Crown Jewel

Za WWE događaje koji su iza nas
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Crown Jewel

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ljudi previše brinu oko subjektivnih ocjena nekoga, meni su te pahuljice više vodilje nego išta drugo. Jel da meču 4+? Super, nešto vridno gledanja. Jel da meču 2 ili manje? Sjajno, ovo mogu slobono priskočit. Ne vidim razloga za živciranje jel se Daveu svidia meč koji meni nije i obrnuto.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Crown Jewel

Post Postao/la Melloo »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:Ljudi previše brinu oko subjektivnih ocjena nekoga, meni su te pahuljice više vodilje nego išta drugo. Jel da meču 4+? Super, nešto vridno gledanja. Jel da meču 2 ili manje? Sjajno, ovo mogu slobono priskočit. Ne vidim razloga za živciranje jel se Daveu svidia meč koji meni nije i obrnuto.
Napokon neko da konta :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Crown Jewel

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:Ljudi previše brinu oko subjektivnih ocjena nekoga, meni su te pahuljice više vodilje nego išta drugo. Jel da meču 4+? Super, nešto vridno gledanja. Jel da meču 2 ili manje? Sjajno, ovo mogu slobono priskočit. Ne vidim razloga za živciranje jel se Daveu svidia meč koji meni nije i obrnuto.
Napokon neko da konta :mrgreen:
Uvik mi je mama govorila da sam pametan :mrgreen: :lol:
slika
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
6
Status: Offline

Crown Jewel

Post Postao/la Tomke »

@HBK Ti si me razumeo a ostali su negativni i sto prate nesto ako ce samo kukati. Ja sam uzivao u onome sto sam gledao
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Crown Jewel

Post Postao/la HBK »

Tomke je napisao/la:QR_BBPOST @HBK Ti si me razumeo a ostali su negativni i sto prate nesto ako ce samo kukati. Ja sam uzivao u onome sto sam gledao
@Tomke ma pusti ti ove klince. Misliš da oni znaju šta su DX i BoD :mrgreen:
Odgovori