SummerSlam 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

Ali morate uzeti u obzir da će vas onda authority figura staviti u No DQ meč
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

Ili izbacis to pa ne trebas jebene authority figure
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Melloo »

Ili udaris f5 authorityu i dobijes main event summerslama
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la raptor1989 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni je wm najbolji ppv. kada god imam nesanicu samo pomislim na wm i ćorkica instanatno. Bar ima neke koristi od nje :D
Efikasnije je ako upališ to čudo i počneš gledati. San zagarantiran. :mrgreen: Postoje čak i male šanse da ostvariš kontra efekat, odgledaš 1/3 eventa ili polovicu spomenutog čuda i izgubiš volju za wrestlingom nekih mjesec dana. :lol: Lijek za to je vrlo jednostavan i lako probavljiv: gledanje puro i indy wrestlinga. Nema nikakve kontra efekte pošto je većinu vremena čist od svakog oblika lošeg bookinga, loših izvedbi i non stop guranja krivih ljudi u main event vode. Svatko će pronaći nešto za sebe. To vam jamčim pošto sam i sam postao fan promocija koje su mi prije 4, 5 mjeseci bile totalna nepoznanica.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SummerSlam 2018 revju, Doklen Ovako edišn

Kickoff
Rusev & Lana vs Sin Cara & Zelina Vega
Nakon šta je dobija Ciena na prošlom PPV-u (koji sam gleda), Sin Cara mu sad krade i menadžera na putu do još jednog 5.5* meča.
► Prikaži “Spoiler”
Drew Gulak vs Cedric Alexander
Od kad je oni debil s NXT-a komentator na 205? Enivej Cedric je i više nego dobar u ringu, al me uopće ne zanima. Gulak mi je dosta drag. Ovo je moralo bit bolje, spor meč šta bi bilo ok da je zanimljiv al nije. Publika nije marila, ja nisam maria, chain wrestling je bia loš, finish odnikud.

B-Team vs The Revival
Ahahahahahahahaha. Kraj je bar bia dobar al majko moja, ko se sića kad se o Revivalu i Bucksima govorilo u istom dahu?

Main Card
Seth Rollins & Deanetty u kutu vs Ziggles i Sufferin "Tema u NXT-u mi je bila bolja" Succotash u kutu
Main event prošlog PPV-a koji sam gleda odi otvara, sve mi je jasno. Imam osjećaj da je sleeper hold doša tako brzo i traja toliko dugo. Svejedno je ovo je bilo dobro, sve šta bi opener triba bit. Turn Deana mora doć brzo.

Belle backstage
Dobile pop, jebo sve više.

Novi Dani d.o.o. vs Braća Batinjanja
Spinning leg lariat ili šta god Rowana. Ovo će bit zanimljivo. Tag harperu. Submission. Sjajno. Kad je uša Big E postalo je zanimljivije, nije se ubija onim svojim spearom kroz konope tako da i to je pozitivno. Završili smo kako smo počeli, veliki potez i onda sranje. Bar se feud može nastavit :dance: :dance: :dance:

Brain vs Braun
Ovo je zapravo dobra sumacija Owensove karijere u WWE-u.

Carmella vs Flair vs Becky
Odi ne prihvaćam ništa osim pobjede Becky, ovaj meč se nije dogodia. Bar smo dobili heel turn. Inače ovo je više manje isto ko Shin vs AJ WM meč. Imaš osjećad da je moglo i tribalo bit bolje, heel turn i nastavljanje feuda. Samo je eto bia triple threat.

Onaj dobar TNA feud iz 2005 samo 10 godina kasnije
Kako hrvač kapaciteta AJ-a uspije imat reign od 200+ dana i da taj reign nema nijedan sjajan meč ili feud mi nije jasno. Doduše možda je tu kriv WWE s onim šestomjesečnim feudom sa Shinom.
Spor meč koji nije spasilo ni sjajno bumpanje od AJ-a. Powerslam Joea i Styles Clash koji je izgleda ko da je jedva izveden bez da je ubija Joea su bili dobri spotovi al jebote, tako spor meč. Kraj bi bia dobar kad bi me bolia kurac i da nisam vidia ovakav završetak meča 100 puta, izgleda da ćemo dobit Wendy on a pole match ili nešto.
Još jedan meč građen na tome da je isti meč bia dobar u drugoj kompaniji s drugim stilom i dosta ljudi opet nasilo nakon farse koja je bila AJ Shin.

Eliasu puca gitara
Di je Cena?

Dbry vs Miz
Dbry je Dbry, Miz može imat sjajne mečeve s pravim protivnikom. Ovo je bilo dobro, čak i ne smeta scewy finish jer Miz.

Venom vs Baron Corbin
Žali bože entrancea.

Makabe je ima bolje mečeve od mene ove godine vs kad ćeš više Brother Nero postat
Najbliže šta su ova dvojica došla meču jedan s drugim je kad su bili na istom cardu meč za meč na WK V, tako je tribalo i ostat.

I hear silence in the stands
Čak i kad ne radi ništa je naporan.

Alexa Bliss vs Rondina frizura
Ovo je ko KO vs Goldberg samo gore i onda su tu bile Belle. Čudno da Natty nije turnala na nikog.

Lik s 4 poteza vs Lik s 3 poteza - 'izdrži još malo i gotov PPV' meč
Zna sam da će na dobro čim je od zvona do kraja videa ostalo manje od 10 minuti.
Braun kao face kaže da će na oslabljenog protivnika, ljudi cheeraju jer iako je čisti heel move znaju da će to bit ili Romaine ili Bork.
Meč počinje brzo supermanom od Romainea, sviđa mi se šta je između prvog i drugog sitia se nategnit ruku u ovom ultra bitnom meču i main eventu drugog najjačeg WWE ppv-a. Pošto je Bork u kayfabeu očito slab na spear, zašto i Rhyno ne pokuša na njega. Frantic pace nakon brzog početka i onda 3-4 minute guillotinea, dobro je znat da ni Michael ne pazi na meč posebno.
Bar ne moramo gledat Borka ko prvaka više, s druge strane moramo gledat Romana.
Well 'gledat' jer ja sigurno neću do SS-a.

Dojmovi: Prošli revju za Extreme Rules mi je bia bolji al jebiga, Seth je bia nigdi pa se vratia ko MVP, drugi put će bolje.

Preporuke: STARDOM ima svoju verziju G1-a, možda Kagetsu opet nekog obisi titulom.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Makabe je ima bolje mečeve od mene ove godine
e jbg sad :lol:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Makabe je ima bolje mečeve od mene ove godine
e jbg sad :lol:
Shin za mene nije ima nijedan standout meč od kad je doša na main roster.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Melloo »

Dobro si primjetio
Aj 200 dana prvak 0 memorable meceva.Onaj orvi reign mu bio duplo kraci i jedno troduplo bolji
P.s kakva kagetsu samo Hana Kimura
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

Al nije AJ krivi za to, on odradi svoje.

Al kaj može kada meč nesmije biti dulji od 20 i neš sitno minuta, kad nakon svakog poteza mora biti pokušaj pina, kada imamo kickoute na skoro sve...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

7 /13 mečeva je išlo ispod 10 minuta...

how about that :D
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

Imao je AJ onaj fenomenalan meč sa Lesnarom na Survivor Seriesu. Nije branio titulu, ali svakako se desio tokom reigna. Zatim meč u kojem je osvojio titulu protiv Jindera je svakako bio pamtljiv, najbolji u Jinderovoj karijeri. Fastlane 6-Way i LMS sa Shinsukeom su takođe ****+ mečevi, kao i ovaj sa Joeom.

Nije Okada ili njegov 2016. reign, ali nije toliko slab koliko ga opisujete.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST P.s kakva kagetsu samo Hana Kimura
Kagetsu je idol
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al nije AJ krivi za to, on odradi svoje.
Nije isto, ili mi bar ne pari tako. I dalje je sjajan u ringu al ko da nešto fali.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST Imao je AJ onaj fenomenalan meč sa Lesnarom na Survivor Seriesu.
S ovim se slažem, najbolji meč Lesnara od kad se vratia.

Ovo ostalo šta si reka, jebiga stvar ukusa. Prvom reignu AJ-a se sićam svakog meča a svejedno je ima lošeg bookinga (Ellsworth) i upitne protivnike (Ziggles i Corbin....i Ellsworth). Odi se nisam sića nijednog meča prije feuda sa Shinom niti ko je bia prvak prije AJ-a. dok nisi napisa.
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Lujaa »

Meni cu pamtiti u toku njegovog 2. reigna meceve sa Brockom, Six Pack i ovaj sa Joeom.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST pa naravno, svaki wrestler ima svoj star-making performans, i tu noć je bio Bayleyin.

ovo je kao da kažeš da Stone Cold nije bio over, već je to samo bio hype od njegovog meča sa Bret Hartom.
razlika između Stone Cold-ea i Bugley je u već spomenutom karakteru i mic promovima. Zato je Steve legenda, a Bugley fad.
WENDY CHOO GANG!

slika
Odgovori