Royal Rumble 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Veliki obožavatelj wrestlinga, pogotovo WWE-a. Takodje odličan poznavalac domaće kinematografije, i navijač PARTIZANA!
Status: Offline

Royal Rumble 2019

PostPostao/la KOMANIA » 28 sij 2019, 22:38

Inače, šta mislite o stagu i uopšte o areni?
Meni se jako dopalo, jer su me smorile sve one iste rampe.... Krivina mi je bila odlična, a i ulazak kod rampe, odozdo, na stepenicama..... i tako bih mogao do sutra, mnogo mi se dopala arena, i to me je odusevilo. :P
slika GROBAR DO GROBA!!!

TheBesir
Rank 9
Rank 9
O meni: It's all about game.

Royal Rumble 2019

PostPostao/la TheBesir » 28 sij 2019, 22:44

Stage nikakav uopšte mi se nije svidjelo..fuj.

inače komentar o ppvu mi se nije sejvovo :rant:

Zabavan show,mečevi koje sam odgledo dobri,sve u svemu super :D
Royal Rumble mečevi su bili dobri ali mi se nije svidjelo da kad svaki lik/zena udje prebije likove unutar ringa i onda se ostatak meča vuče po ringu.
Takodjer su mogli napravit više returnova legendi,što nije bilo Hornswogglea u DX izdanju? :palica:
wtf je bilo ono sa Niaom? :lol: :lol:
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Royal Rumble 2019

PostPostao/la emirates » 28 sij 2019, 22:46

KOMANIA je napisao/la:Source of the post Inače, šta mislite o stagu i uopšte o areni?
Meni se jako dopalo, jer su me smorile sve one iste rampe.... Krivina mi je bila odlična, a i ulazak kod rampe, odozdo, na stepenicama..... i tako bih mogao do sutra, mnogo mi se dopala arena, i to me je odusevilo. :P

Bryan Zayne sa wrestling with Wregret je to dobro rekao - navikli smo se toliko na jednolicnost koju pruzaju sedmicno da je bilo kakva promjena dah svjezeg vazduha. Sto stvarno jeste, stage nije necemu, jako minimalisticki uradjeno (vjerovatno i da ne bi previse sjedista uzeli sa vecim stageom) ali je skroz drugacije od onoga sto dobijemo na obicnim PPVima i sedmicnim showovima, pa ono izgleda dobro.
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 28 sij 2019, 22:50

Evo jedan funfact, koliko sam uspija provjerit pari istinito.
Asuka VS Becky Lynch from Royal Rumble 2019 is the first match for a main roster female championship in WWE since Beast in the East in July 2015 in which none of the competitors have been blonde.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Royal Rumble 2019

PostPostao/la emirates » 28 sij 2019, 23:51

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Evo jedan funfact, koliko sam uspija provjerit pari istinito.
Asuka VS Becky Lynch from Royal Rumble 2019 is the first match for a main roster female championship in WWE since Beast in the East in July 2015 in which none of the competitors have been blonde.

Bas sam sad gledao na pw wiki i ima jedan match koji nije sadrzao plavuse - Asuka vs Naomi proslog mjeseca na SmackDownu. Osim toga je tacno :)
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Sherpa » 29 sij 2019, 00:55

KOMANIA je napisao/la:Source of the post Inače, šta mislite o stagu i uopšte o areni?

ista kao i svaka druga?
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Maki » 29 sij 2019, 06:33

Kad malo bolje promislim, nije bilo baš pametno što je Becky tapkala Asuki.

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Royal Rumble 2019

PostPostao/la ~MandyRose~ » 29 sij 2019, 07:19

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Source of the post Evo jedan funfact, koliko sam uspija provjerit pari istinito.

Carmella mora brzo otic natrag u plavušu!!
slika slika

ICONIC.

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Sherpa » 29 sij 2019, 11:05

Maki je napisao/la:Source of the post Kad malo bolje promislim, nije bilo baš pametno što je Becky tapkala Asuki.

Nije screw job bi bio bolji, puno bolji nego u rumblu kad ju je nia sjebala

Al ovo je očigledno za postmaniu
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Royal Rumble 2019

PostPostao/la emirates » 29 sij 2019, 11:58

Ja sam na pocetku mislio da je kosa odluka, ali sto vise mislim o tome to mi bokje djeluje. Asuki treba kredibilitet. Uzela je titulu uz pomoc Ronde, jos da joj je ovdje neko pomogao ispala bi totalno bezveze. Treba izgledati jaka ako ce uci u Maniju kao prvakinja. Becky sa druge strane je povratila momentum vec u Rumble matchu.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Maki » 29 sij 2019, 12:47

emirates je napisao/la:Source of the post Ja sam na pocetku mislio da je kosa odluka, ali sto vise mislim o tome to mi bokje djeluje. Asuki treba kredibilitet. Uzela je titulu uz pomoc Ronde, jos da joj je ovdje neko pomogao ispala bi totalno bezveze. Treba izgledati jaka ako ce uci u Maniju kao prvakinja. Becky sa druge strane je povratila momentum vec u Rumble matchu.

Ali sad ispada da se Becky boji Asuke kojoj je tapkala pa ide protiv Ronde. Slažem se da je Asuka trebala dobiti, ali mogla je i pinom.

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Royal Rumble 2019

PostPostao/la emirates » 29 sij 2019, 13:28

Maki je napisao/la:Source of the post
emirates je napisao/la:Source of the post Ja sam na pocetku mislio da je kosa odluka, ali sto vise mislim o tome to mi bokje djeluje. Asuki treba kredibilitet. Uzela je titulu uz pomoc Ronde, jos da joj je ovdje neko pomogao ispala bi totalno bezveze. Treba izgledati jaka ako ce uci u Maniju kao prvakinja. Becky sa druge strane je povratila momentum vec u Rumble matchu.

Ali sad ispada da se Becky boji Asuke kojoj je tapkala pa ide protiv Ronde. Slažem se da je Asuka trebala dobiti, ali mogla je i pinom.

Ne bih se slozio, ispada da Becky samo ispunjava obecanje koje je dala jesenas. Rekla je Rondi da ce pronaci neki nacin da dodje do nje nakon sto nije bila cleared za Survivor Series, i uspjela je. Stavise, Becky ovako ispada jos veci badass jer ona dolazi Rondi na kucni prag i izaziva je. Dobro su to pokrili na Rawu tako da niko od njih ne izgleda slabo.
slika

Y2J
Rank 3
Rank 3
O meni: What ?

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Y2J » 29 sij 2019, 13:44

U susret ovom eventu pregledah ironicni story Omege o mogucem pojavljivanju, i zamislih neki naucnofantasticni comeback, kad ono JJ, Hawkins i ostali botovi. LOL.

I naravno, something new - standardni scenario Lesnara.

PS. Iskreno se nadam da ce AEW stvoriti nesto sasvim novo.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Sherpa » 29 sij 2019, 14:44

Maki je napisao/la:Source of the post li sad ispada da se Becky boji Asuke kojoj je tapkala pa ide protiv Ronde.

što nije nužno loše, pošto asuku predstavljaju jako jako jako jakom

znaš, kda ćeš rađe izabrat rondu nego asuku
slika

Djuki Djuki
Rank 3
Rank 3

Royal Rumble 2019

PostPostao/la Djuki Djuki » 29 sij 2019, 17:37

Maki je napisao/la:Source of the post Kad malo bolje promislim, nije bilo baš pametno što je Becky tapkala Asuki.

Vratila je momentum sa osvajanjem rumblea, a Asuki je trebalo da dokaze da je dostojan sampion tako da svi su nesto dobili iz njenog gubitka+bila je posebna verzija nje og finishera

Natrag na “PPV arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.