WrestleMania 35

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Maki »

Pa hoće, ali sami su krivi. Imaju dvije kredibilne žene na rosteru: Becky i Charlotte. Ako sad priznaju da je Becky prljavo osvojila pojaseve, taj broj pada sa 2 na 1: samo Charlotte.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Sherpa »

Ne nužno. Ali u pravu si, kada god takav finish imaju ispričaju groznu priču.

Samo opet dolazimo do onog problema gdje se svi moramo praviti kako se to nije dogodilo. A to ne volim, kada se prave da se neš nije dogodilo i vrijeđaju inteligenciju ljudi.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Plus, malo je glupavo da face prvak mrtav hladan uživa u tome što je na taj način došao do titule, makar ne svojom krivicom nwgo sudačkom
A dobro to bi imalo smisla da je pro wrestling pravo sportsko takmičenje (pa i onda koga je briga pobedili smo), svi znamo da je wrestling fake..ok scripted, u skripti je verovatno u konačnici pisalo da će Becky pobediti, to što su zajebale kraj spada u domenu botcha...dešava se svakodnevno, svi znamo da je botch pravimo se nije se desilo i idemo dalje. Takozvani SIn Cara/Kalisto sindrom :lol: :lol:

Neretko se botch situacije koriste kao dodatak u storyline ili nastavku feuda, msm da neće ići tom logikom e vidi prvi ikada womens mania main event završio se botchom hajmo sad kad se Ronda reši da se pojavi da se vratimo na to. Btw sa storyline gledišta gde je Ronda, zašto se nije pojavila na Rawu, pa ona je badest women on the planet pobogu zašto nije došla malo da se bije, obećala je da će prebiti Becky zašto nije došla da traži rematch :roll:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Maki »

Jebiga, ali čitav ovaj Beckyn reign će biti uvijek pod upitnikom jer nije osvojila titule čisto. To bi radilo da je Lynch heel, no nije. Uostalom, i Becky se hvalila da će natjerati Rondu da tapka, pa nije, i za njen karakter je ta WM pobjeda neka vrsta poraza.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Rio146 »

Evo počeo sam gledati WM. Prije nego li završim s gledanjem, želim samo napomenuti kako je WWE propustio priliku da Sonya eliminira Mandy iz battle royala, da joj vrati za ono od prošle godine.
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la HunterDX »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Evo počeo sam gledati WM. Prije nego li završim s gledanjem, želim samo napomenuti kako je WWE propustio priliku da Sonya eliminira Mandy iz battle royala, da joj vrati za ono od prošle godine.
Haha, oni se ne drže toga, kod bitnijih likove, za njih ih tek zabole, nažalost.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Rio146 »

Ako netko nije vidio...

slika

btw. kakva je ono glupost od muškog battle royala?
Yes Sir!
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Wulf7X »

To je sigurno @Sherpa ;) :D
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Lujaa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Evo počeo sam gledati WM. Prije nego li završim s gledanjem, želim samo napomenuti kako je WWE propustio priliku da Sonya eliminira Mandy iz battle royala, da joj vrati za ono od prošle godine.
Oni i zaboravili, boli ih dupe.
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Lujaa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Kako god bilo @Sherpa za mene je kad se dvojica udaraju (wrestling, MMA, potpuno je svejedno) mlaćenje. Kako drugo to da nazovem?
Sta ces tek onda reci o nekim puroresu mecevima, gde nisu potrebna oruzja (kao MMA) da bi mec bio brutalan? WWEu su brutalnost samo stepenice, stolovi, merdevine, stolice, itd.. Gledaj NJPWove klasike da vidis sta je ubijanje stiff potezima i pesnicama, a ne ovaj miki maus.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Rio146 »

Pogledao i ja WM. Pa...zadovoljan sam. Vidio sam i gorih i boljih showova, tako da ovaj je bio ok. Žene botchale finish, Kofi dobio brutalno dobar pop, Batista i HHH su mi čak i bili dobri, vjerovatno zato što sam očekivao puno manje za ovaj meč. Mislim da se razumjemo meč i dalje sucka, ali mislio sam da će suckat više. Kad smo već kod sucka, tako mi je žao Anglea. Nemam ništa protiv toga što ga je Corbin umirovio, dapače i drago mi je jer vidim da ga guraju, ali ako već radiš zadnji meč, pa potrudi se da izgradiš neki storyline, i bar da meč potraje 15-ak minuta. Iconics osvojile titule...dosada živa. Ni ne čudim se što Sasha želi otić iz kompanije. CW standardno na preshowu. Hawkins napokon zaustavio streak. Cena u Thuganomic gimmicku. Nije bilo loše, ali pitanje je zašto, zašto je promijenio gimmick?
Yes Sir!
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Robi »

Promjenio je samo za WM. To je ko da pitaš zaš se neka legenda vratila na Royal Rumble. Special moment ove WM da nije dio matcha. One night only i ćao, neće ostat. Uostalom meni je DoT Cena miljama bolji od onog drugog. Cena je posebna pojava sad već ali DoT Cena još više, veću reakciju će dobiti ovakav Cena naravno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Sherpa »

Ja sam očigledno jedini kojem je ovaj povratak bio katastrofa. Gdje cena izgleda ko u krizi srednjih godina gdje želi ponovo biti mlad
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Rio146 »

Robi je napisao/la:QR_BBPOST Promjenio je samo za WM. To je ko da pitaš zaš se neka legenda vratila na Royal Rumble. Special moment ove WM da nije dio matcha. One night only i ćao, neće ostat. Uostalom meni je DoT Cena miljama bolji od onog drugog. Cena je posebna pojava sad već ali DoT Cena još više, veću reakciju će dobiti ovakav Cena naravno.
Shvaćam ja to, al on nije legenda bar ne još. Mislim nije još u mirovini, tako kad dođe drugi put na televiziju opet će doć sa marinac gimmickom, i onda ovo pojavljivanje gubi svaki smisao. Da ga nastavi korisitit onda u redu, ali ovako nisu ništa postigli sa storyline strane.
Yes Sir!
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

WrestleMania 35

Post Postao/la Robi »

A ko da su oni ikad postigli nešto sa storyline strane :mrgreen:
Odgovori