TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la KOMANIA »

Lujaa je napisao/la:QR_BBPOST Alexander vs Murphy ***½ Zadovoljan sam, mada sam i dalje ocekivao bar jos cetvrt' zvezdice, ali nemaju vremena prosto i mec nije bio bolje postavljen.
Elias vs Lashley **¼ Zadovoljan sam
MMC finale *½ Lose, i segment posle mece bolje da se nije desio, bez nekakvog smisla je sve bilo.
Bar vs New Day vs Usos ***½ Kad ce dati vremena Sd timskoj tituli na nekom ppvu vise??
Strowman vs Corbin Kratko za ocenu (i sad ja trebam cheerati za 4 facea koji idu na jednog heela stolicama?)
Natalya vs Riott **¾ Ovo je zapravo bilo jako solidno, lagano je teklo, bez dosadnih delova, sjajni bumbovi kroz stolove.
Bállor vs McYintyre ***¼ Nisu im dobro postavili mec, imaju oni potencijal za minimum instant klasik.
Orton vs Misterio **½ Solidno sve vreme
Rousey vs Jax *** Fino iznenadjenje
Bryan vs Styles ****½ Prelepa psihologija, instant klasik. Mogu oni jos. Ne svidja mi se kraj.
Rollins vs Ambrose **¼ Najvece razocarenje showa, i da, boli nas sto je Dean osvojio titulu. Jako zaboravan mec.
Asuka vs Charlotte vs Becky ****½ Sjajan mec, nema sta, mada mi je bilo kratko (prosto sam hteo jos, moglo je jos da se razvije i u *****, da su im dali jos 10-15 minuta, koje sam bas prizeljkivao).

Prosek showa je 3.04, (izuzev Korbin Strowman meca, naravno). Dakle, dobar show.
Dosta se poklapamo u ocenama.
Jedino mislim da si malo prestrogo oceni IC mec, nije bas za 2.25, a tu ocenu si dao I Lashley vs Elias mecu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Sherpa »

Al ak pogledaš da je meč kompletno fulao ideju programa, kako je trajao, a da se ništa nije događalo u tih 20 minuta, možeš shvatiti i razlog zašto su neki oštri prema tom meču
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al ak pogledaš da je meč kompletno fulao ideju programa, kako je trajao, a da se ništa nije događalo u tih 20 minuta, možeš shvatiti i razlog zašto su neki oštri prema tom meču
Ma slazem se, ali nije bas bio los kao Lashley vs. Elias, gde se vucu I nista ne rade, osim sto se bore za gitaru. :P
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Sherpa »

kontra argument je to što je bio dug, prvi spomenuti nije bio dug. A meni je lakše prožvakati kratak meč koji je loš nego dug meč koji je loš. Premda ću radije da mi niti jedan meč nije loš
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la KOMANIA »

U redu, opet su ukusi i nacini ocenjivanja razliciti.
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

TLC: Tables, Ladders & Chairs 2018

Post Postao/la Lujaa »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
Lujaa je napisao/la:QR_BBPOST Alexander vs Murphy ***½ Zadovoljan sam, mada sam i dalje ocekivao bar jos cetvrt' zvezdice, ali nemaju vremena prosto i mec nije bio bolje postavljen.
Elias vs Lashley **¼ Zadovoljan sam
MMC finale *½ Lose, i segment posle mece bolje da se nije desio, bez nekakvog smisla je sve bilo.
Bar vs New Day vs Usos ***½ Kad ce dati vremena Sd timskoj tituli na nekom ppvu vise??
Strowman vs Corbin Kratko za ocenu (i sad ja trebam cheerati za 4 facea koji idu na jednog heela stolicama?)
Natalya vs Riott **¾ Ovo je zapravo bilo jako solidno, lagano je teklo, bez dosadnih delova, sjajni bumbovi kroz stolove.
Bállor vs McYintyre ***¼ Nisu im dobro postavili mec, imaju oni potencijal za minimum instant klasik.
Orton vs Misterio **½ Solidno sve vreme
Rousey vs Jax *** Fino iznenadjenje
Bryan vs Styles ****½ Prelepa psihologija, instant klasik. Mogu oni jos. Ne svidja mi se kraj.
Rollins vs Ambrose **¼ Najvece razocarenje showa, i da, boli nas sto je Dean osvojio titulu. Jako zaboravan mec.
Asuka vs Charlotte vs Becky ****½ Sjajan mec, nema sta, mada mi je bilo kratko (prosto sam hteo jos, moglo je jos da se razvije i u *****, da su im dali jos 10-15 minuta, koje sam bas prizeljkivao).

Prosek showa je 3.04, (izuzev Korbin Strowman meca, naravno). Dakle, dobar show.
Dosta se poklapamo u ocenama.
Jedino mislim da si malo prestrogo oceni IC mec, nije bas za 2.25, a tu ocenu si dao I Lashley vs Elias mecu.
Prosto mi nije za vise, bio sam smoren sve vreme, samo OK mec, bar po mom misljenju. Nije mi leglo ista od ovoga. A Lashley Elias je bio takodje OK, bar su bili neki solidni bampovi, a mnogo je krace od meca za IC titulu.
Odgovori