Stomping Grounds

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la AlenB »

stream je postavljen na networku pa ako će neko slučajno gledati live može
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Rio146 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST stream je postavljen na networku pa ako će neko slučajno gledati live može
Baš ima i takvih?
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Sherpa »

A što ako netko dođe namjerno?

Sam ću se ispratiti van
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la AlenB »

pogledao kickoff i cruiserweighti su imali super meč, koja je to šteta što to nije bilo na glavnom dijelu

pitanje je hoće sad išta bit bolje od tog meča
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Maki »

Jebali vas više i Corbin i Lacey. Seth je dva puta dobio Corbina, Becky dva puta Lacey ali opet ih spajaju.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Ricochet :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la AlenB »

zasad pogledah ovo

Cruiserweighti - ***3/4
Lynch vs Evans - **3/4
Owens & Zayn vs New Day - ***3/4
Ricochet vs Joe - ***1/2
Bryan & Rowan vs HM - ***1/4
Bayley vs Bliss - **3/4

neloše za sada, neki mečevi iznad očekivanja, nema odličnih naravno ali ima par jako dobrih
ostatak ću pogledati kasnije kad uhvatim vremena, ali za sada sam sasvim zadovoljan viđenim s obzirom na nikakva očekivanja
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zanimljivo ovo s ekranima

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la AlenB »

Reigns vs McIntyre - **
Nije čak bio toliko loš meč koliko me ljuti što je Shane bio dosadan i naporan i što se previše uplitao u meč, što je kraj bio glup iako očekivano overbookiran, što je Reigns dobio Drewa, a izgubio od Shanea umjesto da bude suprotno

Ziggler vs Kingston - **
da, baš dobar meč, baš dobar
grozna struktura, užasno dosadno, jedino kraj dobar

Rollins vs Corbin - DUD
nemam ja živaca za ovo, odjebite s Corbinom, odjebite sa svime što su ovdje napravili


Svaka čast svima koji su mislili kako će Reigns/McIntyre biti bolje od WM meča, kako je steel cage dobra stipulacija koja će omogućiti Kingstonu i Ziggleru da lete i da imaju super meč, kako je Corbin zapravo solidan wrestler i da će još uz posebnog sudca uspjeti imati zabavan meč s Rollinsom. Mislim da ste se prevarili. Do zadnja tri meča show je usudim se reći bio zabavan i solidan i onda je došla na red main event scena da pokažu šta znaju, ali su učinili da show od soldinog postane loše i opet smo na početku. Svaka čast Rollinsu koji na Twitteru govori kako imaju najbolji wrestling, ali tješio ti sebe, mene ili svoje kolege u backstageu, nisi u pravu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vidia ljudi donekle i hvale show pa hajd komentari kako budem gleda.

Jel ima ljudi koji stvarno gledaju kickoffe uživo? Van pokojeg CW meča odi nikad nema apsolutno ništa vridno gledanja. Od groznih expert panela do video paketa koje ćeš svakako dobit tokom PPV-a. Zašto postoje kickoffi?

CW triple threat. Nese kao prvak je greška, definicija vanilla midgeta, al sudeći po @Maki malo toga valja na 205 u zadnje vrime. Tozawa se bori za titulu šta mi je drago, možda kad KUSHIDA dođe na 205 izmisle CW tag titule i daju im kakav duži reign :lol:
Par stvrno dobrih spotova, suplex Tozawe po Nesovim leđima primjerice, al onda naravno nakon tog spota odma reklama Lacey da me podsjeti točno šta WWE misli o ovoj ciloj divizji. Sva srića da jesu, počea sam i uživat u meču tako da je dobro da me WWE malo spustia na zemlju. Čudi me da je Gulak dobija čisto ko suza, mislia sam da je heel, al drago mi je da je prvak. Nek sad vrati powerpoint i no fly zone gimmick. Dobar meč, savršen da zagrije publiku, al onda vidim da Sethetty govori kako je ovo najbolje hrvanje na svitu tako da -5* jer je Seth E drone. Side note, 205 ima najbolji komentatorski stol na main rosteru. Zanima me jel to jer nemaju Vincea da im viče u uvo.

I otvaramo s Becky vs Lacey, bar ću se rješit plavuše rano. Renee je ženski Byron, grozna komentatorica. Lacey je prividno dobra, neko ko ne prati hrvanje (il ga nije briga ko Mandya) bi je lako zabunia za nekog sposobnog. Nije, daleko je od toga. Becky je Cena level govorenja u ringu. Glup spot s maramicom. Dobar carry job Becky, nije bilo loše. Sad novog challengera molim a ovu vratit u NXT dok se ne nauči odbit od konope.

Za promjenu tag meč koji nije za titule, nice. Ne sviđa mi se ovaj početak s 3 velika kickouta jer KO i Sami ispadaju retardi. Van toga solidan meč, KO još koristi (loš) stunner, mislia sam da će to prestat s heel turnom al izgleda da ne.

Ricochet sjeba ulaz, nije dobar znak. Sjajni spotovi i bilo je dobrih countera al nekako mi fali nešto odi, nizanje poteza bez nekog pokušaja da se ispriča priča. Zašto onaj backstage dija di mu svi čestitaju, kako glupo :lol: :lol:

Solstafir majica Rowana. Slabo, očekiva sam bolje. Dbry je bez sumnje najbolja stvar u WWE-u trenutno, apusrdno je koliko je dobar u svemu šta radi. Definicija kako odradit meč, niko nije odšeta oštećen. MOTN, bez sumnje.

O jebo sve evo nazad Alexe. Nepotrebno opasan bump Alexe u kut. Jebote nikako na zelenu granu, kad ne bumpa serem kad bumpa serem :lol: Bayley i dalje ima jedan od najgori finishera u hrvanju. Dosadno, bolje nego šta sam mislia da će bit al opet dosadno.

Ah evo ga, dio showa koji (bar ja mislim) najviše zanima Vincea tako da će vjerojatno od sad nadalje bit loše. Dosada. I dalje ne mogu virovat da Shanea moramo svatit ozbiljno kao hrvača, da ovo sve nije neki komplicirani Kaufmanesque skeč i da samo čekamo punchline nego ne, u kayfabeu Shane je dobar i jak hrvač. Podsjetnik da Drew nema singles pobjedu na PPV-u u WWE-u, podsjetnik da je 0-2 protiv Romana na PPV-ovima samo u 2019, podsjetnik da Drew ima jednu pobjedu protiv Romana ikad i to u nekom nasumičnom 6-man tag meču, podsjetnik da je od kad se vratia u WWE stalno nečiji potrčko. Kako se iko može veselit ovom match upu i mislit da će bit iole bolje od WM meča di nisu imali nekog debila van ringa da im odmaže.

Jej Ziggler u kavezu, to nam fali, sigurno nisu imali dobar meč u Saudiji jer im je falilo stipulacije ne zato jer je Ziggler katastrofa i nema šta radit unutar 50km od ikakve titule. Dosada, stipulacija nije dodala ništa meču (usudim se reć da je oduzela), retardaciju di fighting champ i megaface Kofi biži iz kaveza da ne spominjem.

Evo ga, osoba koja nema šta radit u main eventu PPV-a i osoba koja mi sa svakim DBry mečom postaje sve mrskija, ostavit ću vama da odlučite ko je ko :mrgreen: Kako je ovo loše odrađen gimmick meč majko moja :lol: :lol: :lol: :lol: Nek se srami ko god je smislia ovo i bia road agent, ovako besmislen meč nisam vidia jako jako dugo.

Dobro: ako ignoriram sve nakon Bayley/Alexa meča ovo je jedan solidan PPV sa slabim main eventom al hej, prvi put ikad da žene main eventaju Stomping Grounds. DBry i sve šta DBry radi je uvik za 5 pahuljica. Ako se pravim da su cruiserweighti dio WWE-a onda su i oni imali jako dobar nastup.

Loše: show nije završia nakon Bayley/Alexa, main event je daleko jedna od najgorih stvari šta sam gleda u zadnje vrime, to da ni Seth/Baron ni Becky/Lacey feud nije gotov neću ni spominjat, Shane i sve šta Shane radi je uvik za -5 pahuljica, cruiserweighti (koliko god zla usta me pokušala uvjerit suprotno) nisu dio WWE-a.

Sveukupno: Kako to da ljudi iz DDT-a mogu izvest piledriver na vodenom toboganu a Taker ne može u ringu?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST main event je daleko jedna od najgorih stvari šta sam gleda u zadnje vrime,
Kada ovo čitate sjetite se da je bio na phk nedavno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Maki »

@Eumaus The Swineherd
Problem sa 205 je što je od Tripsovog preuzimanja svako izgubio karakter i postao generični kečer. Evo recimo Gulak. On je tokom Vinceove ere bio loše bookan, ali je zato imao zabavan karakter sa PowerPointom i No Fly zonom. Kad je došao Trips, Gulak je dobio bolji (no idalje ne sjajan) booking, ali je izgubio 90% ličnosti koju je imao. Onda dodaj da su zadnji CW šampion koji je imao ikakav karakter Enzo i da samo zato što su Cedric, Murphy i Nese dobri kečeri ne znači da su dobri šampioni jer su užasno generični.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST main event je daleko jedna od najgorih stvari šta sam gleda u zadnje vrime,
Kada ovo čitate sjetite se da je bio na phk nedavno
PHK je bia mila majka za ovo, oni bar imaju izgovor zašto je main event ispa kako je, WWE je multimilijunska korporacija u kojoj nikome nije palo napamet "Hej, u ovom meču apsolutno ništa nema smisla."
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST @Eumaus The Swineherd
Problem sa 205 je što je od Tripsovog preuzimanja svako izgubio karakter i postao generični kečer. Evo recimo Gulak. On je tokom Vinceove ere bio loše bookan, ali je zato imao zabavan karakter sa PowerPointom i No Fly zonom. Kad je došao Trips, Gulak je dobio bolji (no idalje ne sjajan) booking, ali je izgubio 90% ličnosti koju je imao. Onda dodaj da su zadnji CW šampion koji je imao ikakav karakter Enzo i da samo zato što su Cedric, Murphy i Nese dobri kečeri ne znači da su dobri šampioni jer su užasno generični.
Da, čini mi se da svak ima "jako dobar kečer" gimmick :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stomping Grounds

Post Postao/la Sherpa »

men je fantastično kako oni nikako da nauče iz svojih grešaka

svima je jasno kako evans nije spremna. svima je jasno kako joj treba još treninga, i kako bi uz pravilan razvoj mogla biti netko i nešto za x godina. i mjesto da je malo po malo razvijaju, oni je opet gurnu na razinu za koju nije spremna
slika
Odgovori