Super Showdown 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

1. Meč u Arabiji je bio grozan. Moraš shvatiti da fanove boli kurac za Corbinom, dosadan je.

2. WWE titula je world titula i ne bi trebala imati te filler izazivače. U New Japanu to i može proći jer oni gledaju ukupan broj odbrana, dok to u WWE nije slučaj.

3. Kako znaš da će Drew prismrditi world tituli? Sve ukazuje na suprotno. Debutirao je kao zvijer, ali je od tada manje-više stalno bio nečiji potrčko. Ništa ne ukazuje da imaju planove sa njim.

4. To neće izbrisati činjenicu da je Becky protraćila mjesece svoje karijere u dosadnom feudu sa Lacey Evans.

5. Prije Paybacka 2017 smo govorili da nema šanse da Bliss uzme pojas, tek je došla na Raw, a već su gradili priču da Sasha namjerno drži Bayley prvakinjom kako bi je ona onda osvojila...kurčina, Alexa osvaja.

Prije Extreme Rulesa 2017 govorili smo da nema šanse da Bayley opet spuši, cijeli storyline je bio odlična prilila za face comeback story, pogotovo jer su buildali sa onim "može li Bayley biti ekstremna"...kurčina, Alexa opet dobija i pravi jadnicu od Bayley.

Bayley dobija priliku na SummerSlamu 2017. Mislimo ma sad nema šanse, ovo je prilika da Bayley prevaziđe svoje demone na 2. eventu godine. Meč se nije desio jer se Bayley povrijedila, ali je Meltzer potvrdio da je Alexa opet trebala dobiti tako da mogu reći...kurčina, Alexa opet dobija.

Bayley se vraća uz ogroman pop i biva ubačena u title meč na No Mercyu. Prilika za osvetu? Kurčina, Alexa dobija pinajući baš Bayley od svih učesnica.

I onda imamo ovaj post-WM squash ove godine. Znam da su mnogi govorili da to ne znači ništa jer svako ko napušta brand gubi zadnji meč no kad je Charlotte odlazila sa Rawa 2017. ona nije izgubila u squashu, već u kompetitivnom meču. Isto važi za Alexu i njen odlazak sa SD.

Jel primjećuješ pattern ovdje?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST U New Japanu to i može proći jer oni gledaju ukupan broj odbrana, dok to u WWE nije slučaj.
ali nemaš tamo baš filer izazaivača za glavnu titulu. svatko tko izazvia je to na ovaj ili onaj način zaslužio. recimo svi koji dobiju prvaka tijekom g1 turnira će dobiti priliku za titulu. najčešće oni jesu filler izazivači, ali prvak se želi revanširati, a istovremeno dati njima priliku da ga ponovo dobiju i uzmu titulu - sistem koji sjajno funkcionira
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST U New Japanu to i može proći jer oni gledaju ukupan broj odbrana, dok to u WWE nije slučaj.
ali nemaš tamo baš filer izazaivača za glavnu titulu. svatko tko izazvia je to na ovaj ili onaj način zaslužio. recimo svi koji dobiju prvaka tijekom g1 turnira će dobiti priliku za titulu. najčešće oni jesu filler izazivači, ali prvak se želi revanširati, a istovremeno dati njima priliku da ga ponovo dobiju i uzmu titulu - sistem koji sjajno funkcionira
A znam, al jbg jesu filler izazivači bez obzira što je obuhvaćeno nekom pričom. I WWE filler izazivači imaju priču.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

ovisi, ja recimo prezirem wweov 'moraš me dobiti da bi dobio priliku za titulu' - u njpw se to dogodi ili na nekom turniru (pa ovo što sam objasnio), ili prvak primi pin u nekom tag tim meču.
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST 1. Meč u Arabiji je bio grozan. Moraš shvatiti da fanove boli kurac za Corbinom, dosadan je.

2. WWE titula je world titula i ne bi trebala imati te filler izazivače. U New Japanu to i može proći jer oni gledaju ukupan broj odbrana, dok to u WWE nije slučaj.

3. Kako znaš da će Drew prismrditi world tituli? Sve ukazuje na suprotno. Debutirao je kao zvijer, ali je od tada manje-više stalno bio nečiji potrčko. Ništa ne ukazuje da imaju planove sa njim.

4. To neće izbrisati činjenicu da je Becky protraćila mjesece svoje karijere u dosadnom feudu sa Lacey Evans.

5. Prije Paybacka 2017 smo govorili da nema šanse da Bliss uzme pojas, tek je došla na Raw, a već su gradili priču da Sasha namjerno drži Bayley prvakinjom kako bi je ona onda osvojila...kurčina, Alexa osvaja.

Prije Extreme Rulesa 2017 govorili smo da nema šanse da Bayley opet spuši, cijeli storyline je bio odlična prilila za face comeback story, pogotovo jer su buildali sa onim "može li Bayley biti ekstremna"...kurčina, Alexa opet dobija i pravi jadnicu od Bayley.

Bayley dobija priliku na SummerSlamu 2017. Mislimo ma sad nema šanse, ovo je prilika da Bayley prevaziđe svoje demone na 2. eventu godine. Meč se nije desio jer se Bayley povrijedila, ali je Meltzer potvrdio da je Alexa opet trebala dobiti tako da mogu reći...kurčina, Alexa opet dobija.

Bayley se vraća uz ogroman pop i biva ubačena u title meč na No Mercyu. Prilika za osvetu? Kurčina, Alexa dobija pinajući baš Bayley od svih učesnica.

I onda imamo ovaj post-WM squash ove godine. Znam da su mnogi govorili da to ne znači ništa jer svako ko napušta brand gubi zadnji meč no kad je Charlotte odlazila sa Rawa 2017. ona nije izgubila u squashu, već u kompetitivnom meču. Isto važi za Alexu i njen odlazak sa SD.

Jel primjećuješ pattern ovdje?

1. Opet ponavljam da je stvar percepcija. Meni je match bio dobar. Volim Corbina. I to ti je to.

2. Po toj logici svako ko ne osvoji titulu je filler izazivač kao Nakamura i Joe prošle godine Stylesu.

3. Drew će biti Champ jer se Wade Barrett WWE-u neće ponoviti, a to i teaseaju već dugo realno.

4. Nije Lacey takva koma. Prvi je Beckyn izazivač pa to i ne mora da bude savršeno. U najmanju ruku program je solidan.

5. Sve to ne mora da se ponovi ove godine baš zbog tog patterna. Ako Alexa šta osvoji to će biti na Rawu btw.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

1. Okej, ali ti si u ogromnoj manjini tu.

2. Pa u hindsightu i jesu bili. Pogotovo Nakamura.

3. Mi to ne možemo znati, ali nemamo nikakvih dokaza da će se to desiti. Upravo suprotno.

4. Program mžd i nije toliko loš, ali je to trebalo daleko bolje ako planiraju da Becky zadrži momentum od Manije.

5. A zašto ti misliš da će biti drugačije?
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

Odgovoriću samo na 5. Biće drugačije jer ne bi dali Bayley razloga da poput Sashe ode. Bayley je na SD-u i nosi titulu sa riječi SD u svom imenu. Alexa je na Rawu. Red je i za Bayleylin push. Za Alexu ima vremena.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

E pa vidiš od svega što si rekao slažem se sa jednom stvari: Bayleyin push je daleko više vezan za Sashu Banks nego za samu Bayley i bez Sashinog odlaska nikad se taj push ne bi ni dogodio. Ali ja mislim da WWE misli da je dovoljno što su Bayley dali taj kul MITB moment, pogotovo jer je sve izvjesnije da će se i Sasha vratiti. Mislim da sad WWE smatra da je opasnost prošla.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

osim što postoji opasnostda bayley ode, sada kada su joj dali momentum
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:osim što postoji opasnostda bayley ode, sada kada su joj dali momentum
Postoji, pogotovo jer joj je ugovor na isteku, ali isto tako sam uvjeren da Vince misli da je Bayley dovoljno dobila i da je vrijeme da pojas ode kod neke njegove izabrane. Jer tako je bilo i sa Revivalom. Digli su buku u backstageu i dobili token reign. Ne vidim zašto bi bilo drugačije sa Bayley.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

jebiga, takav stil ponašanja će je smo učiniti dobrodošlom bilo gdje drugdje.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Rio146 »

Zamisli Hikaru Shida vs Bayley, uf to bi bio meč i po
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Zamisli Hikaru Shida vs Bayley, uf to bi bio meč i po
Kylie Rae vs Bayley mi izgleda kao dobar feud pogotovo ako naprave tako da jedna od njih ispadne "lažna" u smislu da nije tako vesela u dobra kakvom se predstavlja.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

I skontajte još jednu stvar: WWE stalno hypea kako je ovo nikad prije viđeno da jedan kečer sa Rawa izaziva za SD titulu, kako je veliko pitanje šta će biti sa SD ženskom divizijom ako Alexa uzme pojas. Nema smisla da to rade ako zaista i ne misle to napraviti.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST nikad prije viđeno da jedan kečer sa Rawa izaziva za SD titulu
Što dovodi u pitanje čitav brand split. Čemu sad taj split, kada hrvači opet nastupaju na oba showa.
Yes Sir!
slika
Odgovori