i nećemo kako rade.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Toronto 2019 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la KOMANIA »

Street profits vs. UE - 4.25
Shirai vs. Candice - 4.50
Dream/Strong/Dunne - 4.75
Shayna vs. Mia Yim - 3.50
Cole vs. Gargano - 5.00

Prosek - 4.40 - Odlično kao i uvek, slažem se @Maki NXT je najbolji!
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la TheBesir »

Zanima me, jel Regal odlučio da u ME prvi fall bude Coleova stipulacija tj običan meč a druga Street Fight? nisam pratio nxt u zadnje vrijeme.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la AlenB »

Regal je rekao da Cole bira jednu, a Gargano drugu stipulaciju. Te ako bude potrebno a bilo je potrebno Regal je sam izabrao treću.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Sherpa »

dave

Street Profits vs. Undisputed Era: 3.75
LeRae vs. Shirai: 4.25
Dunne vs. Strong vs. Velveteen Dream: 3.5
Baszler vs. Yim: 1.5
Cole vs. Gargano: 4
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Shirai: 4.25
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Gargano: 4
Znači ovo je nenormalno utemeljeno
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la AlenB »

prvi puta nakon philadelphije čini mi se da Gargano nije imao najbolji meč na showu prema daveu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jedina stvar koju sam vidia iz meča je njihov """""chain wrestling""""" i samo za to bi im da -5*.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Melloo »

Mene je main event ubio-Trajao je 51 minutu a pace je bio uzasan.Sav mec je bio meh pravo
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Meni je main event bio odličan. Zabavio me.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Baszler vs. Yim: 1.5
Damn ne sećam se kad je TakeOver match imao ovolko nisku ocenu :roll: Bolje da je LeRae vs. Shirai bio title match a da se ova greška od meča nikad nije ni desila...a činjanica da je onaj segment između Rollinsa i Lesnara dobio veću ocenu od Gargano Cole meča ukazuje da se pušila neka dobra trava tog dana u WON redakciji :lol: :lol:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la KOMANIA »

Ma kao da su te ocene realne. :roll:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Sherpa »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Ma kao da su te ocene realne. :roll:
Vjerovao ili ne, kasa uzmeš stranice di ljudi daju ocijene, kao recimo cagematch, i staviš ih bok uz bok s onima koje meltzer daje, vidjet ćeš uzorak sličnosti
slika
Odgovori