WrestleMania 33

2017 edition

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la AlenB »

I idemo ispočetka. :mrgreen:

Zna on koliki je rating showa za njega, ne brini.
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la TheGrimm »

Ma to je čisto moje subjektivno misljenje. Ja sam kriticna osoba, is all. Pola mi je bilo najs, pola meh, pa eto 55% rating.

Niti jednoj WM koje sam gledao ne bih dao vise od 85. :lol:
Zadnja izmjena: TheGrimm, dana/u 04 tra 2017, 17:15, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Cenation Leader »

55/100 je ok ocjena, Manija je bila solidna sa dobrim i lošim stvarima, tako da središnja ocjena dobro pristaje.

Inače koja cura vam je bila najljepša na WM, meni se Sasha najviše svidjela ali nekako je ona i daleko najviše bila uređena od svih ostalih.
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la TheGrimm »

Rekao bih Alexa jer samo nju vidim, ali mi je Becky bila savrseno sredena :D :whistle:
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Sake »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Inače koja cura vam je bila najljepša na WM
James Ellsworth :mrgreen:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Wulf7X »

Nia Jax. Prelepa u svakom pogledu
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la HBK »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST

Inače koja cura vam je bila najljepša na WM
Stephanie
Avatar
Raex7
Rank 5
Rank 5
Postovi: 234
Pridružen/a: 26 stu 2016, 14:13
7
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Raex7 »

Cekam da neko spomene Nikki :cry:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la emirates »

Meni je Kingslayer bas kul nadimak :(
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Wulf7X »

Raex7 je napisao/la:QR_BBPOST Cekam da neko spomene Nikki
Niki uz pridev lepa baš i ne ide :(
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Sherpa »

Vidim da mnogi od vas hvale taj meč, ja se nikako nisam mogau uživjeti u njega. Imali su stipulaciju koju su imala (koja je zapravo ekstremnija verzija DQa), a za mene su imalli dosadan meč u kojem smo imali legwork (kao i večer prije na NXTu) koji nikako nije funkcionirao, mrtva publika nije pomogla. Smeta me što kroz meč nisu ni probali nešto drugo kako bi dobili reakcije publike - imali su plan i držali su ga se ko pijan plota. Osim toga, plan mi je izgledao kao i prošlogodišnji HHH vs Reigns meč. Skoro sve isto, čak i steph koja najebe.

Jedini dio koji je bio potencijalno zanimljiv komentatori nisu znali prenjeti publici - a to je priča oko toga da imaju isti finisher, da je HHH mentor koji je načio Setha tome. Niti njih dvojca u ringu nisu to baš nešto bajno ispričala - samo puno pokušaja istoga, barem da je bio neki HHHov taunt riječima oko tog.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Wulf7X »

Da, i meni je ovo bio nekako bled meč
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Vidim da mnogi od vas hvale taj meč, ja se nikako nisam mogau uživjeti u njega. Imali su stipulaciju koju su imala (koja je zapravo ekstremnija verzija DQa), a za mene su imalli dosadan meč u kojem smo imali legwork (kao i večer prije na NXTu) koji nikako nije funkcionirao, mrtva publika nije pomogla. Smeta me što kroz meč nisu ni probali nešto drugo kako bi dobili reakcije publike - imali su plan i držali su ga se ko pijan plota. Osim toga, plan mi je izgledao kao i prošlogodišnji HHH vs Reigns meč. Skoro sve isto, čak i steph koja najebe.

Jedini dio koji je bio potencijalno zanimljiv komentatori nisu znali prenjeti publici - a to je priča oko toga da imaju isti finisher, da je HHH mentor koji je načio Setha tome. Niti njih dvojca u ringu nisu to baš nešto bajno ispričala - samo puno pokušaja istoga, barem da je bio neki HHHov taunt riječima oko tog.
definitivno sam htio vidjeti "Suck It" od Rollinsa prije pedigreea. Meni je meč jednostavno bio zanimljiv. Seth je radio dosta dobrih poteza, posebno na početku, uvijek volim onaj spot sa stolicom oko noge, publika to uvijek voli isto i finish je bio tako dobar. Mark out moment sa Stephanie kroz sto i onda tako predivna babyface pobjeda Setha. Svidjelo mi se kad je Seth slučajno izvukao Sledgehammer, mada to baš nije wrestling dio. Volio sam Pedigree sekvencu kada ga niko nije mogao uraditi, Sethov kickout na Pedigree je bio zaista dobar, već sam mislio da je 3, kad ono kickout, odahnuo sam. Pogodili su sa pobjednikom, sve odlično. Psihologija meča je isto tako bila veoma dobra.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la HBK »

HHH/Seth mec je bio super. Zao mi sto nisu pustili krv. Tad bi bio mec veceri. Ali svejedno sam uzivao.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 33

Post Postao/la Wulf7X »

@Sake nisam baš siguran da li je sledge slučajno izvučen :D A u match highlights nisi pomenuo desetominutno smaranje i random napadanje Rollinsove noge, čisto da shvatimo ko je good a ko bad guy :lol:
slika
Odgovori