Royal Rumble 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Djuki Djuki
Rank 3
Rank 3
Postovi: 34
Pridružen/a: 04 sij 2019, 13:27
5
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Djuki Djuki »

Jedina mana ovog payperviewa je sto nije bilo dovoljno Hornswoglea.Osim toga bio je bolji od prosle godine i sasvim fino zapocinje put ka WM 35
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kad malo bolje promislim, nije bilo baš pametno što je Becky tapkala Asuki.
Sve je odradjeno na dobar način, tapkala je u neizlaznoj situaciji, Asuka pokupila jak momentum, onda Becky osvojila RR.
Svidja mi se kako su sve odradili, SD sada definitivno ima 3 top žene.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12345
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Rio146 »

Vidjet ćete detaljnije u recenziji, ali evo ukratko:

Preshow nisam gledao

Becky Lynch - Asuka - Vrlo dobar opener, kraj meča s onim polugama je jako dobro odrađen. Becky iako je izgubila, izašla je kao pobjednik.

The Miz & Shane McMahon - The Bar - Loša booking odluka da se promjene prvaci. Nadam se da su tranzicijski, i da će im titule uzeti netko tko ih stvarno treba.

Ronda Rousey - Sasha Banks - Jako sam zadovoljan ovim mečom. Pokazali su da se Sasha može jako dobro nositi s Rondom u grappling stilu gdje je njena specijalnost. Pobjednik predvidiv, ali jako dobar meč.

ŽRR - Bilo je nekoliko solidnih spotova, ali naravno svi smo čekali Becky. Becky je na kraju bila "povrijeđena" i ismijavana, te kao jedan veliki underdog osvojila rumble, i postala još više over kod publike.

Daniel Bryan - AJ Syles - BOOOOOOORING. Predug meč, a nismo ništa vidjeli.

Finn Balor - Brock Lesnar - Za promjenu jedan vrlo dobar meč koji sadrži Lesnara. Balor je u zadnjih nekoliko showova pokaza koliko zapravo može samo ako mu se pruži prilika. Nadam se da će uskoro dobiti neki veći push.

MRR - Zabavan meč iako smo pobjednika već svi znali. Bilo je nekoliko dobrih spotova, ali to je manje više sve.
Yes Sir!
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Cenation Leader »

Ženski mečevi su mi se dojmili pogotovo Asuka-Becky. Od muških Lesnar-Balor mi je bilo dosta dobro samo da je malo više trajalo, još 5 minuta bi tom meču baš pomoglo. A u Rumble mečevima nisam uživao, muški Rumble mi je bio dosta slabiji nego prethodne dvije-tri godine, ženski je bio bara bara ali mi je imao uzbudljivu završnicu i fantastičan trenutak za Becky koji je itekako zaslužila.
Pobjednici su generalno ono čime sam zadovoljan i na kraju krajeva to mora dati palac gore cijelom meču jer realno ko će se sjećati čiste kvalitete jednog Rumble meča, pobjednik je uvijek ono o čemu se priča bez obzira na sve gluposti.
PPV u cijelini prosjek, bilo je loših stvari, bilo je dobrih stvari, WWE prosjek.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WWE Royal Rumble 2019 recenzija

Post Postao/la AlenB »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la HunterDX »

Za ovaj RR mogu reći da je bio dobar PPV, dobar ukoliko pogledamo prosek WWE PPV-a u poslednje vreme, solidan ako pogledamo card. Bilo je dobrih odluka sa booking strane, kao i onih loših.
RR pobednici nisu iznenadjenje, ali su pravi ljudi osvojili, tako da se neću buniti i mogu reći da sam prezadovoljan pobednicima.


Asuka vs Becky: Prvi i najbolji meč na PPV-u, takodje su imale i feud koji je privlačio najviše pažnje. Meč mi se svideo, išle su na to da nateraju protivnicu da se preda, na kraju se meč tako i završio, Becky je morala tapkati, što je meni sasvim ok i dalo je dosta momentuma Asuki, koja konačno liči na onu staru.
**** [4.0]


Shane i Miz vs The Bar: Bili su bolji od očekivanog, nisu im davali nešto što je za njih nemoguće, Shane je uradio ono što je trebao, nije smetao ovom meču, čak se i dobro pokazao. Jedino što nisam za ovakve pobede nad timovima, videćemo šta će dalje biti.
** 3/4 [2.75]

Ronda vs Sasha: Definitivno najbolji meč posle onog za SD titulu, uspele su da za par nedelja i naprave neki hype za meč, pa su i u samom meču izgledale dobro. Svidja mi se što su i one išle na poluge, ali i način na koji je Ronda pobedila, treba dobijati mečeve i na pin.
*** 3/4 [3.75]


Ženski RR: Ovom meču je falilo nešto, nešto da od proseka bude dobar, Moon je npr provela najviše vremena u ringu, a nije ostvarila niti jednu eliminaciju, što je žalosno, Charolette je vodila skoro čitav meč, što opet pokazuje koliko je kvalitetna, to joj se mora priznati, iako je jako precenjena. Mogli su iskoristiti potencijal kvalitetnih žena koje imaju i meč bi bio bolji. Na kraju Becky upada u meč i na dosta težak način pobedjuje, vratila je momentum, pa dobila i bolji posle svega što se dogodilo te večeri, takodje će Asuka delivati još bolje. Zadovoljan pobednicom.
*** 1/2 [3.50]
Da dodam samo da bih voleo da vidim više ženskih PPV-a u budućnosti. Sinoć su bile bolje od muškaraca, borbe za glavne titule i sam RR meč su bili bolji od muških, takodje su sada tu i tag titule, pokazale su se dobro na njihovom prvom PPV-u, tako da mislim da im se treba dati više prostora na taj način.


Bryan vs AJ: Najveće razočarenje, odradili su najslabiji meč kada su trebali eksplodirati, pogotovo posle onakvog feuda. Nema mi logike da meč bude onoliko dug, kada pogledamo kako je završen, jednostavno mi se nije svideo.
** 3/4 [2.75]


Lesnar vs Balor: Ako je meč za WWE titulu bio previše dug, onda je ovaj bio i previše kratak, možemo svi biti zadovoljni onim što se za kratko vreme dogodilo, ali je morao biti duži, možda bi se o njemu onda pričalo kao o baš dobrom meču, Balor je bar dobio dosta prostora.
*** 1/2 [3.50]

Muški RR: Slab meč, neki prosek, ovde je tek falilo dosta. Ali se dobro pokazao, samo je problem što ga je Nia izbacila, ne interesuju me uslovi, ona nije trebala biti tu, samo mi je dodatno ubila taj meč, Andrade je bio najbolji, bar za mene.
Na kraju Rollins izbacuje Strowmana za pobedu, to mi se svidja, daje dodatni momentum, ne svidja mi se meč, svidja mi se pobednik.
*** 1/4 [3.25]

Na kraju mi je žao što su propustili priliku da naprave odličan PPV, pogotovo posle sjajnog NXT-UK PPV-a, koji je bio uspešan kao prvi PPV, onda jednog dobrog NXT PPV-a, mogli su ovde da odrade bolji PPV i na pravi način otvore godinu.
Na kraju ću reći da mi nije žao što nisam gledao live, mislim da ništa posebno i nisam propustio.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12345
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

WWE Royal Rumble 2019 recenzija

Post Postao/la Rio146 »

Vedran against the world :)
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WWE Royal Rumble 2019 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Meni je ovo bio grozan event, tako dam ga i opisao
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE Royal Rumble 2019 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da se svi slažemo ne bi nam ni triba forum :D
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10820
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

WWE Royal Rumble 2019 recenzija

Post Postao/la ~MandyRose~ »

gdje je podcast? booo
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

dave

Roode/Gable vs Rezar/Dawson 2
Rusev vs Shinsuke 2.75
Buddy Murphy vs. Hideo Itami vs. Kalisto vs. Akira Tozawa 4
Asuka vs. Becky Lynch 3.75
Shane & Miz vs. The Bar 3.25
Ronda Rousey vs. Sasha Banks 3.75
Women's Royal Rumble 3.25
Daniel Bryan vs. A.J Styles 2.75
Brock Lesnar vs. Finn Balor 3.75
Men's Royal Rumble 3.25
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Daniel Bryan vs. A.J Styles 2.75
Meltzy popizdia :whistle:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Sherpa »

Oh, ja bih išao i niže od toga :D

ti si jedan od malobrojnih kojima se meč svidio :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Royal Rumble 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Philistines :mrgreen:
slika
Odgovori