TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Veliki obožavatelj wrestlinga, pogotovo WWE-a. Takodje odličan poznavalac domaće kinematografije, i navijač PARTIZANA!
Status: Offline

PostPostao/la KOMANIA » 24 pro 2018, 01:26

Lujaa je napisao/la:Source of the post Alexander vs Murphy ***½ Zadovoljan sam, mada sam i dalje ocekivao bar jos cetvrt' zvezdice, ali nemaju vremena prosto i mec nije bio bolje postavljen.
Elias vs Lashley **¼ Zadovoljan sam
MMC finale *½ Lose, i segment posle mece bolje da se nije desio, bez nekakvog smisla je sve bilo.
Bar vs New Day vs Usos ***½ Kad ce dati vremena Sd timskoj tituli na nekom ppvu vise??
Strowman vs Corbin Kratko za ocenu (i sad ja trebam cheerati za 4 facea koji idu na jednog heela stolicama?)
Natalya vs Riott **¾ Ovo je zapravo bilo jako solidno, lagano je teklo, bez dosadnih delova, sjajni bumbovi kroz stolove.
Bállor vs McYintyre ***¼ Nisu im dobro postavili mec, imaju oni potencijal za minimum instant klasik.
Orton vs Misterio **½ Solidno sve vreme
Rousey vs Jax *** Fino iznenadjenje
Bryan vs Styles ****½ Prelepa psihologija, instant klasik. Mogu oni jos. Ne svidja mi se kraj.
Rollins vs Ambrose **¼ Najvece razocarenje showa, i da, boli nas sto je Dean osvojio titulu. Jako zaboravan mec.
Asuka vs Charlotte vs Becky ****½ Sjajan mec, nema sta, mada mi je bilo kratko (prosto sam hteo jos, moglo je jos da se razvije i u *****, da su im dali jos 10-15 minuta, koje sam bas prizeljkivao).

Prosek showa je 3.04, (izuzev Korbin Strowman meca, naravno). Dakle, dobar show.

Dosta se poklapamo u ocenama.
Jedino mislim da si malo prestrogo oceni IC mec, nije bas za 2.25, a tu ocenu si dao I Lashley vs Elias mecu.
slika GROBAR DO GROBA!!!

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 24 pro 2018, 01:31

Al ak pogledaš da je meč kompletno fulao ideju programa, kako je trajao, a da se ništa nije događalo u tih 20 minuta, možeš shvatiti i razlog zašto su neki oštri prema tom meču
slika

KOMANIA
Rank 8
Rank 8
O meni: Veliki obožavatelj wrestlinga, pogotovo WWE-a. Takodje odličan poznavalac domaće kinematografije, i navijač PARTIZANA!

PostPostao/la KOMANIA » 24 pro 2018, 01:34

Sherpa je napisao/la:Source of the post Al ak pogledaš da je meč kompletno fulao ideju programa, kako je trajao, a da se ništa nije događalo u tih 20 minuta, možeš shvatiti i razlog zašto su neki oštri prema tom meču

Ma slazem se, ali nije bas bio los kao Lashley vs. Elias, gde se vucu I nista ne rade, osim sto se bore za gitaru. :P
slika GROBAR DO GROBA!!!

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

PostPostao/la Sherpa » 24 pro 2018, 01:37

kontra argument je to što je bio dug, prvi spomenuti nije bio dug. A meni je lakše prožvakati kratak meč koji je loš nego dug meč koji je loš. Premda ću radije da mi niti jedan meč nije loš
slika

KOMANIA
Rank 8
Rank 8

PostPostao/la KOMANIA » 24 pro 2018, 01:39

U redu, opet su ukusi i nacini ocenjivanja razliciti.
slika GROBAR DO GROBA!!!

Lujaa
Rank 7
Rank 7
O meni: Luka, obožavalac vestern filmova, Zagora i Dilana. Navijac Seltiksa, Partizana, i niskog Radnickog.

PostPostao/la Lujaa » 24 pro 2018, 19:20

KOMANIA je napisao/la:Source of the post
Lujaa je napisao/la:Source of the post Alexander vs Murphy ***½ Zadovoljan sam, mada sam i dalje ocekivao bar jos cetvrt' zvezdice, ali nemaju vremena prosto i mec nije bio bolje postavljen.
Elias vs Lashley **¼ Zadovoljan sam
MMC finale *½ Lose, i segment posle mece bolje da se nije desio, bez nekakvog smisla je sve bilo.
Bar vs New Day vs Usos ***½ Kad ce dati vremena Sd timskoj tituli na nekom ppvu vise??
Strowman vs Corbin Kratko za ocenu (i sad ja trebam cheerati za 4 facea koji idu na jednog heela stolicama?)
Natalya vs Riott **¾ Ovo je zapravo bilo jako solidno, lagano je teklo, bez dosadnih delova, sjajni bumbovi kroz stolove.
Bállor vs McYintyre ***¼ Nisu im dobro postavili mec, imaju oni potencijal za minimum instant klasik.
Orton vs Misterio **½ Solidno sve vreme
Rousey vs Jax *** Fino iznenadjenje
Bryan vs Styles ****½ Prelepa psihologija, instant klasik. Mogu oni jos. Ne svidja mi se kraj.
Rollins vs Ambrose **¼ Najvece razocarenje showa, i da, boli nas sto je Dean osvojio titulu. Jako zaboravan mec.
Asuka vs Charlotte vs Becky ****½ Sjajan mec, nema sta, mada mi je bilo kratko (prosto sam hteo jos, moglo je jos da se razvije i u *****, da su im dali jos 10-15 minuta, koje sam bas prizeljkivao).

Prosek showa je 3.04, (izuzev Korbin Strowman meca, naravno). Dakle, dobar show.

Dosta se poklapamo u ocenama.
Jedino mislim da si malo prestrogo oceni IC mec, nije bas za 2.25, a tu ocenu si dao I Lashley vs Elias mecu.

Prosto mi nije za vise, bio sam smoren sve vreme, samo OK mec, bar po mom misljenju. Nije mi leglo ista od ovoga. A Lashley Elias je bio takodje OK, bar su bili neki solidni bampovi, a mnogo je krace od meca za IC titulu.

Natrag na “PPV arhiva”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.