NXT Takeover: WarGames II

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II predviđanja

Post Postao/la KOMANIA »

Gargano, Shayna, Ciampa, Ricochet i ekipa
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Melloo »

Prvi dojmovi
Zene-rant pisem sutra,pusite qrac 3.5
Black gargano najbolji mec veceri 4.75.
Dream ciampa pravi wwe sporrs entertainment mec 4.5
War games malo razocarao nepovezani spotfest 4
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12223
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Rio146 »

Riddle vs Ohno
Squash.

Sane vs Baszler
Zapravo puno bolje od očekivanog. Dobri interfereovi. Na prvu čudan finiš. Sve u svemu dobar meč.

Gargano vs Black
Odličan meč. MOTN definitivno. Psihologija meča je bila izvrsna. Sekvence predobre. Kickouti, kontre, potezi, sve je bilo vrh.

Ciampa vs Dream
Početak dosta slab. Sredina solidna. Kraj odličan.

War Games
Prošlogodišnji War Games je bio bolji. Ovdje je nešto falilo, vjerovatno kemije među hrvačima. Jednostavno to nije bilo to. Iako je bilo nekoliko vrlo dobrih poteza i spotova, ali opet solidan meč.

Ukupno:
Odličan event. Svaki meč je bio dobar, i gledljiv. Moja preporuka pogledajte show.

ps hvala za stream, i posebni pozdravi za @Melloo i @raptor1989 :)
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Kairi mozda dode na main roster sada
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la AlenB »

Ohno vs Riddle - NR
nisam očekivao ovakvo nešto, ali za Riddlea je ovo fantastičan booking

Sane vs Shayna - ***1/2
intereferenci su i pomogli i odmogli, kad se sve zbroji i oduzme imamo vrlo dobar meč koji je za stipulaciju dobio premalo vremena i mogao je sigurno biti odličan

Black vs Gargano - ****3/4
kakva mečina ljudi moji, genijalan storytelling, uz to su i ubili sa svim knee strikeovima

Ciampa vs Dream - ****1/4
malo su čudno ušli u meč ali kasnije je bilo izvanredno

War Games - ****
dovoljno kvalitetno da dadnem 4, zamjerke su to što se definitivno u sredini moglo odsjeći nekoliko minuta, bilo je par forsiranih stvari i to je to

odličan event
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24391
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Maki »

Ohno-Riddle
Nisam fan ovakvog bookinga, Ohno svakako i nije imao neki kredibilitet prije ovoga, a sada ga nema uopšte. Kontam ja da je on sad gatekeeper za nove likove, ali ipak ovako ga squashati je bezveze.

Sane-Shayna
Oke, ovo je trajalo prekratko za 2 out of 3 falls meč. No ipak su uspjeli ispričati dobru priču i postaviti temelj za nove feudove. Ne mislim da Kairi ide na main, ovo nije bio kraj feuda sa Shaynom, vjerovatno ćemo imati taj 6 woman tag meč i poslije toga možemo pričati o call-upu. Kul je vidjeti da nisu zaboravili Dakotu i njenu priču sa Shaynom.

Gargano-Black
Haha, heel Gargano je prilično zabavan. Meč je bio zaista odličan, najbolji trenutak je bio kada je Gargano baitao Blacka nakon moljakanja. Međutim, šta sad sa Garganom? Treći uzastopni poraz na Takeoveru. Ako je plan da skine titulu Ciampi, onda će se morati dobro potruditi da ga ponovo izgrade do tog nivoa. Black nastavlja sa svojim genijalnim one-linerima na WarGamesu, prošle godine je bilo "Enjoy the infamy, Velveteen Dream", a sad "I shall absolve you of all your sins".

Dream-Ciampa
Dream je zvijezda, prejako imitiranje Hogana. Hollywood baby!!! Meč je bio veoma dobar, ali ću izdvojiti jednu veoma pozitivnu i jednu veoma negativnu stvar. Prvo pozitiva. Svidjelo mi se što je Ciampa napao Maura, baš odgovara njegovom liku da ne trpi uvrede, a Mauro ga je nazvao SOB-om. I idemo na negativu. Nije bilo nikakve potrebe da Ciampa kickouta iz Purple Rainmakera. Štitite finishere. Sve u svemu, bilo je zabavno. Nadam se da će Dream nekad dobiti run sa titulom.

WarGames
O Bože, odakle da počnem. Bilo je svega, stolova, stolica, kendo štapova, kanti za smeće. Svidjeli su mi neki callbackovi na prošlogodišnji meč tipa ono kad se O'Reilly zaustavio da se ne pukne stolicom u glavu ponovo. Očekivana pobjeda ne-Undisputed tima, malo mi to smeta, ipak je TUE izgrađen tim, a ovi nisu, ali okej. I još jedna stvar. War Raidersi su zaista izašli kao zvijezde. Nisam ih pratio van NXT-a, ali sad sam spreman da dobiju titule.

Odličan TakeOver, nije najbolji ove godine, ali idalje je bilo zaista prezabavno. Opening squash i neki dijelovi NXT title meča su mi umanjili utisak, ali ne previše.
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la raptor1989 »

--- WWE NXT TakeOver: WarGames II ---

Kassius Ohno vs. Matt Riddle (Singles Match) 0
◉ Ovo me podsjeća na prvu rundu ovogodišnjeg wXw 16 Carat Golda turnira u kojem je Riddle na isti način pobjedio Da Macka. Isto s..nje, drugo pakiranje. Taj meč (ako se ovo uopće može nazvati mečem) je dobio jednicu. Ovaj put se Riddle neće tako lako izvući. 0 za trud.

Shayna Baszler (C) vs. Kairi Sane (WWE NXT Women's Title Best Two Out Of Three Falls Match) 2.5/5
◉ 2 out of 3 falls meču je dodijeljeno samo 10 minuta showa. Fallovi su bili prebrzi. Prekratko i ne previše uzbudljivo.

Aleister Black vs. Johnny Gargano (Singles Match) 4.5/5
◉ Meč večeri. Nevjerojatno dobro odrađen od početka do kraja. Da mi nisu zasmetale poneke sitnice, dao bih čistu peticu.

Tommaso Ciampa (C) vs. Velveteen Dream (WWE NXT Title Match) 4/5
◉ Početak nikakav, a sredina i kraj meča su vrlo dobro odrađeni. Iako sam navijao za Dreama, nisam sumnjao da će Ciampa obraniti titulu. Sve u svemu, vrlo dobar meč.

Pete Dunne, Ricochet & War Raiders (Hanson & Rowe) vs. The Undisputed ERA (Adam Cole, Bobby Fish, Kyle O'Reilly & Roderick Strong) (Eight Man Tag Team War Games Match) 4/5
◉ Iako je bio malo slabiji od prošlogodišnjeg, priznat ću da je ipak riječ o vrlo dobrom meču koji je u nekim dijelovima mogao biti bolje odrađen.

NAJBOLJI MEČ: Aleister Black vs. Johnny Gargano.
NAJGORI MEČ: Kassius Ohno vs. Matt Riddle

UKUPNA OCJENA: 3

Ovaj Takeover je malo podbacio, odn. kvaliteta samog showa je bila upitna zahvaljujući lošem otvaranju. Nemojte gubiti vrijeme na prva dva meča. Zadnja tri su vrijedna vaše pažnje i toplo vam preporučam da ih odgledate. Veliko hvala @Melloo i @Rio146 na druženju za vrijeme live streama.
Zadnja izmjena: raptor1989, dana/u 18 stu 2018, 13:46, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Lujaa »

Mat Riddle - Kassius Ohno Kratko za ocenu
2 out of 3 falls zene **** Jako uzbudljiv kraj.
Gargano - Black ****¾ Instant klasik jeste bio, mada nisam se nesto uziveo
Dream - Ciampa ****¾ MOTN. Uzivao sam.
War games mec ****¼
Show je, ako ne racunamo 'opener', 4.43. Vrlo odlican show, uzivao sam. Mada tesko je prevazici New Orleans takeover.
Zadnja izmjena: Lujaa, dana/u 27 stu 2018, 21:55, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Melloo »

Vidio sam mnogo komentara kako su ovo bili 3 five star meca, najboljit takeover ikada itd itd.S tim se ne slazem

@AlenB ovaj puta s slazem sa tvojim pregledom 1/1.Sudnji dan ce :mrgreen:

Johny Gargano...Valjda imaju neke planove s njijm jer je covjek izgubio svaki bitan mac koji je imao.

REkao bih da je wargames previse vrmeena dobio.Mnogo stvair je bilo nepovezano i urajdeno je samo da se desi.Mene je taj mec malo i razocarao
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12223
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Rio146 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST REkao bih da je wargames previse vrmeena dobio.Mnogo stvair je bilo nepovezano i urajdeno je samo da se desi.Mene je taj mec malo i razocarao
Slažem se. Mogli su dat koju minutu ženama, bilo bi bolje. Nije bilo loše, ali svakako da je moglo bolje.
Yes Sir!
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la raptor1989 »

Meč za žensku titulu je bio prekratak, prijatelji. Ne možeš ići raditi 2 out of 3 falls meč i dati istome 10 minuta. Da su ima dali još dodatnih 10, možda bi i dobili puno veću ocjenu od mene. Djelovao je nedovršeno.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la TheViper »

Riddle-Ohno
Solidan booking. NR

Shayna-Kairi
Jako dobro, uz dobar finish. ***1/2

Gargano-Black
Fantasticno, zbog ovog obozavam obojicu. Mislim da ce biti prica da ce Gargano gubiti dok je pobedi demone u sebi. ****3/4

Ciampa-Dream
Jos jedan izvrstan mec, za mene najbolji Dreamov u karijeri (racunajuci singles meceve). Znao sam da ce Ciampa da retaina, ali bilo je nekoliko near fallova gde su me ubedili da Dream ima sanse. Napad Ciampe na Ranalla je sjajan heel potez. ****1/2

War Games
Slabije nego prosle godine, ali svejedno odlicno. Malo me iznenadio poraz Ere, ali mozda Strong gradi losing streak na War Games :D ****-****1/4

Nisam se pokajao sto sam ponovo poceo da gledam wrestling, sjajan show.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 18 stu 2018, 14:00, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la AlenB »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST @ AlenB ovaj puta s slazem sa tvojim pregledom 1/1.Sudnji dan ce
uh, nešto tu ne štima :mrgreen:
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Melloo »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
Melloo je napisao/la:QR_BBPOST @ AlenB ovaj puta s slazem sa tvojim pregledom 1/1.Sudnji dan ce
uh, nešto tu ne štima :mrgreen:
Cak i iste ocjene :(
Mene je strah.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24391
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames II

Post Postao/la Maki »

Lujaa je napisao/la:QR_BBPOST Mat Riddle - Kassius Ohno Kratko za ocenu
2 out of 3 falls zene ***¾
Gargano - Black ****¾
Dream - Ciampa ****½
War games mec ****¼
Show je, ako ne racunamo 'opener', 4.31. Vrlo odlican show, uzivao sam. Mada tesko je prevazici New Orleans takeover.
Realno je i Philadelphia bila bolja od ovog TakeOvera.
Odgovori