Super Showdown 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTU wwe je bio samo jedan od likova, koji nikada nije smatran kao tip zvijezda kompanije. Najbliže je bio u shieldu.
A to neće biti ni u AEW. Shvatam ja vašu poentu, ali to je sve tek počelo. Feud sa Omegom je tek počeo, imao je dva meča u NJPW, najavio je velike stvar, ali to ne znači da će se sve te stvari ostvariti. Postoji i šansa da spuši od Omege i bude midcard u AEW. To nije isključeno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

Aew mu ne bi dao main event spot, da zatvori večer nakon što prebije osobu za koju smatraju da će biti glavna zvijezda kompanije, da ge trenutno ne vide u top 5 ešalonu.

Štoviše bili bi budale kada ga ne bi iskoristili. Možda jednom i bude mid card, ali za sada izgleda kao top card. A mislim da bi ga i njpw mogao prikazati kao vrlo jakog u g1.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Aew mu ne bi dao main event spot, da zatvori večer nakon što prebije osobu za koju smatraju da će biti glavna zvijezda kompanije, da ge trenutno ne vide u top 5 ešalonu.
WWE nikad ne bi dao Shinsukeu Nakamuri da osvoji Royal Rumble i da se onda bori za WWE titulu na najvećem eventu godine protiv jedne od najvećih zvijezda kompanije, a kamoli da tu najveću zvijezdu onda mjesecima dominira low blowovima da ga ne vide u top 5 ešalonu.

Too early to tell, samo to želim reći.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Melloo »

On ce od Omege izgubit to je sigurno kao sto i treba.Biti ce u vrhu AEW ali nikada nece biti "the guy"
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Rio146 »

WWE je neuračunljiv. Pa pogledaj tko im u 2019.-oj main eventa showove.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

Zato je dobio main event spot na wm, zato smo imali fjud koji se bazirao na 'that's some good shit' udarcima u jaja. Osim toga, rumble postaje ave beznačajnija stvar - još nije argbr, ali ovim tempom...

@melloo ovog trena da, ali on ima potencijala biti the guy, u slučaju recimo da se omega povrijedi. Ovako može biti i top heel
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

@Sherpa
A jel znaš da Moxley-Omega feud isto neće biti oko neke retardirane stvari?
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Melloo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zato je dobio main event spot na wm, zato smo imali fjud koji se bazirao na 'that's some good shit' udarcima u jaja. Osim toga, rumble postaje ave beznačajnija stvar - još nije argbr, ali ovim tempom...

@melloo ovog trena da, ali on ima potencijala biti the guy, u slučaju recimo da se omega povrijedi. Ovako može biti i top heel
Mislim da cei biti top heel.Bit ce mozda drugi ili treci najvazniji covjek u kompaniji.Main eventer ce sigurno biti, drzat ce top titulu isto sigurno.Moj post se odnosio da nece biti broj , izabrani :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

Neznam, ali znam da je je nakamura aj bio
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Neznam, ali znam da je je nakamura aj bio
Tačno, ali pokušavam ti reći da Moxleyevo prebijanje Omege ne mora puno značiti. Tona feudova je odlično počela, a onda ispalo govno. Tako da smatram izjavu da je Moxley u ovih par sedmica napravio više nego u WWE-u hiperbolom koja ne stoji.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Sherpa »

A ja ti opet kažem ne slažem se - ako ništa postao je draw u dvije kompanije

I dok za aew neznamo još, za njpw znamo kako bookira fjudove i kako nema pizdarija kakvih ima u wweu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la Maki »

Za NJPW se mogu složiti, ali Moxley je ipak prije svega AEW kečer i njegova karijera će se nastaviti odvijati tamo. Ovo u New Japanu je više da se Moxley malo zabavi dok AEW ne krene.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

@Sherpa to što ja jednostavno ne pratim ništa drugo osim WWE-a nisu predrasude nego mi se ne da. Predrasude bi bile da ja gledam npr. NJPW redovno, a da pred svaki show unaprijed kukam kako će biti sranje kao što mnogi od vas rade kad je u pitanju WWE PPV ili Raw. O tome se radi. Kad se u nešto ulazi sa stavom da neće valjati, stavom omalovažavanja onda takav produkt ne može da ti se svidi i dojam će se srozati da ne znam ti kakav show bude. Tako i Meltzer razmišlja mada sam ubjeđen da njega neko plaća da pljuje po WWE-u.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la AlenB »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Predrasude bi bile da ja gledam npr. NJPW redovno, a da pred svaki show unaprijed kukam kako će biti sranje kao što mnogi od vas rade kad je u pitanju WWE PPV ili Raw. O tome se radi.
pa kad se za NJPW nema šta kukati realno gledajući jer nisu pružili loš show ne pamtim kad, nemamo zašto govoriti da će show biti sranje kad znamo da neće jer su uvijek cardovi jaki i nikad ne razočaraju

za razliku od WWE-a gdje je potpuno opravdano kukati i govoriti kako će show biti sranje, jer kad su imali zadnji PPV koji je bio dobar, kad je bio zadnji PPV koji je uopće izgledao dobro čak i na papiru, kako ne kukati prije Stomping Groundsa kad je card kopija Super Showdowna koji je bio sranje
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Super Showdown iz Saudijske Arabije

Post Postao/la DVW »

Daj bgt kako je kopija? Steel Cage Zigglera i Kofija mora biti duplo bolji od prethodnog. Na Super ShowDownu nije bilo žena. Corbin i Rollins imaju posebnog sudiju što jamči neki novi zaplet. WM rematch Drewa i Romana. Ne sumnjam i da ćemo imati nešto zabavno za US i Raw Tag Team titule pogledavši sinošnji Raw. Ništa nije crno do te mjere da je potrebna ta količina predrasuda.
Odgovori