Royal Rumble 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Maki »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST Koja je fora dat Nakamuri titulu?
Dat mu nešto tako da se ne pokupi i ode.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la HBK »

Meni je ok bilo. Prosek show, ali to sam i očekivao tako da nisam razočaran. ZRR baš je bio zabavan. Becky :clap:

Nego zar nije trebao Cena da bude u MRR? :shhh:
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Lacey Evans i Nia Jax su bile zvijezde na Royal Rumbleu!

Fatal 4 Way Cruiseweight je bio match večeri :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la AlenB »

Roode & Gable vs Dawson i Rezar - *
nula energije

Nakamura vs Rusev - *1/2
dosadno

Cruiserweighti - ***1/4
zabavno, ali ništa ultra spektakularno

Asuka vs Becky - ****
očekivano odličan meč, mada mislim da ovo nije najbolje što one mogu zajedno

Miz & Shane vs Bar - **3/4
Shooting Star je bio impresivan definitivno i bilo je par okej stvari u meču generalno, ali odluka da Shane i Miz uzmu titule je preloša

Sasha vs Rousey - ***1/2
jako lijepo, odlični submissioni s obje strane, dosta je fluidno sve izgledalo

Ženski rumble - ***
Saznali smo da je Becky najover lik i da meč počinje biti dobar onoga trenutka kada ona uđe u ring, odličan njen booking u ovom meču, a sve ostalo je u usporedbi s tim manje više nebitno

AJ Styles vs Daniel Bryan - *
joooooj
ko prvo ovaj meč tehnički nije bio loš i u nekim uvjetima bi on sjajno funkcionirao, ali ti imaš feud koji je prikazan kroz žustre i eksplozivne brawlove i onda meč bude čista kamilica, usudio bih se reći da je ovaj meč čisti dekrešendo na TLC meč, a to se ne smije desiti, pogotovo ne u feudu u kojem priča ide naprijed, a meč onda unazad i onda još kraj koji ne vrijedi komentirati

Lesnar vs Balor - **1/2
Bilo je zabavno koliko je trajalo

Rumble - **1/2
ono s Rollinsom i komentatorskim stolom izgleda tako klišejski, inače ništa pretjerano dobar meč, Black, Andrade, Dunne su bili highlighti nekako po meni
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la TheBesir »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Nego zar nije trebao Cena da bude u MRR
povrijedio se,wwe je prije rumbla najavio da nece ucestvovat
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la AlenB »

povreda nije prava, a oni ga valjda nisu nikad ni planirali staviti u Rumble, vjerojatno su ga najavili da se malo karata proda
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Maki »

100% Triple Threat na Maniji.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la crocop97 »

Card subject to change :mrgreen:
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la azo »

Meni je ovaj RR jedan duga ravna crta nije nesto sto cu pamtit ni po dobrom ni po losem, mislim da ce mi prva pomisao biti Becky i Nia :D
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la ejdzejp1 »

Roode & Gable vs. Rezar & Dawson - bezveze i bez energije. Barem nije dugo trajalo. *

Rusev vs. Nakamura - meni se svidjelo. Nije bilo pretjerano dobro, ali bilo je solidno. Kraj mi je bio ok, Rusev je opet udario Lanu i Nakamura je opet šampion. Whatever. **3/4

Murphy vs. Kalisto vs. Itami vs. Tozawa - jako dobro. Uspjeli su zaniteresovati publiku i to je pokazatelj kvalitete. ***1/2

Asuka vs. Becky - najbolji meč na showu. Nemam nikakve zamjerke, sve je bilo čisto odrađeno. Bilo je par brutalnih spotova i završnica sa izmjenama submissiona je bila super. ****

Bar vs. Co-Besties - zapravo je meč i bio dobar. Nije to neka kvaliteta koju Bar može pružiti, ali bilo je bolje od mojih očekivanja. Jedina baš loša stvar je promjena prvaka. ***

Rousey vs. Banks - nešto lošije od meča za SD žensku titulu, ali jako blizu. Sasha je odlična u subtle heel ulozi i ovdje je to pokazala, dok je Ronda jako dobro sellala i pružila još jedan kvalitetan performans. Da su imale jaču završnicu vjerovatno bih išao sa 4, ovako je ***3/4

Ženski RR meč - bilo je zabavno. Booking svih učesnika mi se jako svidio, ali mi se nije svidio raspored ulazaka. Previše kvalitetnih performerki su ostavili poslije broja 20 tako da je u meču bilo nekoliko praznih perioda. Becky-Charlotte-Nia mi se jako svidjelo, Becky je dobila osvetu za SSeries i spriječila je Charlotte da joj oduzme još jednu priliku. ***

Bryan vs. Styles - vidim dosta podijeljena mišljenja, iako više onih negativnih. Meni je meč bio dobar, daleko od TLCa i onoga na SDu ali isto tako daleko od lošeg. Najveći problem je bio to što nisu imali publiku. Obojica su se trudili, super su sellali i imali dobru strukturu, ali publika nije reagovala i to je učinilo meč dosta težim za gledati. Na kraj sa Rowanom neću ništa reći dok ne vidim objašnjenje. ***1/4

Lesnar vs. Balor - bilo je jako dobro dok je trajalo, ali je problem to što nije trajalo ni 10 minuta. **3/4

Muški RR meč - slično kao ženski meč, meni malo bolje. Bilo je dobrih trenutaka, NXT likovi su dobro prikazani i nije bilo puno dosadnih dijelova. Ne znam šta je ono sa Niom bilo, ali publici se svidjelo i bilo je u neku ruku zabavno. Po meni je odabir zadnja 2 bio dobar, ja lično sam strahovao od Strowmanovog osvajanja ali na sreću to se nije desilo. Sve u svemu, ne Rumble meč za pamćenje ali takođe ne loše. ***1/4

Solidan show, ali jako težak za gledati. 5 sati je stvarno previše.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Moji dojmovi kako sam gleda show.
Preshow
► Prikaži “Spoiler”
Mogli su maknit 2 od 3 meča s preshowa i ne bi napravilo nikakvu razliku.

Main show
► Prikaži “Spoiler”
Sveukupno: Ima sam niska očekivanja, jako niska, al ugodno sam iznenađen. 4 dobra meča(Muški rumble, Becky vs Asuka, Balor vs Brock, CW 4-way), jedan odličan (DBry vs AJ). Daleko od najboljeg šta WWE može pružit, produkt oko mečeva je i dalje smeće, al svakako iznad očekivanja. Sad samo čekat da WM razočara.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Maki »

Prilično neopravdana recenzija Sashe i njenog worka. Ako je ko uspio iz DUDova kao što su Alexa, Nia pa i Alicia izvući dobre mečeve, to je Sasha. To je ono što je po meni razdvaja od Becky i Charlotte. Sasha uvijek napravi ds protivnik izgleda dobro, ali onda završiš u Ziggler ulozi gdje ti to da činiš protivnika jakim bude jedini posao.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Melloo »

Slazem se sa Makijem.To je bio drugi najbolji mec na cardu i SAsha je bila zasluzna za to.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebiga, uvik će bit stvar ukusa, al ne znam jesam je ikad gleda i pomislia da je odvukla protivnika do boljeg meča.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la KOMANIA »

Meni je ppv bio odlican, a sutra cu pisti mišljenja i ocene.
Naravno svako ima svoj ukus, i nacin na koji ocenjuje, tako da ja isto nikog ne krivim sto mu se nesto svidja a meni ne, i obrnuto.
Mada sam malo začuđen što mi se toliko dopao ppv, a ostalima nije. Nzm stvarno sta je u pitanju, stage mi se mnogo svidio, mozda mi je to dosta promenilo raspoloženje.
Odgovori