SummerSlam 2018

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la TheViper »

Rollins (with Ambrose) vs Ziggler (McIntyre) ***1/2
Bolje nego sa ER, ali mi je falilo nesto da bude odlicno. Bilo mi je dobro to sto se je Ambrose uvek bio spreman da reaguje kada je Drew pokusao da se umesa. Finish je jako dobro odradjen i ne smeta mi sto nije bio heel turn Deana, jer to moze malo i da saceka i da na HIAC bude Ziggler & McIntyre vs Rollins & Ambrose.

Bludgeon Brothsers vs New Day ***1/4
Ovo je isto bilo dobro, bilo bi bolje da je duze trajao i da nije bio DQ zavrsetak, ali razumem poentu. Najbolji mec za Harpera i Rowana od kako su prvaci.

Strowman vs Owens DUD
Nisu mi se nesto gledali, ali mislim da je ovo bilo bezveze, jer je MITB briefcase bio u igri, ali ok.

Carmella vs Becky vs Charlotte ***1/4
Charlotte i Becky su se pobrinule da ovo bude dobro, iako je i Carmella bila solidna na trenutke, dobro su pokrili njene nedostatke. Finish je jako dobro odradjen, ali nisam zadovoljan pobednikom. Puno bolje bi bilo da je Becky osvojila, pa da Charlotte izvede heel turn, jer bi Charlotte time dobila odgoman heat, ali dobro barem ce feud biti dobar.

Styles vs Joe ****
Apsolutno MOTN. Nije razocaralo kao Styles/Nakamura, sto mi je izuzetno drago. Obojica su bili jako dobri, pogotovo Styles koji je dobro sellao Joeove napade. DQ kraj mi je bio ocekivan i ima smisla, jer sam znao da ce se to dogoditi ukoliko nije plan da ovde Joe uzme titulu. Nadam se da ce na HIAC da razvale. Inace, drago mi je sto Joe nije previse koristio Coquina Clutch.

Miz vs Bryan ***3/4
Malo mi je falilo da bude odlicno, ali svakako nije razocaralo. Svidjalo mi se to sto je Miz koristio Bryanove poteze, pa je Bryan no sellao i poceo da mu lupa samare. Finish sa bokserom mi je super i ovo je odlican nacin da se nastavi feud.

Balor vs Corbin NR
Genijalno je ovo bookirano, nije mi se gledalo tako da je ovo odlicno odradjeno. Demon King gradi streak na SSlam. 3:0

Nakamura vs Jeff **3/4
Nije mi ovo bas savrsen match-up, iako su obojica dobri performeri, ali ako obojici nije dan to ne izadje na najbolje. Ovo je bilo ovako solidno, bilo je nekoliko dobrih stvari kao sto je teasanje low blowa i Swanton Bomb na apronu. Mislim da su trebali Ortona da ubace ovde kako bi uvelo malo svezine, ali ok. Sad se okrecemo feudu izmedju Ortona i Jeffa.

Alexa vs Ronda *1/2
Dobro je sto je ovo bookirano da bude ovako kratko, jer da je trajalo duze bilo bi grozno. Pobeda Ronde mi je ocekivana, nisam njen fan, ali trenutno mi je sve bolje od Alexe koja je smorila u title sceni.

Lesnar vs Reigns **1/2

Strowman je malo ispao budala, ali ovo je tipicno za WWE. Drago mi je sto ovo nije trajalo duze jer mi se nije dalo da gledam jos jedno nihovo spamanje finishera, samo mi malo smeta sto je Reigns dobio tako sto je Lesnar bio fokusiran na Brauna, i to ostavlja prostor za jos jedan njhiv mec, ali ajde barem cemo sada titulu vidjati svake nedelje. Inace, ne bi me cudilo da veceras na Rawu Braun cash ina.

Sasvim solidan PPV, bilo je dobrih meceva i svi koji su imali potencijal da budu dobri su dobili solidnu minutazu, dok je ono sto mi se nije gledalo ili bilo squash ili je iblo sa dosta smanjemom minutazom. Nije bi bolje nego prosli SSlam, ali mi je dosta bolji nego onaj iz 2016.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10241
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Becky je katastrofa na mikrofonu
je l' to nisi poslušao... svaki Becky Lynch promo ikad?
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Vrijeme je da zaboravite taj match sa Sashom Banks, jer Sasha je bila zvijezda tog meča i radila sve detalje, Bugley je bila likeable zato sto je Sasha bila THAT BITCH u tom meču.
a zašto je onda Bayley bila masovno over sljedećih godinu dana sa Sashom nigdje na vidiku?
iz razloga koji sam spomenuo, a to je bio hype od Takeover matcha. Zasto nije Bayley bila over prije toga meča kada ju je WWE pushao u NXTu i dao meč sa Charlotte? Bila je nezanimljiva moment kada joj je entrance završio, a tada je bio zanimljivo i "doživljaj" vidjeti pošto žene nisu dobile previše stage opreme u to vrijeme
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Melloo »

Opet kazem kao i poslije svakog PPV.WWE nas je naucio toliko losem da i kada imaju prosjecan ppv hvali se. Da bilo je ok meceva ali wwe trenutno ima takav roster da bi svaku noc mogli da rade dva 5 star meca. I ja znam da oni od ovog mogu mnoogoooo bolje a ne rade.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

e baš ovo. meni se ne gleda mediokritet iz tjedna u tjedan, iz ppva u ppv.

ne sjećam se kada smo zadnji puta imali izvrsnu priču koja je imala i vrhunske mečeve za vrijeme svoga trajanja.

vjerojatno miz vs ziggler, što sve govori.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Demon King gradi streak na SSlam. 3:0
Nadam se da će ovo iskoristiti u priču.
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST iz razloga koji sam spomenuo, a to je bio hype od Takeover matcha. Zasto nije Bayley bila over prije toga meča kada ju je WWE pushao u NXTu i dao meč sa Charlotte? Bila je nezanimljiva moment kada joj je entrance završio, a tada je bio zanimljivo i "doživljaj" vidjeti pošto žene nisu dobile previše stage opreme u to vrijeme
pa naravno, svaki wrestler ima svoj star-making performans, i tu noć je bio Bayleyin.

ovo je kao da kažeš da Stone Cold nije bio over, već je to samo bio hype od njegovog meča sa Bret Hartom.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la TheBesir »

Malo ću prokomentarisat ono što sam odgledo.

Seth Rollins vs Dolph Ziggler - Solidan meč,kraj je naravno bio zanimljiviji,drago mi je da su Drew i Dean imali borbu.
Mr. Monster In The Bank vs KO - Običan squash meč,nisam baš ovo očekivao,volio bi da je KO uzeo kovčeg ali i ovako je dobro.Samo da ne useru Brauna.
Triple Threat SD Women's Championship - Jako zanimljiv meč,svidio mi se heel turn Becky,mada su to mogli dati Charloti a Becky titulu.
Samoa Joe vs AJ Styles - Solidan meč,svidjelo mi se kad je Joe uzeo mikrofon u meču,al ne kontam kako je AJ still champion kad je koristio stolicu?
The MIZ vs Daniel Bryan - Po meni najbolji medju ovima koje sam izdvojio (odgledo),jedino mu može parirat SD Women's.
Demon Balor vs Constable Corbin - To je to.Demon se vratio,squashao Corbina,ovo je bilo izvanredno.
Roman Reigns vs Brock Lesnar - Hahahaha,koje sranje.160 finishera,čak i na Strowmanu.Večeras da Braun kešira,mora,mora,mora.

Solidan PPV,bar ovo što sam odgledo.Main Event sranje,čisto sranje.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la HunterDX »

@raptor1989 Odgledaj ga, bilo je zanimljivih momenata, mada znas i sam da je PPV daleko od visokog nivoa, sto potvrdjuje ono sto je @Wulf7X rekao da je WWE jadna kompanija ako je ovo najbolji PPV u godini, ali je tako.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la TheViper »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST ne kontam kako je AJ still champion kad je koristio stolicu?
Mozda zato sto je oduvek pravilo, da ako se desi DQ da se sampion ne menja.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST da ako se desi DQ da se sampion ne menja.
najgluplje pravilo na svijetu

kojeg jedino još wwe koristi

zato što je to lijeno i retardirano pisanje, retardirano koliko i pravilo
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kojeg jedino još wwe koristi
poprilično sam siguran da to i druge kompanije koriste.

mada za NJPW recuni ne bi znali jer njihove sudije nemaju autoriteta zvati diskvalifikaciju ni kad se ljudi mlate oružjem.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST poprilično sam siguran da to i druge kompanije koriste
možda ponekada, ali to je pravilo koje su gotovo svi ukinuli pošto je glupo i iritira sve fanove
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sake »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Sake je napisao/la:QR_BBPOST poprilično sam siguran da to i druge kompanije koriste
možda ponekada, ali to je pravilo koje su gotovo svi ukinuli pošto je glupo i iritira sve fanove
može biti dobro iskorišćeno, ako ima logike i razvije priču, što je uradilo sa AJom i Joeom.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la HunterDX »

Treba bataliti te DQ gluposti.
Zamislire da u boksu moze tako nesto ili u MMA, ma bilo kom sportu.
Wrestling jeste gluma, ali mi nemoj ni u toj glumi vredjati inteligenciju.
Koriste DQ kada zele da zastite nekog, ali u kakvu borbu ja idem ako mi je DQ opcija da sacuvam titulu ukoliko ne mogu da pobedim.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la TheBesir »

To je glupost,Wrestling je namješten i naravno da borci ne biraju kako će se boriti al brate dragi svako ziv onda moze doći u meču za titulu uzet stolicu/palicu itd. i udarit protivnika i titula odbranjena.Nisam gledo BB vs New Day al mislim da su BB odbranili titulu tako što su napali onim čekićima.Znači glupost,čista glupost.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SummerSlam 2018

Post Postao/la Sherpa »

pa ja bih izašao iz svakog meča, izbroj me, dq, zadržavam pojas.

čista debilana
slika
Odgovori