NXT TakeOver: Toronto II

10.08.2019.

Za WWE događaje koji su iza nas
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Wulf7X »

Damn son :o
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Street Profits vs The Undisputed Era
Ovo nije bilo loše, ali se ne može porediti sa ranijim TakeOver tag mečevima tipa TUE/Moustache Mountain ili Raiders/Black i Ricochet. Bilo je i ovdje dobrih stvari, svidjelo mi se kad je Ford glumio Rocka. Prvi put nije uspio People's Elbow pa je onda Fisha ubio Rock Bottomom. O'Reilly je imao brutalan Knee Strike u Dawkinsovu facu. Akcija je fino tekla, ali izostalo je onih OMG momenata po kojima je TakeOver poznat. Svidjelo mi se i ono kad su se samo krenuli udarati. Kraj neočekivan. Mislio sam da Profitsi idu na Raw pa da će ovdje izgubiti. Dakle, solidno, ali moglo je i bolje.
7/10

Io Shirai vs Candice LeRae
Bokte mazo ovo je bilo odlično. Odmah na početku meč je krenuo brutalno sa onim Shirainim Suplexom na komentatorski sto. Meč je bio toliko brutalan, Shirain Tiger Feint Kick u LeRain zatiljak, LeRaeina Tope Suicida u DDT, LeRaein Swinging Neckbreaker sa top ropea, Shirain Avalanche Spanish Fly i na kraju prebrutalan kraj. Ako je prvom meču falilo šokantnih momenata, ovaj meč je to nadoknadio. Brutalna makljaža.
9/10

Konfrontacija i tuča Daina i Riddlea okej, na kraju kul momenat kad je Dain pokupio i onog jobbera i zajedno sa Riddleom skočio na sto na ringsideu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la AlenB »

Za sad pogledao ovo

Tag titule - ***3/4
Shirai/Candice - ****1/2
Women's titula - ***

Fantastičan meč Candice i Shirai, iznad svakog mog očekivanja.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Melloo »

Shirai je zenski Okada i bolja je od 90% muskih wrestlera na svijetu.Kako niste ocekivali super mec :roll:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la AlenB »

Jer do sada nije imala odličan meč u NXTu. Dok je bila face usudio bih se reci da nije bila nisfa posebno. Ali ovaj novi heel gimmick je strava.

****1/4 za triple threat
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la mone »

Kakav show :clap: :clap: :clap: :clap:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Shirai je zenski Okada i bolja je od 90% muskih wrestlera na svijetu.Kako niste ocekivali super mec :roll:
A nije to pokazala do sada. Bila je prilično generična i lošija verzija Kairi Sane. Sad je dosta bolja.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Shirai je zenski Okada i bolja je od 90% muskih wrestlera na svijetu.Kako niste ocekivali super mec :roll:
A nije to pokazala do sada. Bila je prilično generična i lošija verzija Kairi Sane. Sad je dosta bolja.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Melloo »

Maki je napisao/la:
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Shirai je zenski Okada i bolja je od 90% muskih wrestlera na svijetu.Kako niste ocekivali super mec :roll:
A nije to pokazala do sada. Bila je prilično generična i lošija verzija Kairi Sane. Sad je dosta bolja.
JA ne mjerim wrestlere po tome sta pokazu u wwe. :mrgreen:
Jbg ja sam pogledao bar 20 njenih meceva prije nego je i dosla u wwe :D
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Bilo je i očekivano. 205 Gargano. Ajd makar će biti još dobrih mečeva od njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Velveteen Dream vs Pete Dunne vs Roderick Strong
Veoma dobar meč. Svidjelo mi se kako je na početku Strong toliko shittalkovao da su se ova dvojica udružili protiv njega. Strong je ispao stvarno jako, prvo je bacio Dunnea preko Dreama, pa silni Backbreakeri i Slamovi, pa dupli Stronghold. Kul mi je bilo što su sva trojica u jednom momentu pokušala neki dupli potez: Strong sa Strongholdom, Dream sa Driverom i Dunne sa gaženjem prstiju. Najjači trenutak meča mi je definitivno bio kad su se sva 3-ica krenuli makljati i kad su se poobarali. Ima tu i onaj Dreamov Coast to Coast Elbow Drop. Kraj meča fenomenalno odrađen, volim taj spot krađe pina. Neočekivan retain, ali Dream mi je drag pa mi ne smeta. Sva trojica su odlično predstavljena.
9/10

Shayna Baszler vs Mia Yim
Ovo je bilo solidno. Išli su sa tom pričom da je Yim sa ulice pa je spremna na sve pa je u meču više puta čupala Shaynu za kosu, fishhookala je, pravila eye poke. Međutim, publika je bila mrtva. Mislim da Yim nije baš prošla kod njih tj. predugo su čekali od MYCa kad je Yim bila vruća da sa njom nešto naprave. Shayna je imala onaj kul submission kad je iskrivila Yim ruku, ali previše je vremena otišlo na te submissione. Meč mi se nekako počeo raspadati kako je odmicao tho. Ona Yimina sekvenca kad je ona rušila Shaynu mi je izgledala jadno, publika je baš bila mrtva. Baszler je dobro sellala i ruku. Avalanche Code Blue je jedini neki OMG momenat u meču. Kraj je OK. Povezali su to sa Shayninom povredom ruke. Očekivan retain, ovom meču je štetilo i to što se manje-više znalo da je Yim filler challenger. Mislim da se čeka Dakota Kai.
6/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la AlenB »

Main event mi je između 4.25 i 4.5

Ovako bi trebali izgledati svi steel cage mečevi, zajebi ona tradicionalna i retardirana pravila, dajte nam ovakav meč par puta godišnje i super
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Mislim da sam shvatio šta mi se još sviđa kod Shayne: nije fizički atraktivna i ne trude se da je naprave takvom. WWE od svih žena pravi nekakve princeze sa tonom šminke i sjaja. Najbolji primjer je heel Io. Obukli su je u najužu moguću kožu, dali joj crnu šminku i rekli da tokom ulaska prolazi sebi rukom kroz kosu dok sa nonšalantnim pogledom gleda u kameru. Jbg, igraju i na sex appeal očito. Kod Shayne tog nema. I to je po meni dobro, lakše kupi heat neko ko je neatraktivan.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la TheBesir »

Street Profits vs The Undisputed Era - Nije ni loš a nije ni dobar, znači može se reći solidan. Složit ću se sa Makijem da je falilo tih 'OMG' momenata, mogli su Profitsi nešto smislit. Komentatori mi nisu bili nešto (Osim Ranalla), ostale koda nisam ni čuo, ako ih je uopšte bilo, 6 sati ujutru je tako da pokušavam da ih slušam :D Takodjer i publika je u većini dijelova bila off.

Io Shirai vs Candice LeRae - Možda malo bolji od prethodnog, ali ne mogu reći za ovaj da je pretjerano dobar. Dobar jest, ali ništa iznad toga. Ako bi ocjenjivao na skali 1/10 ovaj mec bi dobio 7, dok prethodnih 5/6.

Fight Daina i Riddlea - Okay fight, prošli su kroz stol obojca to je bar fer. Da su pustili ijednog da "pobjedi" u ovom fightu ne bi bilo dobro. Pokupili su sa sobom jednog bodyguarda što nije bilo za očekivati. Ne znam kad dođe sledeći TakeOver, al ako je uskoro, trebali bi stavit ovaj meč sa nekom kul stipulacijom tipa No DQ, ili Falls Count Anywhere.
Odgovori